Papara Hesap Kapatma, Papara platformunda kayıtlı olan tüm bilgilerinizi ve işlem geçmişinizi silmenizi sağlar. Hesap kapatma işlemi, Papara uygulaması veya web sitesi üzerinden kolayca yapılabilir.

Papara son dönelerde sunmuş olduğu birçok avantajdan dolayı kişilerin tercih ettiği bir uygulama olmaktadır. Ancak bazı kullanıcılar memnun kalmayarak papara hesap silme ve üyelik iptali nasıl kapatılır sorularını sormaktadır.

Papara Hesap Silme
Papara Hesap Silme

Papara hesap silme;

  • Uygulamaya girin
  • Sağ üstte “hesabım” bölümüne tıklayın
  • Açılan ekranda “ayarlar” kısmına dokunun
  • En altta “hesap kapatma” satırına basın

Papara Onaylı Hesap Kapatma

Papara onaylı hesap kapatma işlemi için şu anlık kullanılacak olan tek yöntem Papara çağrı merkezini aramak olmaktadır. Çağrı merkezini ararken Papara hesabına kaydedilen telefon ile görüşme yapmak ise işlemlerin daha hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesine yardımcı olur. Hesap kapatma işlemleri için ise;

  • Paparaya bağlanan telefon numarası ile 0850 340 0 340 numaralı müşteri hizmetleri aranmalı,
  • Aranan hatta hesap kapatma işlemleri seçilerek müşteri temsilcisi ile görüşme sağlanır.
  • Hesap kapatma işlemi için gerekli olan kişisel bilgilerin sistemde kontrolü sağlandıktan sonra işlem talebi alınır.
  • İşlem talebinden alınacak sonuç ise e-posta veya cep telefonuna gönderilecek olan mesaj ile bilgilendirilir.

Papara Kapatılan Hesabı Açma

Papara kapatılan hesabı açma işlemleri genellikle belli durumlar karşı karşıya kalındığında kullanıcıların sordukları sorular olmaktadır. Hesabın kapanması veya Papara tarafından kapatılması durumunda kişilerin başvuracağı 2 farklı yol bulunur. Bu yollar ise şunlardan oluşur;

  • 0850 340 0 340 numaralı çağrı merkezini arayarak gerekli talebi oluşturmak,
  • Paparaya giriş yapılırken kaydedilen e-posta adresi ile destek@papara.com adresine mail atarak talebi bildirmek.

Yapılacak olan bu her iki işlem ile de müşteri hizmetleri tarafından en kısa sürede geri dönüş yapılarak kapanan Papara hesabı yeniden faaliyete geçer.

Papara İşlem Geçmişi Silme

Papara işlem geçmişi silme işlemi birçok kişi tarafından merak edilen bir durum olmaktadır. Ancak papara son işlemleri silme veya paparadan yapılan işlemlerin hesap geçmişini silmek mümkün değildir. Bu yüzden de papara hesabından yapılacak son işlemler ve diğer işlem geçmişleri her hesap hareketinin görüntülenmesi durumunda görünür. Bundan dolayı da silinmesi için müşteri hizmetleri aransa da bu konu hakkında yapılacak bir şey olmamaktadır.

Leave A Reply