Patates Fiyatları (1 Kilo Patates Kaç TL)

Patates fiyatları 2024 yılında ne kadar, sorusu sık sık sorulmaktadır. Patatesin fiyatı mevsime göre değişkenlik göstermekle birlikte satıcıdan satıcıya değişmektedir.

Eğer marketlerden 1 ton patates satın alınacak olursa ödenmesi gereken ücret yaklaşık olarak 3000 TL’dir. Toptan olarak alındığında daha düşük ücretler ödemek de mümkün olmaktadır.

Minimum12 TL
Maksimum18 TL

A101 Patates Soğan Fiyatları

A101 uygun fiyatlarla ön plana çıkan bir market zinciridir. A101 patates soğan fiyatları sürekli değişkenlik göstermektedir. Yeni yılda en çok araştırılan konulardan biri haline gelen A101 patates soğan fiyatlarını sizler için güncel hali ile aşağıdaki tablomuzda yayınladık.


Daha fazla ilgili içerik;


Niğde Patates Fiyatları

Patates fiyatları

Niğde patates üretimi konusunda ön sıralarda karşımıza çıkmaktadır. Niğde patates fiyatları mevsime göre değişkenlik göstermekle birlikte kilo fiyatı 12 TL’dir. Birçok market ve manavda Niğde patatesi bulmak mümkündür. Niğde patates konusunda üretken bir ildir. Niğde’de üretilen patatesler ülkenin dört bir yanına dağıtılmakta ve ihraç edilmektedir.

Afyonkarahisar Patates Fiyatları

Patates konusunda önde gelen illerden bir diğeri olan Afyonkarahisar’da aktif olarak patates üreticiliği yapılmaktadır. Afyonkarahisar patates fiyatları 10 TL olarak tezgahlarda satışa sunulmaktadır. Bu fiyatların oluşmasında ekonomik durumun çok büyük etkisi vardır.

Mevsimlere göre de patates fiyatları değişebilmektedir. Türkiye’nin tüm illerinde Afyonkarahisar patatesine erişmek mümkündür. Siz de market ve manavlara giderek Afyonkarahisar patatesini satın alabilirsiniz.

Adana Patates Fiyatları

Adana patates fiyatları merak edilenler arasında yer almaktadır. Adana’da üretilen patatesler kilo 10 TL olarak satılmaktadır. Satıcıdan satıcıya bu fiyatlar değişkenlik gösterebilmektedir. Siz de manavlardan Adana patatesi satın alabilirsiniz.

Nevşehir Patates Fiyatları

Nevşehir patates fiyatları merak konusu olmuştur. Nevşehir’de üretilen patatesler yurdun dört bir yanına ulaşmaktadır. Nevşehir patateslerinin kilosu 12 TL ile alıcı bulmaktadır. Mevsime göre değişkenlik gösteren bu fiyatlar satıcıdan satıcıya da değişkenlik gösterebilmektedir. Size en yakın olan market veya manava giderek Nevşehir patatesi satın alabilirsiniz.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥