Papara kart almak için öncelikle mobil uygulama üzerinden hesap   oluşturarak sahip olabilir ya da Papara internet sitesi üzerinden papara Kart alabilirsiniz.

Papara Kart Nasıl Alınır
Papara Kart Nasıl Alınır

Papara kart’a sahip olmak için şunları yapmalısınız:

  • www.papara.com web adresine giriş yapınız
  • Ekranda “Papara hesabı aç” yazısına tıklayınız
  • Daha sonrasında e-posta adresi veya telefon numaranız ile giriş yapabilirsiniz. Ya da Google, Facebook üzerinden de kaydınızı oluşturabilirsiniz.
  • Giriş yaptıktan sonra istenen kişisel bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde doldurunuz  (isim, soy isim, telefon numarası, şifre) ve sözleşmeleri okuyarak kabul etmelisiniz.
  • Sözleşmeleri kabul ettikten sonra “hesap aç” kısmına basarak hesabınız oluşturulur.

Bu yukarıdaki adımları sırasıyla gerçekleşirdikten sonra papara card başvurusunu tamamlamış olup card sahibi olacaksınız.

Papara Black Card Nereden Alınır?

Papara Black Card Nereden Alınır
Papara Black Card Nereden Alınır

Papara Black Card, web sitesi veya mobil uygulama üzerinden başvuru yaparak temin edebileceğiniz ve bu sayede sözleşmeli hesaba geçebileceğiniz , size özel hazırlanarak gönderilen ve hesabınızdaki bakiye kadar harcama yapabileceğiniz Papara Card’dır.

Mobil uygulama üzerinden kolay bir şekilde temin edilen bu card’a sahip olmak oldukça hayatı kolaylaştırıyor.

Papara Kart Migros’ta Var Mı?

Papara Kart Hangi Marketlerde Satılıyor
Papara Kart Hangi Marketlerde Satılıyor

Papara kart hangi marketlerde satılıyor konusunda sizleri bilgilendiriyoruz. Hayır migros’ ta satışı bulunmamaktadır. Papara Lite Card’ı alabileceğin satış noktaları ise D&R, gittigidiyor, hepsiburada, Teknosa, n11.com, kidega, istegelsin, CarrefourSA marketleri, carrefoursa.com ve CarrefourSA Online Market’leridir.

Papara Kart Yaş Sınırı

Papara Kart Yaş Sınırı
Papara Kart Yaş Sınırı

Papara card’a sahip olmak ve kullanmak için yaş sınırı 13’tür.Bir nevi banka kartıdır yüklediğiniz kadar harcarsınız.

18 yaşının altındaysan eğer bazı sınırlamalar getiriliyor. Bu sınırlamalar dışında 18 yaşını doldurmayan gençlerimiz de internet üzerinde papara card’ ın sağladığı faydalardan yararlanabiliyor. Aslında sağladığı fayda göz ardı edilemez. Yaş sınırlaması ile birlikte papara kart kullanımında diğer papara kullanıcılarına ve banka hesaplarına gönderebileceğin aylık transfer tutar limiti 1.250 TL’dir.

Papara Black Card Ücreti

Papara black card ve diğer tüm kartları kredi kartı değildir. Ön ödemeli kart sistemi yani banka kartıdır. Papara kartlar ile alışveriş yapılabilir.

Papara Black Card’ın farkı ise en yüksek limitli olması ve ATM’lerden kolay para çekebilme imkânı sunmasıdır. Daha geniş çaplı işlemlerle daha fazla kullanım alanı sağlayan papara card ücretsizdir.

Papara Nereden Alınır

Adıma Papara Hesabı Açılmış Mı

Leave A Reply