Trendyol Yemek, kullanıcılarına indirim kodları sunarak daha uygun fiyata yemek siparişi verme imkanı sunar. Trendyol yemek sipariş kampanyası ilk kez vereceğiniz ilk 3 siparişinizde %50 oranında indirim kazandırır. Trendyol her türden ürünü satın alabileceğiniz bir online alışveriş uygulamasıdır ve son yıllarda yemek siparişleri için de özel bir yenilik yayınlamıştır.

Yemek uygulamasına girdiğinizde çeşitli mutfaklar ve restaurant seçeneklerini görürsünüz ve ne yemek istediğinize dair size pek çok alternatif sunulur. Dilerseniz yemek istediğiniz gıdaya göre filtreleme yapabilir ve seçeneklerinizi daraltabilirsiniz. Birçok kampanyalı fiyat ile oldukça uygun fiyatlar mevcuttur.

%10 İndirim kodu✅ TREND10
%50 İndirim kodu✅ İlk Yemek Siparişi
25 TL İndirim Kuponu✅ Kodsuz sipariş
Market 40 TL İndirim✅ HIZLIMARKET40
Trendyol Yemek İndirim Kodu

Trendyol Yemek İndirim Kodu

Trendyol indirim hilesi olduğu söylensede henüz keşfedilememiştir. Trendyol yemek uygulaması üye olan ve sipariş veren kullanıcılara özel ilk 3 siparişine %50 indirim uygular. Trendyol yemek 30 TL indirim üye olan herkes faydalanabilir.

Trendyol indirim kuponu almanız için takip etmeniz gereken yollara aşağıda görsel olarak anlattık.

Trendyol Yemek indirim Kuponu
Trendyol indirim Hilesi
Trendyol Yemek İndirim Kodu

Yemek siparişleri belirli bir süre için bölge olarak sınırlı bir sayıda ilçe için tutulmuştur.

İndirimli yemek söylemek için mobil cihazınıza uygulamayı indirerek giriş yapmanız yeterlidir. Online ödeme seçeneği ve adrese teslim ile oldukça faydalı bir uygulamadır.

Trendyol Yemek İndirim Kuponu

Birbirinden lezzetli mutfak seçenekleri ile Trendyol yemek online yemek siparişinde rakiplerinden oldukça hızlı ilerleme gösteriyor. Çünkü halihazırda Trendyol alışveriş uygulamasını milyonlarca farklı kişi kullanıyor.

Yemek uygulaması için ekstra bir üyeliğe gerek olmadığından alışveriş uygulamasından direkt olarak yemek uygulamasına geçiş yapılabiliyor. İndirimli kampanyalar ve ilk siparişlere özel indirimler ile uygulama oldukça fazla rağbet görüyor.

Acıktığınızda Trendyol yemek ile sipariş verdiğinizde yemeğiniz en kısa sürede adresinize teslim ediliyor ve kaliteli hizmet veren bir uygulama.

Trendyol Yemek indirim kodu nasıl alınır?

Trendyol yemek ilk siparişlerinizde doğrudan indirim veriyor. Sipariş oluştururken fiyat bölümüne indirim tutarı yansıyor. Ayrıca bir indirim koduna ihtiyacınız bulunmamaktadır.

Trendyol Yemek 20 TL indirim kodu nedir?

Trendyol yemek ilk siparişlerde 20 TL ve 30 TL indirimler veriyor. Trendyol indirim yararlanmak için uygulamayı telefonunuza yükleyin. Gelen kampanya bildirimleri ile harika indirimler alabilirsiniz.

Trendyol İndirim Kuponu Kullanamıyorum

Trendyol Puan Nasıl Kullanılır