Pronovias mağazası Türkiye’de sadece Ankara ve İstanbul illerinde bulunmaktadır. İstanbul’da iki Ankara’da bir mağazası vardır. Pronovias markası Vakko mağazalarında da satışa sunulmaktadır. Aradığınız hayalinizdeki gelinliği Pronovias da kesin bulabilirsiniz. Her tarza ve zevke uygun çok fazla çeşit gelinlik vardır. Pronovias gelinlikte birçok modeller bulabilirsiniz.

Pronovias dan gelinlik almak istediğinizde öncelikle randevu almanız gerekmektedir. 2-3 provada gelinliğiniz hazır hale geliyor. 3 ile 6 hafta arasında da teslim edilmektedir. Ayrıca diğer gelin aksesuarları da bulundurduğu için hem gelinliğinize en uygun aksesuarı bulacak hem de vakit kaybetmemiş olacaksınız.

Pronovias Gelinlik Fiyatları20,000 TL
Beyaz Pronovias Prenses Gelinlik6,800 TL
Pronovias Gelinlik Fiyatları
Pronovias Gelinlik Fiyatları
Pronovias Gelinlik Fiyatları
Pronovias Gelinlik Fiyatları
Pronovias Gelinlik Fiyatları
Pronovias Gelinlik Fiyatları

Pronovias Randevu Ücreti

Pronovias Gelinlik Fiyatları

Pronovias Randevu ücreti, Pronovias’ dan gelinlik almayı düşünüyorsanız mutlaka randevu almanız gerekmektedir. Randevu oluşturmak için firma kredi kartı bilgilerinizi kaydediyor. Eğer randevunuza giderseniz kredi kartından ücret alınmıyor. Fakat randevunuzu iptal etmediyseniz ve randevunuzdan yirmi dört saat içinde randevunuzu başka bir zamana ertelemediyseniz ve randevunuza gelmediğiniz takdirde 50 dolar ücret alınmaktadır. Randevunun kendisi ücretsizdir.


Daha fazla ilgili içerik;


Pronovias Elbise Fiyatları

Pronovias Gelinlik Fiyatları

Pronovias elbise fiyatları, Poronovias marka gelinliklerin de olduğu kadar elbiselerinde de oldukça iddialı. Poronovias markayı tercih ettiğinizde gittiğiniz davetler de tüm dikkatlerin sizin üzerinizde olacağı kesin. Çünkü her yıl olduğu gibi 2024 yılında da elbiselerde oldukça iddialı, şık ve muhteşem tasarımlarıyla dikkat çekiyor.

Poronoviasın 40’dan fazla ülkede mağazası bulunmaktadır. Dünyaca ünlü olan marka, gelinlik, gece elbiseleri, abiyeler gibi özel günümüz de ve özel davetlerde giyebileceğimiz kıyafetleri sıra dışı modelleri, farklı tarzı ve zevkiyle herkesin tercihi hâline geliyor.

  • Poronovias elbiselerin fiyatı hakkında tam fiyat veremiyoruz. Çünkü birçok modeli bulunan markanın elbiselerinin modellerine göre fiyatları da farklılık göstermektedir. En az 5.000 TL’den başlayan fiyatlar 80.000 TL ye kadar çıkabiliyor. Hatta fiyatlar daha fazla olabiliyor.