Perge İlaç Nedir – Perge Hap Kullananlar Yorumları

Perge hap kullananların yorumları genellikle ilaç işe yaradığı ancak bir o kadar da kişinin vücudunun dengesini bozduğu yönündedir. Vücutta sarhoşluk hissine neden olan bu hap genellikle merkezi sinir sistemi rahatsızlıkları ve ağır psikolojik rahatsızlıklar için verilmektedir. Yeşil reçeteli olarak satıldığı biliniyor.

Perge hapların temin edilmesi süreci de biraz zorlayıcı olabilmektedir. İlacın temin edilmesi için önceden sipariş edilmesi gerekiyor. Eczanelere giderek doğrudan bu ilacı hızlı bir şekilde alamıyorsunuz. İşin bir de prosedür kısmı var. Perge hap hakkında kullanıcı yorumları ve hap kullanımı ile ilgili merak edilenleri yazımızın devamında inceleyebilirsiniz.

PERGE 150 mg Fiyat (56 KAPSUL)220 TL
PERGE 150 mg fiyat

Perge 75 Mg Kullanıcı Yorumları

Perge 75 mg kullanıcı yorumları incelendiğinde en çok ilacın bulunması zor olması kapsamında yorumlara rastlanmaktadır. Aynı zamanda yeşil reçeteli olması nedeni ile de işlem sürecinin uzun olması da kullanıcıların ilaç bulmakta güçlük çekmesine neden olmaktadır. Yazımızın devamında Perge 75 mg kullananların yorumlarına doğrudan ulaşabilirsiniz.

  • Merkezi sinir sistemi tedavisi amacı ile doktorum yazmıştı. Reçeteyi nereye götürürsem götüreyim resmen kovuldum. Eczanelerde bu ilaç yoksa niye reçetelendiriliyor anlamadım. Neyse geze geze bir eczanede bulduk. Onu da 1 gün sonra gelmek üzere diye sipariş ettik. Sipariş gelince kullanmaya başladım. Şimdilik işe yarıyor gibi ama nasıl bırakacağım hiç bilmiyorum.
  • İlacı bulması kullanmasından daha zor.
  • Yeşil reçeteli olduğu için bulunması zor bir ilaç Perge 75 mg. Kullanırken yoğun bir şekilde farklı duygular hissettiriyor insana. Hani duyguları zirvelerde yaşarsın ya tıpkı onun gibi. Üstelik ben sakin bir insanımdır ama yine de bende böyle etkilere neden oldu.
  • Fibröz ağrısı yüzünden ortopedide vermişlerdi. Uzun zaman önce aldığım 56 kapsüllük bu ilacı 2 sene sonra bitirdim. İlk kullandığınızda kafanız bir milyon oluyor. İçmeden sarhoş olmak diye buna derler. Bir mutluluk hissi veriyor. Ağrılarımı da kesti. Arada sırada bu kafaya girmek de iyi geldi sanırım. Ama ilaç bitti. Yeniden yazdıramıyorum, ne doktor yazıyor ne eczacı veriyor. Oysa ki çok iyi anlaşmıştık.
  • Ameliyat sonrasında sinir hasarı yüzünden doktor yazmıştı. 75 mg olanı kullandım ama pek bir işe yaramadı. Daha sonra doktor dozunu yükseltince işe yaramaya başladı. İşe yaraması bir yana dursun aşırı iştah ve diskovari bir havaya giriyorsunuz. Bu ilaçla yaşamaya devam etmek gerçekten çok zor. Sürekli sarhoş hissetmek gibi bir şey.

Daha fazla ilgili içerik;


Perge İlaç Nasıl Bırakılır

Perge ilaç bırakılması söz konusu olduğunda mutlaka uzman doktor önerisi ile bırakılmalıdır. Uyuşturucu nitelik taşıyan bu ilacın birden bırakılması doğru değildir. Kademeli olarak uzman doktor tarafından önerilen dozlarda kullanılması gerekir.

Yavaşça bırakılması tavsiye edilse de ilacın kullanımı ve bırakılması söz konusu olduğunda uzman doktor reçetesi olmadan hareket etmemeniz önerilmektedir.

Perge 150 Mg Kullanıcı Yorumları

Perge 150 mg kullanıcı yorumları genellikle Perge 75 mg kullanmış ancak etki görememiş ve doktor reçetesi ile 150 mg’a yükseltmiş olan kişilerin yorumlarıdır. 150 mg’lık dozu çok daha etkilidir. Vücutta yanma, aşırı iştah, baş dönmesi ve sarhoşluk hissi gibi yan etkileri olduğunu neredeyse kullanan herkesten duymak mümkün. Perge 150 mg kullananların yorumları;

  • Önce alt dozunu kullandım ama pek işlevini göremedim. Doktorum da bunun üzerine 150 mg’lık dozunu sabah ve akşam olmak üzere iki sefer yutmamı söyledi. Böyle bir ilaç olamaz. Kesinlikle uyuşturucudan beter bir kafası var. Kendimi hiçbir zaman ayık hissetmiyorum. Özellikle de akşamları.
  • Kullandığınızda sizde kafa yapan ilaçları denediniz mi? Bu tam anlamı ile öyle bir ilaç. Eczaneden temin etmesi ayrı bir dert. Sanırım riskli ilaçlar grubunda yer aldığından kimse bulaşmak istemiyormuş. Temin etmesi zor olsa da ağrı kesici işlevini yerine getiriyor. Biraz kafa yapıyor.
  • İlacı için ve ardından kendinizi yemek yemeye verin. Asla kendinizi yemekten alamıyorsunuz. Ben çok zayıftım bu ilaçtan sonra kilo almaya başladım. Hayat sürekli yemek yiyerek o kadar masraflı ve yorucu ki. Bir noktadan sonra artık kilo almak istemesem de duramıyorum. İlacı bırakmak için uzman doktorumdan tavsiye almaya karar verdim.

Perge İlaç Kilo Yapar Mı

Perge i̇laç kilo yapar mı

Perge ilaç kilo yapabilir. Perge 75 mg ve Perge 150 mg ilaçların her ikisi de iştah açma gibi bir yan etkiye sahiptir. Yan etkiler herkeste aynı şekilde görülmese de ilacı kullanan birçok kişinin iştahlarında açılma olduğunu söyledikleri tecrübeyle sabittir.

Perge ilacı kilo almak için kullanmamalısınız. İlacın yan etkilerinden biri iştah açılması ve buna bağlı olarak kilo alınması durumudur. Yeşil reçeteli bir ilaç olduğundan sadece kilo almak gibi bir amaç ile kullanılması ciddi sorunlara yol açabilir.

Perge 75 Mg Kafa Yapar Mı

Evet. Perge 75 mg kafa yapabilir. Kullanıldığında kişide sarhoşluk hissine sebep olabilen bu ilaç yeşil reçeteli ilaçlar arasındadır. Kullandığınız zaman kendinizi sarhoş hissedebilirsiniz ancak ertesi gün uyandığınızda her şeyi hatırlarsınız.

Perge i̇laç nedir?

Ecz. Yeşim Karabulut

2001 İstanbul Eczacılık Fakültesi Mezunu. Uzmanlık alanı tedavi ilaçları ve ağrı, bulantı, öksürük ilacı kullanımı hakkında bilgi verir. Meslek ve İstanbul aşığıdır. yesim.karabulut@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥