Penis büyütme ameliyatı, penisin boyutunu ve şeklini cerrahi olarak değiştirmeyi amaçlayan bir işlemdir. Bu ameliyat, çeşitli teknikler kullanılarak yapılabilir ve farklı amaçlar için tercih edilebilir.

Penıs büyütme ameliyatı fiyatı ne kadar sorusunun yanıtı, penis uzatma ameliyatı fiyatı 7.000 TL’den başlamaktadır. Özel kurumlarda yapılan penis büyütme ameliyatlarının fiyatları 50.000 TL’ye kadar da çıkabilmektedir. Penis uzatma ameliyatlarında elde edilebilecek maksimum uzunluk ise 3 cm kadardır. Penisin boyuna uzama miktarında daha fazlası mümkün değildir.

Normal bir erkek penisi sönük haldeyken 4-5 cm civarındadır. Uyarıldığında ise 12-14 cm aralığına kadar büyüyebilmektedir. 11 cm’den küçük olan penisleri küçük olarak değerlendirirken 15 cm ve daha uzun olan penisler için de büyük tabiri kullanılmaktadır.

Penıs Büyütme Ameliyatı FiyatıGüncel
Minimum7,000 TL
Maksimum50,000 TL
Penıs Büyütme Ameliyatı Fiyatı Ne Kadar

Penis uzatma ameliyatının yanı sıra sık talep edilen ameliyatlardan biri de penis büyütme ameliyatıdır. Bu ameliyat ile penisi uzatmanın yanı sıra kalınlaştırmak da mümkündür. Daha kalın bir penis daha büyük bir görüntüyü de mümkün kılar.

Penis Büyütme Ameliyatı Fiyatı

Penis büyütme ameliyatı fiyatları 7.000 TL’den başlamaktadır. Ancak ameliyat fiyatları ameliyat olacağınız cerrahi kliniğin fiyat tarifesine göre belirlenir. Ayrıca ameliyat öncesinde ön muayene şarttır.

Penis eğriliğinin düzeltilmesi, penis uzatma, penis kalınlaştırma, penis başına geçici dolgu uygulama gibi çeşitli operasyonlar olduğundan öncelikle penis muayene edilmelidir. Ardından tanı konulduktan sonra ameliyat türü ve fiyatlandırması konuşulabilir.

Peyronie Ameliyatı Fiyatları

Peyronie Ameliyatı Fiyatları 2023
Peyronie Ameliyatı Fiyatları 2023

Peyronie ameliyatı fiyatları 2023 yılında 7.000 TL’den başlamaktadır. Özel kliniklerde ortalama 15.000 TL ödeme ile peyronie ameliyatı yapılabilmektedir. Ameliyat fiyatları kurumdan kuruma değişkenlik gösterebilir. Peyronie ameliyatı sonrasında eğrilik ortadan kaldırılırken penis boyunda ufak bir kısalma da meydana gelir.

Peyronie ameliyatı sonrasında penisde yaklaşık 1 cm kadar kısalma meydana gelir. Bu kısalma alınan doku miktarına göre en azla 1 cm olabilirken daha kısa da olabilir. Peyroniğe halk arasında penis eğriliği olarak da bilinir. Ameliyat sonrasında boyun kısaldığı görülse de cinsel ilişkide daha başarılı bir sonuç elde etmek mümkün hale gelir.

Penis Büyütme Ameliyatı Kaç Cm Uzar?

Penis büyütme ameliyatı sonrasında en fazla 2 ile 3 cm kadar bir uzama sağlanabilir. Öte yandan kalınlaştırma da yapılabilmektedir. Bu noktada boyuna uzama için sınır 3 cm’dir. Daha fazla boyuna uzama için ekstra işlem bir işe yaramaz.

Penis büyütme ameliyatında boyuna uzama sınırı bulunurken enine uzamada bir sınır yoktur. Tekrarlayan operasyonlar ile penisin enine daha büyük olması sağlanabilir. Bu işlemler sonrasında herhangi bir his kaybı yaşanmayacağından estetik bir operasyon olarak değerlendirilebilir. Ayrıca ameliyat sonrasında ereksiyon kaybı da meydana gelmez.

Peyronie ameliyatı ücreti ne kadar?

Peyronie ameliyatı ücreti ortalama 15.000 TL civarındadır. Ameliyat öncesi muayeneye göre ameliyat fiyatları değişmektedir.

Oytun İdil ameliyatı fiyatları ne kadar?

Oytun İdil penis ameliyatları yapan bir uzman doktordur. Penis ameliyatları ise 7.000 TL ile 50.000 TL arasında fiyatlandırma ile yapılmaktadır.

Hamile Kalmak İçin Kaç Cm Girmeli – En Etkili Seçenekler Hangileri?

Erkekler Sevdiği Kadın Organına Dokununca Ne Hisseder?

Spermin Yumurtaya Girdiğini Nasıl Anlarız? Döllenme İçin Ne Yapılmalı?

Leave A Reply