Paribu Nasıl Oynanır 2022 – Paribu Tüyoları 2022

Paribu Nasıl Oynanır ve Paribu Nasıl Kullanılır hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Paribu Nasıl Para Kazanılır işte detayları.

Paribu nasıl oynanır sorusu yatırımcıların kripto para piyasasına yönelmesi ile yanıtlandırılmaya çalışılan soruların başında geliyor.

Son zamanlarda ödeme yapmanın yanında yatırım amacı ile de kullanılan kripto paralara sahip olmak için çeşitli platformlar bulunuyor. Bunlardan biri de Paribu’dur.

Paribu 2017 yılında piyasaya açılmıştır ve CEO’su Türk’tür. Türk Lirası kullanarak kripto para alım satımı yapılabilen borsa, Paribu’ya dair soruları da berberinde getiriyor.

Paribudan Binance’ye Coin Transfer

Paribu Nasıl Kullanılır?

Paribu’yu kullanabilmek için öncelikle üye olmalısınız. Ancak aynı isme sahip başka platformlar da olabileceğinden üye olurken  https://www.paribu.com/ adresini kullanınız. Üyelik işlemlerinde sizden cep telefonu numaranızı, ad ve soyadınızı ister. Para yatırma ve çekme işlemlerinde zorlukla karşılaşmamak için doğru bilgiler girmelisiniz.

Peki, bu karmaşık görünen Paribu nasıl kullanılır? Aslında göründüğünden daha basit bir sisteme sahiptir.

Sol tarafta hızlı alım satım yapabileceğiniz bir ekran bulunuyor. Sağ üst köşede isminizin hemen altında ise bakiyenizi görebilirsiniz. Sitenin orta bölümünde ise günlük değerler, bekleyen alış ve satış emirleri bulunmaktadır.

Sayfanın daha altlarında ise sizin işlem ve hareket geçmişiniz ve açık emirlerinizi görebileceğiniz bir kısım göreceksiniz. Yaptığınız alım satımları oradan takip edebilirsiniz.

Paribu alarm neden çalışmıyor?

Paribu Nasıl Para Kazanılır?

Paribu platformunun içeriğini ve site görünümünü öğrendik. Şimdi bu borsayı kullanarak Paribu nasıl para kazanılır sorusunu açıklayalım.

  • Para kazanmak için önce kripto para sahibi olmalısınız. Bunun için de hesabınıza TL yüklemelisiniz.
  • Üstte bulunan sekmelerden TL işlemlerini seçin, hem banka hem de site hesabı aynı isme sahip olmalı.
  • Yatırmak istediğini tutarı girip “bildirim gönder”e basın. 5 ile 30 dakika arasında para yatacaktır.
  • Kolay al/sat kısmından hangi kripto parayı alacağınızı ve miktarını seçiniz.

Paribu Komisyon Oranları

Paribu Tüyoları

Paribu borsayı tek bir sayfada takip etme olanağı sunuyor. Paribu tüyoları olarak size günlük tepe ve dip miktarlarını iyi takip etmenizi verebiliriz. Yükselişte veya düşüşte olan kripto paraları gözlemleyerek ona göre alım satım yapabilirsiniz.

Paribu Kripto Para Çekme

Paribu hesabımızda istediğimiz miktarda para birikti. Platform sizin kripto paralarınızın TL karşılığını da size gösterecektir. Paribu kripto para çekme işlemi için BTC işlemleri kısmına çekmek istediğiniz miktarı yazınız. Gerekli tutarı girdikten sonra istediğiniz yere kripto para transferi yapabilirsiniz.

Paribu para yatırdım gelmedi

Paribu yasal mı?

Paribu nasıl para yatırılır?

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu