Ozark 4. sezon 2. kısım hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Ozark 4. sezon oyuncuları ve Ozark 5. sezon ne zaman işte detaylar.

Ozark 4. sezon 2. kısım ne zaman, Ozark dizisi tüm dünya da büyük bir izleyici kitlesine sahip bir dizidir. Online platform olan Netflix üzerinden yayınlanan Ozark dizisi hakkında merak edilenleri sayfamızda bulabilirsiniz. Netflix en çok izlenen diziler arasına giren Ozark dizisi 2017 yılında yayın hayatına başlamış ve o zamandan beri en çok izlenenler arasında yerini almıştır. Ozark dizisi uzun zaman sonra 4. Sezonu ile karşımıza çıkmıştır. 4. Sezon iki parça halinde yayınlanacağı açıklanmıştı. Ozark dizisinin ilk kısmı 21 Ocak 2022 tarihinde yayınlandı. Yayınlanması ile birlikte en çok izlenen 10 dizi arasında yerini aldı. Peki 4. Sezonun ikinci kısmı ne zaman gelecek bakalım.

Ozark dizisinin 2. Kısmının ne zaman yayınlanacağına dair Netflix platformundan bir açıklama gelmiştir. 2022 yılında 29 Nisan 2022 tarihinde 2. Kısım Netflix platformunda yayınlanacaktır.  

Ozark 4. Sezon Oyuncuları

Ozark dizisi Amerikan dizilerinden biridir. Finans danışmanı olan adam ailesi ile şehir değiştirmesi gerekir. Finans danışmanı olan bu adam 5 yıl içerisinde 500 milyon doları aklaması gerekir. İzleyicilerin büyük çoğunluğunu kendine hayran bırakan bu dizinin 4. Sezonda oynayan oyuncuları sizler için listeledik.

Ozark 4. Sezon OyuncularıKarakterler
Jason BatemanMarty Byrde
Laura LinneyWendy Byrde
Sofia HublitzCharlotte Byrde
Skylar GaertnerJonah Byrde
Julia GarnerRuth
Tom PelpheryBen Davis
Joseph SikoraFrank Cosgrove
Felix SolisOmar Navarro
Charlie TahanWyatt Langmore
Lisa EmeryDarlene Snell
Damian YoungJim Rattelsdorf
Alfonso HerreraJavi Elizonndro
Adam RothenbergMel Sattem
John Bedford LlyodFrank Cosgrove
Ali StrokerCharles Ann
Veronica FalconCamila Elizonndro

Ozark 5. Sezon Ne Zaman

Ozark dizisi suç, dram ve gerilim türündendir. Bu zamana kadar 30 bölümü yayınlanmış olan bu dizi 22 Ocak tarihinde 4.Sezonu yayınlandı. 4. Sezonu iki parça halinde yayınlanacağı açıklandı.22 Ocak tarihinde 7 bölümü yayınlanan bu dizi bir 7 bölüm daha yayınlayarak ekranlara veda edeceği bilinmektedir.

  • 5.Sezon hakkında herhangi bir açıklama yoktur. Ama dizinin 4. Sezonu ile birlikte veda edeceği bilinmektedir.

Ozark Final Yaptı Mı

Ozark dizisi yayın tarihinden beri merakla beklenen diziler arasındadır. 4 Sezon iki parça halinde yayınlanacaktır. İlk kısım 22 Ocak’ta yayınlandı. İkinci kısım ise 29 Nisan tarihinde yayınlanacağı düşünülmektedir. Ozark dizisinin final yapıp yapmayacağını merak eden birçok izleyici için mutsuz haber geldi. Ozark dizisinin 4. Sezonu final sezonu olduğu açıklandı. İkinci kısım yayınlandıktan sonra ekranlara veda edeceği bilinmektedir. Ozark dizisi 4. Sezonun tamamının yayınlanmasıyla birlikte ekranlara veda edecektir.