Regapen kullananların yorumları itibari ile kullanım sonrasında yan etkileri sıkça ortaya çıkan ilaçlar arasındadır. Regapen ilacın içerisinde bulunan her bir kapsülde tam 300 mg pregabalin bulunmaktadır. Ağızdan alınarak doktor reçetesi dahilinde kullanılır.

Epilepsi nöbetlerinin tedavi sürecinde sağlık tedavisi olarak kullanılır. Periferik sinir hasarının tedavisinde, anskiyete bozukluğu tedavisinde ve fibromiyalji tedavisinde kullanılır. Kullanım sürecinde hastada farklı yan etkiler ortaya çıkarabilmesi nedeni ile sıkça adı gündeme gelen bir ilaçtır. 18 yaş altında kullanılması yasaktır. 

Regapen Uyuşturucu Mu

Regapen Uyuşturucu Mu

Regapen bir uyuşturucu değildir. Ancak vücudun sakinleşmesini sağlayan bir yönü de bulunmaktadır. Tamamen uyuşturucu değildir ancak yeşil reçeteli ilaçlar arasında yer alır. Uyuşturucu etkilerini de görmek mümkündür.  Regapen reçetesi yazılan başlıca rahatsızlıklar;

HANGİ HASTALAR KULLANABİLİR
Nöropatik ağrı
Yaygın anksiyete bozukluğu
Epilepsi
Fibromiyalji
HANGİ HASTALAR KULLANABİLİR

Regapen bir uyuşturucu olarak satılmaz. Reçetesiz olarak eczanelerden alınması mümkün değildir. Doktor reçetesi ile satılması uygun olan ilaçlar arasında yer alır. Güncel satış fiyatı ise 180,21 TL’dir.

Regapen Kafa Yapar Mı

Regapen Kafa Yapar Mı

Regapen kullanım dozuna göre kafa yapabilir. Regapen yeşil reçete kategorisinde yer alan bir ilaçtır. İçerisinde uyuşturucu madde özelliği taşıyan bileşenler bulunması nedeni ile gündeme gelmektedir.

Psikolojik rahatsızlıkların tedavisinde kullanılan Regapen olması gerekenden fazla alındığında kişinin akıl sağlığının zarar görmesine ve fazla alınması ile birlikte hayati zarar görmesine neden olabilir. Kullanımı konusunda dikkat edilmesi gereken Regapen ilacın alınması unutulduğunda iki doz ile dengelenmemesi gerekir. Unutulan doz yerine çift doz alınması ciddi sonuçlar doğurabilir. Perge hap ve Lyrica hapları aynı etkiye yaratmaktadır.

Regapen Zararları

Regapen Zararları

Regapen zararları yönünden görülen yan etkileri değerlendirilmektedir. Regapen kullanan kişilerde meydana gelebilen yan etkiler uyuma güçlüğünden tutun da mide bulantısına kadar çeşitlenmektedir. Sürekli kullanımda bu belirtilerin ortaya çıkma ihtimali daha da fazla artmaktadır. Regapen kullanımı ile görülen yaygın yan etkiler;

REGAPEN ZARARLARI
Baş dönmesi
Sürekli uyku hali
Uyumada güçlük çekme
Mide bulantısı
İştahta artış
Bilinç bulanıkları
Cinsel istek azalması
Dış uyaranlara karşı fazla duyarlılık
Yer zaman kavramında bulanıklaşma
İstemli kasların hareketlerinde düzensizlik
Görmede bulanıklık
Kabızlık
Karın boşluğunda şişkinlik hali
Penis sertleşme bozukluğu
Dikkat kaybı
Hafıza bozuklukları
Konuşma bozukluğu
Karıncalanma ve yanma hissi
Sürekli unutkanlık hali
Aşırı halsizlik
Aşırı sakinlik
Kilo artışı
Sarhoşluk hissi

REGAPEN 300 Kullanıcı Yorumları

REGAPEN 300 Kullanıcı Yorumları

Regapen 300 kullanıcı yorumları yönünden oldukça ilginç yorumlar yapılmaktadır. Uyuşturucu nitelik taşıyan Regapen yan etkileri arasında kişi üzerinde sarhoşluk hissi etkisi ortaya çıkarması ile de biliniyor. Regapen 300 kullanıcı yorumları;

  • Kullanım talimatlarını okumadan kullanılırsa yanlış kullanımla insanda çok güzel kafa yapıyor.
  • Anksiyete bozukluğu için kullanıyorum ama aşırı yorgun hissediyorum.
  • Doktora söylemeden bırakmayın sakın. Birden bırakınca insanın dengesi şaşıyor.
  • Kas ağrılarıma iyi geldi ama psikolojime pek iyi gelmedi sanırım.
  • Sabah almayı unutmuşum akşam 2 kapsül aldım. Kafam bir milyon oldu. İçsem bu kadar sarhoş olamazdım herhalde.

Parafon Hap Ne İşe Yarar

Lyrica 150 Mg Kullananların Yorumları