Oyuncak makinesi hilesi hemen her alışveriş merkezlerinde görülen ve 1 ya da 2 TL ile oyuncak vereceğini iddia eden makinalar için merak edilen bir konudur. Pek çok kişinin severek oynadığı bu oyunda ödül kazanamamak oldukça can sıkıcı olabilir.

Avm’deki Oyuncak Makinesi Hilesi

Avm’deki oyuncak makinesi hilesi pek çok kişi tarafından merak edilmekte ve daha fazla ödül kazanmak için sık sık denenmektedir. Oyun esnasında elin kavrama açısı ayarlamaya çalışılsa da, oyuncağı kavradıktan bir süre sonra mekanizma tam kapanmadığı için el oyuncağı sallıyor ya da düşürür. Bu durum ise makinenin oyuncağı belli bir fayda sağlamadan almanıza izin vermediğini göstermektedir. Bunun yanı sıra oyunda ilk denemede başarılı olabileceğiniz gibi, onuncu denemede de başarılı olabilirsiniz.

1 TL ile Çalışan Oyun Makineleri Hileleri

1 TL ile çalışan oyun makineleri hileleri pek çok kişi tarafından merak edilse de, bu hilelerin her makinede geçerli olmadığı gibi tekrar tekrar deneyerek, para harcamanıza neden olduğu yanıtı verilebilir.

  • Her makineye olmasa da çoğuna yarayacak olan bir hile, parayı misinaya bağlayıp bu şekilde içine atmaktır. Ancak burada paranın tamamen makinenin içine düşmemesi gerekiyor aksi halde ipi çektiğinizde geri çıkmayacaktır.
1 TL ile Çalışan Oyun Makineleri Hileleri

Oyuncak Makinesi Bug

Oyuncak makinesi bug özellikle küçük çocuklarına bu oyuncakları hediye etmek isteyen ebeveynler tarafından merak edilmektedir. Ancak bu makinelerin defalarca denemeniz için tasarlanmış olduğunu göz ardı etmemeniz gerekir.

Pelüş Oyuncak Makinesi Hilesi

Pelüş oyuncak makinesi hilesi hakkında net bir hile olmadığını dile getirmek mümkün olacaktır. Bu makineler hırslanarak tekrar tekrar para atmanızı sağlayacak bir sistem ile çalışmaktadır.

  • Makineyi çalıştırıp kolu hareket ettirip yakalaması için düğmeye bastığınız anda düğmeye basılı tutun. Düğmeye basılı tutarak kancanın oyuncakları bırakmasını engelleyebilirsiniz.

Oyuncak Makinesinden Nasıl Oyuncak Alınır?

Oyuncak makinalarında ödül olarak oyuncak kazanmanız sizden önce makineye ne kadar para atıldığı ile ilgili olarak değişkenlik göstermektedir. Aynı zamanda oyuncağı kapmak için elin belli bir baskı yapması gerekir ve bunun içinde bir algoritma bulunmaktadır.  Sıklıkla bir elin bir oyuncağı kapıyormuş gibi yaptığı görülse de, ardından mekanizma açılır ve oyuncağı serbest bırakmaktadır.

Bunun nedeni, oyuncağın neredeyse sizde olduğunu düşünmeniz ve makinaya para atarak tekrar tekrar denemek istemenizdir.  Bu sistem sayesinde her kaybınızda daha hırslı hale gelebilir ve tekrar tekrar denemek isteyebilirsiniz. Dolayısıyla oyuncak makinesinden nasıl oyuncak alınır sorusuna net bir yanıt vermek neredeyse imkansızdır.


SONUÇ: Özellikle çocukların severek oynadıkları ancak oyuncak alamadıklarında üzüldükleri oyuncak makinaları makinanın içerisinde yer alan güç yardımı ile çalışmaktadır. Dolayısıyla bir hile yardımı ile bu makinalardan oyuncak kazanmak çok düşük bir ihtimaldir.


Oyuncak Makinası Kaçıncı Seferde Oyuncak Verir?

Bu oyunu arka arkaya defalarca kez oynasanız bile ne zaman kazanacağınızın garantisi yoktur, çünkü makinaya güç rastgele verilmektedir.

Oyuncak Makinası Kaç TL ile Çalışır?

Bu makinalar genellikle 1 ya da 2 TL ile çalışmaktadır.

Sigara Makinası Hilesi – Nasıl Yapılır, Makina Fiyatları

Getir İndirim Hilesi – 35 TL 30 TL İndirim Kodu

Kelimelik Hile 2023 – En çok Sıkışan Harfler ile Kelime Oluştur