Paribu Yasal Mı? – Paribu Devlet Güvencesi

Paribu yasal mı ve Paribu kimlik bilgileri istiyor hakkında detaylı bilgiler. Paribu güvenilir mi ve devlet güvencesi var mı işte detayları.

Paribu, Türkiye’de tümüyle yasal olarak faaliyet göstermektedir. Yetkili mercilerden gerekli izinler alınarak sistem açılmıştır. Ayrıca sitenin SSL güvenlik sertifikası bulunmaktadır. Sahip oldukları güvenlik sertifikasıyla kart bilgileriniz ve kripto paralarınızın çalınma ihtimali son derece düşüktür.  Kripto paraların fiyatlarını site üzerinden anlık olarak takip edebilirsiniz.

Paribu kimlik bilgileri istiyor

Paribu’nun kimlik bilgilerini istemesinde bir kaç sebep bulunmaktadır. Bunları gelin sıra ile aşağı da yazalım;

  • Kimlik bilgilerinizi banka ile güvenli bir işlem yapabilmek için,
  • Güvenliğiniz için,
  • Kimlik bilgileriniz ile hesabınız onaylanır ve şifreleme yöntemi ile bilgileriniz güvenle saklanır
  • Kara para gibi dolandırıcılardan korunmak için,

Kimlik bilgileriniz istenmektedir. Sitenin amacı tamamen sizin güvenliğiniz için bu uygulamayı sunmaktadır.

Paribu hesap silme nasıl yapılır?

Paribu güvenilir mi

Paribu güvenilir mi

Paribu, Türkiye’nin en yüksek kaliteli ve hacimli dijital varlık işletme platformudur. 14 Şubat 2017 tarihinde kullanıma açılmış olan  hızlı ve bütünüyle güvenli olarak Bitcoin başta olmak üzere pek çok kripto para için alım satım işlemine aracılık etmektedir. Paribu’nun CEO’su ise Yasin Oral’dır. Paribu, TL ile kripto para alış ya da satış işlemleri yapılabilen bir kripto para borsası olarak yer almaktadır.

Paribu kullanıcıları sistem üzerinde hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde 7 gün 24 saat kripto para işlemleri yapabilir, Türk Lirası yatırma ve çekme işlemlerini yapabilirler.

Ödenmiş 12 milyon lira sermayesi ile 120 bini aktif olan toplam 600 bin kullanıcıya sahip olan  Paribu, günlük olarak ortalama 6.500 internet sitesinde kişisel ziyaretçiye ve ayda yaklaşık olarak 8.000 destek talebine ve 800 çağrıya ortalama 7.3 dakikada çözüm sunması yönünden son derece popüler bir kripto para borsası olarak yer almaktadır.

Paribu koşullu satış nasıl yapılır?

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

2 Yorum

  1. Paribuda satis isleri biraz daha basit bir islem olsa iyi olur misal olarak tümünü sat islemi olmasi lazim cünkü o anda zamanla yarisiyorsun kar marjmin hizli olmasan düsük oluyor böyle büyük firmaya bu gibi aktiveler olmasi lazim bir cok tanidigim barinu kullanicisi bu yüzden islerin zor oldugunu söyleyip paribuyuda alim satim yapmiyorlar elciye zebal olmaz saygilarimla ❤️❤️❤️

  2. Paribu Teknoloji Anonim Şirketi, Türk Ticaret Kanunu’na uygun bir şekilde kurulmuş bir anonim şirkettir. Tüm mevzuatlara tam riayet ile hareket eden Paribu elde ettiği kazancı da vergi mevzuatlarına uygun olarak faturalandırmakta ve vergilerini ödemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu