Perma Fiyatları (Kısa ve Uzun Saç Ne Kadar)

Ülkemizde yaşayan kişiler tarafından en çok 2024 perma fiyatları merak edilmeye başlandı. Perma fiyatları en güncel haliyle ne kadar oldu merak ediyorsanız o zaman doğru yerdesiniz.

Saçlarınızın daha dolgulu ve kıvırcık gözükmesini istiyor olabilirsiniz. Her gün saç şekillendirici kullanmaktan bıktınız mı? O zaman perma işlemi yaptırmak tam size göre. Perma işleminin fiyatı seçtiğiniz kuaför, saç uzunluğu ve kuaförün bulunduğu konuma göre değişiklik göstermektedir.

  • 2024 Perma fiyatları; 1.200 TL ile 4.000 TL arasında değişmektedir.

Su Dalgası Perma Fiyatları

Perma fiyatları

Perma işleminin kendi içerisinde birçok farklı çeşidi mevcuttur. Bu çeşitlerden biri de su dalgasıdır. Sık kıvırcık dalgası istemeyen ve daha doğal bir görüntü oluşmasını isteyen kişiler su dalgası modelini tercih ederler. Ayrıca bu model saçlarınızı en iyi saç maşası ile yapmış gibi bir görünüm sağlayacaktır. Su dalgası perma fiyatları saçın uzunluğuna ve tercih edilen kuaföre göre fiyat farklılığı oluşur.

  • Su dalgası perma işlemini ortalama olarak 1.500 TL ücret ödeyerek yaptırabilirsiniz.

Yeni Nesil Perma Fiyatları

Perma fiyatları

Eski zamanlarda moda olan perma son zamanlarda yeniden popüler olmaya başladı. Perma yaptırmak isteyen kişiler yeni nesil perma işlemini tercih ediyorlar. Perma yapılmadan önce saça konsültasyon yapılarak saçların sağlık durumu incelenir ve buna göre perma işlemi yapılır. Bu yöntemle saçların daha düzgün ve sağlıklı görünmesi sağlanır.

  • Yeni nesil perma fiyatları 1.000 TL ile 3.000 TL arasında değişiklik gösterir. Saçın uzunluğu ve saçın sıklık durumu bu fiyatta önemli kriterlerden biridir.

Kalıcı Perma Ne Kadar Sürer?

Perma fiyatları

Perma işlemi genellikle saçlarda 3 ya da 4 ay boyunca kalır. Düzenli bir şekilde perma yapılan saça bakım uygulanırsa bu süre 4 ya da 5 aya çıkartılabilir. Saç bakım kremi ve saç maskesi ile bakımlarınızı düzenli bir şekilde gerçekleştirmelisiniz. Ancak bakım uygulanmazsa ve işlemi yapan kuaför iyi değilse kalıcılık süresi 3 aya kadar düşer.

Perma yaptırmadan önce saç tellerinizin bu işleme uygun olup olmadığını belirleten konsültasyon işlemi yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Eğer saç telleriniz sağlıklıysa ona göre perma işlemi yaptırmaya karar verebilirsiniz. Perma hakkında sorularınız, düşünceleriniz varsa lütfen bizlerle paylaşmayı unutmayınız.

Başak Saroğlu

Başak, Ankara'da Elektrik Elektronik Mühendisi. Ayrıca yeni içerikler yazmayı ve paylaşmayı seviyor. basak.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥