Pera Palas dizisi Netflix platformunda yayınlanmıştır. Türk oyuncuların yer aldığı Pera Palas dizisinin konusu ve kalitesi bakımından seyirciyi oldukça etkilemiştir. Pera Palas dizisi oldukça beğenilen ve tüm izleyicilerden tam not alan diziler arasındadır. İlk yayınlanması ile birçok kişi tarafından izlenen bu dizinin 2. Sezonun ne zaman geleceği merak edilmektedir.

Dizinin başrollerinde Hazal Kaya yer almaktadır. İlk sezonu bitiren izleyiciler heyecanlı bir şekilde 2.Sezonun ne zaman geleceğini merak etmektedir. Netflix platformunda yayına giren bu dizinin 2. Sezonu yeni yıl başında yayınlanacağı açıklandı.

Pera Palas Gece Yarısı Konusu

Netflix platformunda çok sevilen ve en çok izlenen diziler arasında yerini alan Pera Palas Gece Yarısı dizisinin konusunu sizler için derledik.

Başrol oyuncumuz Hazal Kaya karşımıza Esra karakterinde çıkmaktadır. Esra başarılı ve yükselmeye çalışan bir gazetecidir. Esra’nın yeni görevi Pera Palas’a dair içerik üretmesi gerekir. Otelin müdürü Ahmet Esra’yı karşılar ve yapının tarihini anlatmaya başlar. İş bittiği zaman hava koşullarının kötü olmasından dolayı Esra otel de kalır. İşte olaylarımızın başladığı gece olarak söyleyebiliriz. O gece Esra zaman da yolculuk yaparak 1919 yılına döner. Büyük büyük annesinin olduğu zaman da sıkışır. Otel müdürü Ahmet de Esra’nın peşinden gelir. O dönem de Mustafa Kemal Atatürk’e suikast düzenleneceğini öğrenirler. Tek amaçları suikastı engellemek. 

Pera palas hikayesi gerçek mi

Pera Palas dizisi çok sevilerek izleyenlerin yanında dizinin konusuna da eleştirenler vardır. İzleyicilerin birçoğu gerçekten böyle bir olayın olup olmadığını merak etmektedir. O dönemlerde Peride Hanım var mıydı? Suikast gibi bir düşünce var mıydı? İzleyicilerin bu meraklarını gidermek için yazımızı derledik. Gelin birlikte bakalım.

Pera Palas dizisinin konusu Midnight At The Pera Palace kitabından uyarlanmıştır. Dizi ve kitapta anlatılan karakterler ve olaylar kurgudur. Gerçek hayatta Peride diye bir kişilik yoktur.  

Pera Palas Oyuncuları

Pera Palas dizisi birçok kişi tarafından beğenilmektedir. Bazı kişiler tarafından ise eleştirilmektedir. Bizlere göre de gayet güzel ve değişik bir konun ele alındığı bir dizi olmuştur. Pera Palas dizisinde oynayan oyuncularımız ve canlandırdıkları karakterler şu şekildedir;

Pera Palas Dizisinin OyuncularıOynadıkları Karakterler
Hazal KayaEsra
Tansu BiçerAhmet
Selahattin PaşalıHalit
Engin HepileriReşat
Hakan DinçkolMustafa Kemal Atatürk
Yasemin SzawlowskiSonia
James ChalmersGeorge
Ahmet VarlıDimitri
Clare Louise FrostAgatha Christie
Nergis ÖztürkEleni
Osman AlbayrakNaim Efendi
Ergün MetinFahrettin
Jordan J GallagherLover
Pera Palas Oyuncuları

Pera Palas Fragman İzle

Pera Palas 3 Mart tarihinde yayınlanan tarihi dram dizisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Pera Palas dizisi kitaptan uyarlanarak çekilmiştir. İlk yayınlandığı günden beri izleyici tarafından izlenen ve çok sevilen Pera Palas dizisinin fragmanını sizler için derledik.

İşte Pera Palas dizisinin fragmanına https://www.youtube.com/watch?v=zHr5pdpGEBc linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz.


Daha fazla ilgili içerik;

Pera Palas ta 2 sezon ne zaman gelecek?

Pera Palas’ta Gece Yarısı dizisinin ikinci sezonu için çekimler 1 Temmuz’da tarihinde başladı ve yeni yılda tamamlanması bekleniyor. Dizinin ikinci sezonu, 2024 yılının ilk aylarında Netflix’te yayınlanması planlanıyor.

Pera Palas kaç sezon kaç bölüm?

Pera Palas’ta Gece Yarısı dizisi, ilk sezonunda sekiz bölümden oluşuyordu. İkinci sezon için henüz kesin bir bölüm sayısı açıklanmadı, ancak sekiz bölümden oluşması bekleniyor.

Pera Palas Otel sahibi kim?

Pera Palas Otel’in sahibi, Türkiye’nin en büyük holdinglerinden biri olan Doğuş Holding’tir. Holding, 2005 yılında oteli satın almıştır.

Pera Palas ta kaç bölüm var?

Pera Palas’ta Gece Yarısı dizisi, ilk sezonunda sekiz bölümden oluşuyordu. İkinci sezon için henüz kesin bir bölüm sayısı açıklanmadı, ancak sekiz bölümden oluşması bekleniyor. Bu nedenle, dizinin toplam bölüm sayısı 16 olacaktır.
Leave A Reply