OnlyFans, içerik oluşturucuların hayranlarından abonelik ücreti alarak özel içerikler sunabildiği bir platformdur. İçerik oluşturucular, fotoğraf, video, canlı yayın gibi çeşitli içerikler paylaşabilir. Hayranlar, içerik oluşturucunun profiline abone olarak bu içerikleri görüntüleyebilir.

OnlyFans hesabı açmak için önce kaydolmalısınız. Sitenin giriş kısmında yer alan “Sign Up for Only Fans” seçeneğine tıklamalısınız. Ardından aşağıda yer alan adımları takip etmelisiniz.

 • Only Fans resmi web sitesine giriş yapın.
 • Giriş seçenekleri arasında yer alan “Sign up for Only Fans” seçeneğine tıklayın.
 • İsim ve soy isim bilgisini paylaşın.
 • Bir şifre belirleyin. Şifre 1 büyük harf, 1 küçük harf ve mutlaka 1 sayı barındırmalıdır.
 • Mail bilgisi paylaşın.
 • Giriş işlemi başarılı bir şekilde gerçekleşecektir.
 • Mail’e giriş yaparak hesabı onaylayan maili kabul edin.
 • Profilinizi düzenleyerek Only Fans hesabınızı kişiselleştirebilirsiniz.

Üye olmak için kullanabileceğiniz başka seçenekler de Google ya da Twitter ile üye olmaktır. Bu seçenekler ile üye olmak için giriş ekranındaki seçeneğe tıklamanız yeterlidir. Google ya da Twitter hesabınızda yer alan bilgiler ile kısa sürede üyelik tamamlanacaktır.

Only Fans Nasıl Yüklenir

Türkiye bağlamında Only Fans uygulamasının indirilmesi yasak değil. Uygulamayı kullanmanın yasak olması nedeni ile uygulama marketlerden indirilmesi de mümkün değildir.

Türkiye dışında Only Fans yüklemek için telefonunuz üzerinden uygulama markete gitmeniz ve uygulamayı arama bölümüne yazmanız gerekir.

Uygulamayı bulduktan sonra indirmek için indir butonuna tıklamanız yeterlidir. İndirme işlemi tamamlandığında kendi hesabınıza giriş yaparak mobil cihazınız üzerinden de Only Fans kullanmaya devam edebilirsiniz.

Türkiye’de Only Fans hesabı açmak istiyorsanız tarayıcı üzerinden giriş yapmayı deneyebilirsiniz. Uygulamayı indirmek yasak olduğundan uygulama indirmek için APK olan uygulama formlarını da kullanabilirsiniz. Ancak bu durumda telefonun güvenlik kilidinin açılması gerekir. Pek tavsiye edilen bir işlem değildir.

Onlyfans Kullananlar Yorumları

OnlyFans kullananlar, platformun hem içerik oluşturucular hem de kullanıcılar için faydalı olduğunu belirtmektedir. İçerik oluşturucular, OnlyFans sayesinde para kazanabildiklerini ve hayranlarıyla daha yakın bir ilişki kurabildiklerini ifade etmektedir. Kullanıcılar ise, OnlyFans sayesinde ilgi alanlarına göre içerikler bulabildiklerini ve eğlenceli vakit geçirebildiklerini belirtmektedir.

OnlyFans kullananların yorumlarından bazıları şunlardır:

 • “OnlyFans, içerik oluşturucular için harika bir platform. Kendim için bir kariyer oluşturmam ve hayranlarla bağlantı kurmam için bana yardımcı oldu.” – İçerik oluşturucu
 • “OnlyFans sayesinde ilgi alanlarıma göre içerikler bulabiliyorum. Bu, benim için eğlenceli ve bilgilendirici bir deneyim.” – Kullanıcı
 • “OnlyFans, içerik oluşturucularla daha yakın bir ilişki kurmamı sağladı. Onları daha iyi tanıyabiliyor ve onlarla sohbet edebiliyorum.” – Kullanıcı

Only Fans Banka Hesabı Ekleme

Onlyfans

Only Fans banka hesabı ekleme işlemi ana sayfa üzerinde yer alan sol sayfadaki menü üzerinden yapılmaktadır. Menüde “Add Card” seçeneği bulunmaktadır.

Add Card butonuna basarak kart ekleme bölümüne gidin. Kart bilgilerinizi paylaşarak abonelikler ve ücretli kullanımı mümkün kılabilirsiniz. Kart bilgilerini paylaştıktan sonra kaydet tuşuna basarak kart bilgilerinizi kaydedin.

Kayıt işlemi bittiğinde Only Fans banka hesabı ekleme işlemini de tamamlamış olacaksınız. Banka hesap bilgilerinizi istediğiniz zaman değiştirebilir ve yenileyebilirsiniz.

Only Fans Nasıl Para Kazanılır?

Only Fans üzerinden para kazanmak için platformda bir hakimiyet kurmalısınız. Ürettiğiniz içeriklerin insanlar tarafından değerli bulunması ve abonelik sayınızın da yüksek olması gerekir.

Only Fans Güvenilir Mi?

Only Fans tıpkı diğer sosyal medya platformları gibi güvenilir olarak kullanılabilen bir platformdur. Kart bilgilerinizi paylaşmanızda herhangi bir sakınca görülmemektedir.