Only Fans Nasıl Açılır – Onlyfans Nasıl Para Kazanılır

Only Fans hesabı açmak için önce kaydolmalısınız. Sitenin giriş kısmında yer alan “Sign Up for Only Fans” seçeneğine tıklamalısınız. Ardından aşağıda yer alan adımları takip etmelisiniz.

  • Only Fans resmi web sitesine giriş yapın.
  • Giriş seçenekleri arasında yer alan “Sign up for Only Fans” seçeneğine tıklayın.
  • İsim ve soy isim bilgisini paylaşın.
  • Bir şifre belirleyin. Şifre 1 büyük harf, 1 küçük harf ve mutlaka 1 sayı barındırmalıdır.
  • Mail bilgisi paylaşın.
  • Giriş işlemi başarılı bir şekilde gerçekleşecektir.
  • Mail’e giriş yaparak hesabı onaylayan maili kabul edin.
  • Profilinizi düzenleyerek Only Fans hesabınızı kişiselleştirebilirsiniz.

Üye olmak için kullanabileceğiniz başka seçenekler de Google ya da Twitter ile üye olmaktır. Bu seçenekler ile üye olmak için giriş ekranındaki seçeneğe tıklamanız yeterlidir. Google ya da Twitter hesabınızda yer alan bilgiler ile kısa sürede üyelik tamamlanacaktır.

Only Fans Nasıl Yüklenir

Türkiye bağlamında Only Fans uygulamasının indirilmesi yasaktır. Uygulamayı kullanmanın yasak olması nedeni ile uygulama marketlerden indirilmesi de mümkün değildir.

Türkiye dışında Only Fans yüklemek için telefonunuz üzerinden uygulama markete gitmeniz ve uygulamayı arama bölümüne yazmanız gerekir.

Uygulamayı bulduktan sonra indirmek için indir butonuna tıklamanız yeterlidir. İndirme işlemi tamamlandığında kendi hesabınıza giriş yaparak mobil cihazınız üzerinden de Only Fans kullanmaya devam edebilirsiniz.

Türkiye’de Only Fans hesabı açmak istiyorsanız tarayıcı üzerinden giriş yapmayı deneyebilirsiniz. Uygulamayı indirmek yasak olduğundan uygulama indirmek için APK olan uygulama formlarını da kullanabilirsiniz. Ancak bu durumda telefonun güvenlik kilidinin açılması gerekir. Pek tavsiye edilen bir işlem değildir.

Only Fans Banka Hesabı Ekleme
Only Fans Banka Hesabı Ekleme

Only Fans Banka Hesabı Ekleme

Only Fans banka hesabı ekleme işlemi ana sayfa üzerinde yer alan sol sayfadaki menü üzerinden yapılmaktadır. Menüde “Add Card” seçeneği bulunmaktadır.

Add Card butonuna basarak kart ekleme bölümüne gidin. Kart bilgilerinizi paylaşarak abonelikler ve ücretli kullanımı mümkün kılabilirsiniz. Kart bilgilerini paylaştıktan sonra kaydet tuşuna basarak kart bilgilerinizi kaydedin.

Kayıt işlemi bittiğinde Only Fans banka hesabı ekleme işlemini de tamamlamış olacaksınız. Banka hesap bilgilerinizi istediğiniz zaman değiştirebilir ve yenileyebilirsiniz.

Sosyal Medya Uygulamaları Nasıl Para Kazanıyor?

Instagram Para Kazanma Aktif Etme – Sosyal Medyada Para Kazanma

Instagram Ve Facebook Üzerinden Para Kazanmak Artık Daha Kolay

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu