Bim Karpuz Fiyatı 2022 (Sebze-Meyve Market Fiyatları)

Bim karpuz fiyatı 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. A101 karpuz fiyatı 2022 ve Bim sebze-meyve fiyatları 2022 işte detaylar.

Bim market zincirlerinde gıdadan kişisel bakım ürünlerine kadar ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünlerin satışı gerçekleşmektedir. Hayatınızda olmazsa olmazlarını Bim marketlerde uygun fiyata bulabilir ve satın alabilirsiniz. Yazın yaklaşmasıyla birlikte birçok kişinin en sevdiği meyvelerden biri olan karpuz fiyatları merak edilmektedir.

Bim aktüel marketlerde satışa sunulan karpuzun fiyatını sizler için yazımızda ele aldık. Karpuz yazın ülkemizde en çok tüketilen meyveler arasında yer almaktadır. Yazdan dolayı sıcakların bunalttığı anlarda ferahlatan meyvelerden biridir. Ülkemizin en çok sevilen meyvelerinden biri olan karpuz 2022 yılında oldukça pahalı olmuştur. Bim marketlerde ne kadara satışa sunuluyor gelin bakalım.

  • Bim marketlerde sevilen meyvelerden biri olan karpuzun fiyatı 1 kilosu 3 TL olarak satışa sunulmaktadır.

Bim Ürün Fiyatları

A101 Karpuz Fiyatı 2022

A101 market zincirleri ülkemizde yer alan marketler arasında tercih edilmektedir. Her mahallede şubesi olan A101, uygun fiyatlı olmasından dolayı müşterilerin sevdiği market zincirlerinden birisi olmaktadır. A101 Kapıda uygulamasını kullanarak ihtiyaçlarınızın adresinize kadar teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Yaz ayların olmazsa olmazlarından biri olan karpuzun fiyatı birçok müşteri tarafından merak edilmektedir. Sizler için merak ettiğiniz karpuzun fiyatını yazımızda derledik.

  • A101 marketlerde satışa sunulan karpuzun bir kilo fiyatı 2.90 TL olarak satışa sunulmaktadır. Zaman zaman indirim uygulayan A101 marketler bazen kilosunu 2.95 TL olarak satışa sunar.
Bim Sebze-Meyve Fiyatları

Bim Sebze-Meyve Fiyatları 2022

Bim marketler ucuz ve güvenilir olarak bilinmektedir. Bim marketlerde satışa sunulan sebze ve meyve fiyatlarını sizler için araştırdık. En güncel sebze ve meyve fiyatlarını yazımızda bulabilirsiniz.

Sebze Ve MeyvelerFiyatları
Domates Salkım15 TL
Salatalık5 TL
Salatalık Çengelköy9 TL
Domates15 TL
Muz18 TL
Elma9 TL
Patlıcan10 TL
Yeşil Biber10 TL
Patates6 TL
Limon12 TL
Sarımsak9 TL

Bim Performans Ürünleri Fiyatları

Bim 27 Mayıs Aktüel (Saç Kurutma, Bisiklet, Havuz ve Dolap)

Bim Karcher Islak Kuru Süpürge Kwd1 Fiyatı

Bim Aktüel 20 Mayıs Cuma Bu Hafta Gelecekler

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu