Oksijenli Su Fiyat – Oksijenli Su Yerine Ne Kullanılır

Oksijenli su yerine ne kullanılır ve oksijenli su nerede satılır, bilgilendiriyoruz. Evde oksijenli su nasıl yapılır ve oksijenli su eczanede satılırmı, gelin birlikte inceleyelim.

Oksijenli Su Fiyat Eczane2023 Güncel
İpek Kimya Oksijenli Su Fiyatı40 TL
Aqua Oksijenli Su Fiyatı20 TL
Dolar Kimya Oksijenli Su Fiyatı60 TL
EGB Oksijenli Su Fiyatı50 TL
Oksijenli Su Fiyat Eczane

Oksijenli su fiyat detayları markadan markaya değişkenlik gösteriyor. Özelikle vücutta oluşan yaraları hızlı bir şekilde geçirmek için kullanılan oksijenli su her açıdan ihtiyaca bağlı olarak işlev sağlıyor. Tıp literatüründe hidrojen peroksit olarak kullanılan oksijenli su, daha çok yara bölgesinin temizlenmesine yardımcı olur. Peroksit maddesinin oksijen yayması ile beraber etki gösterir. Oksijenli su yara temizleme yanı sıra kulak temizliği işlemlerde ihtiyaca bağlı olarak etki sağlar.

Oksijenli Su Fiyat Eczane

Oksijenli su fiyat eczane fiyatlarımarkadan markaya değişkenlik gösterir. En iyi 100 ml oksijenli su eczane fiyatları genelde 20 ile 200 lira arasında değişkenlik gösteriyor. Buna bağlı olarak eczane de oksijenli su fiyatları yukarıdaki tabloda belirttiğimiz gibidir.

Oksijenli su fiyatları için en güncel rakamlar belirttiğimiz gibidir. Nitekim zam oranlarına göre farklılık gösterebiliyor. O nedenle satın alma öncesinde fiyatları teyit etmenizi tavsiye ediyoruz.

Evde Oksijenli Su Nasıl Yapılır?

Evde oksijenli su nasıl yapılır? Oksijenli suyu evde yaparak kullanmak isteyenler tarafından merak edilen sorulardan birisidir. Evde oksijenli su yapabilmek için aşağıdaki işlemleri sırasıyla yapmalısınız.

 • Öncelikle bir kap içinde saf su ile bir şişe içinde bulunan oksijeni bir sprey kutusu içinde bir araya getirin.
 • İki bileşeni bir araya getirdikten sonra hızlı bir şekilde karıştırmaya başlayın.

Bu şekilde evde oksijenli su karışımı elde etmiş olacaksınız. Oksijenli su ev yapımının etkisi normal bir oksijenli sudan daha az olabilir. Bundan dolayı eczanede satılanı tavsiye ediyoruz.

Oksijenli Su Ne İşe Yarar?

Oksijenli su ne işe yarar diye merak edenler için hemen detaylarını aktaralım. Oksijenli suyun kullanım alanları değişkenlik gösterebilir. Buna bağlı olarak ne işe yaradığını şu şekilde aktarabiliriz.

 • Meyve ve sebzelerin en iyi şekilde temizlenmesini sağlar.
 • Dişlerin beyazlamasına yardımcı olur.
 • Yara ve kesikleri tedavi eder.
 • Çamaşırların daha beyaz görünmesini sağlar.
 • Makyaj fırçalarının derinlemesine temizlenmesine yardımcı olur.

Yukarıda sıraladığımız tüm durumlarda oksijenli su kullanımı yapılabiliyor.

Oksijenli Su Eczanede Satılır mı?

Oksijenli su eczanede satılır mı

Oksijenli su eczanede satılır mı? Oksijenli su satın almak isteyenler eczane ve benzeri yerlerden de bu ürünü alabilir. Çünkü oksijenli suyun yaralarda bulunan zararlı bileşenlere iyi geldiği aktarılmıştır. Aynı zamanda diş çürüklerine iyi geldiği temizlik aracı olarak etkili bir ürün olduğu aktarılmıştır.

Oksijenli Su Nerede Kullanılır?

Oksijenli su nerede kullanılır diye merak edenler için kullanım alanlarına değişkenlik gösterir diyebiliriz. Özellikle kullanım alanlarına bakacak olursak mutfak, vücut temizliği, manavlarda ve benzeri daha birçok alanda kullanılabilir. Hangi alanda kullanacaksınız o alana özgü oksijenli su ürünü tercih edebilirsiniz.

Oksijenli Su Ne İşe Yarıyor?

Oksijenli su ne işe yarıyor sorusunumerakla araştırılıyor. Oksijenli suyun birden fazla faydası bulunur. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Diş temizliğini sağlar
 • Sebze ve meyvelerdeki mikropları giderir.
 • Yara ve kesikleri tedavi eder.
 • Cilt sorunları giderir.

Oksijenli Su Nereden Temin Edilir?

Oksijenli su nereden temin edilir? Genelde market ve online satış platformlarından istediğiniz marka ve boyutta oksijenli su alabilirsiniz. Aynı zamanda eczane ve aktar gibi işletmelerde de oksijenli su satın alabilir hangi alanda kullanacak olursanız o alana özgü ürün alabilirsiniz.

Oksijenli Su Saçta Ne Kadar Durmalı?

Oksijenli su saçta ne kadar durmalı? Oksijenli suyu saçına uygulayanlar tarafından merak edilir. Saça fayda etmesi açısından oksijenli su 20 ile 30 dakika arasında saçta bulunmalıdır.

Oksijenli Su ile Ne Yapılır?

Oksijenli su ile ne yapılır? Özellikle saç ve cilt bakımı için birebirdir. Aynı zamanda temizlik ürünü olup temizlik yapmak için bazı ürünler ile karıştırıldığı zaman iyi bir etki sağlar. Bunun yanı sıra kıyafet ve mutfak temizliğinde etkisi yüksektir.

Oksijenli Su ile Kulak Temizlenir Mi?

Oksijenli su ile kulak temizlenir mi? Oksijenli su almak isteyenler aynı zamanda bu ürünü kulak temizliği için de kullanır. Burada kulak temizliği açısından faydalı bir ürün olan oksijenli su kulak içinde ki kiri en iyi şekilde temizler. Özellikle kulak içindeki kirden dolayı duyma sorunu yaşayan bireylere birebir ürünlerden birisidir.

Eğer kulak için bu ürünü kullanacaksanız mutlaka bunu eczaneye bildirin böylelikle damıtma kısmı bulunan oksijenli su alarak kulağınıza uygulayabilirsiniz.

Göz Kızarıklığı Nasıl Geçer Evde

Vücutta Durduk Yere Morarma – Sebepsiz Morluk Nasıl Geçer?

Ecz. Yeşim Karabulut

2001 İstanbul Eczacılık Fakültesi Mezunu. Uzmanlık alanı tedavi ilaçları ve ağrı, bulantı, öksürük ilacı kullanımı hakkında bilgi verir. Meslek ve İstanbul aşığıdır. yesim.karabulut@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥