Pronovias Gelinlik Fiyatları 2022

Pronovias gelinlik fiyatları 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Pronovias randevu ücreti ve Pronovias elbise fiyatları işte detaylar.

Pronovias mağazası Türkiye’de sadece Ankara ve İstanbul illerinde bulunmaktadır. İstanbul’da iki Ankara’da bir mağazası vardır. Pronovias markası Vakko mağazalarında da satışa sunulmaktadır. Aradığınız hayalinizdeki gelinliği Pronovias da kesin bulabilirsiniz. Her tarza ve zevke uygun çok fazla çeşit gelinlik vardır. Pronovias gelinlikte birçok modeller bulabilirsiniz. Pronovias dan gelinlik almak istediğinizde öncelikle randevu almanız gerekmektedir. 2-3 provada gelinliğiniz hazır hale geliyor. 3 ile 6 hafta arasında da teslim edilmektedir. Ayrıca diğer gelin aksesuarları da bulundurduğu için hem gelinliğinize en uygun aksesuarı bulacak hem de vakit kaybetmemiş olacaksınız.

  • Pronovias gelinlik fiyatı modeline göre farklılık göstermektedir. Net olarak bir fiyat vermek doğru olmaz. Fakat 5.000 TL ile 20.000 TL arasında değişmektedir.

Vakko Gelinlik Fiyatları

Pronovias Randevu Ücreti

Pronovias Randevu Ücreti

Pronovias’ dan gelinlik almayı düşünüyorsanız mutlaka randevu almanız gerekmektedir. Randevu oluşturmak için firma kredi kartı bilgilerinizi kaydediyor. Eğer randevunuza giderseniz kredi kartından ücret alınmıyor. Fakat randevunuzu iptal etmediyseniz ve randevunuzdan yirmi dört saat içinde randevunuzu başka bir zamana ertelemediyseniz ve randevunuza gelmediğiniz takdirde 50 dolar ücret alınmaktadır. Randevunun kendisi ücretsizdir.

Pronovias Elbise Fiyatları

Pronovias Elbise Fiyatları

Poronovias marka gelinliklerin de olduğu kadar elbiselerinde de oldukça iddialı. Poronovias markayı tercih ettiğinizde gittiğiniz davetler de tüm dikkatlerin sizin üzerinizde olacağı kesin. Çünkü her yıl olduğu gibi 2022 yılında da elbiselerde oldukça iddialı, şık ve muhteşem tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Poronoviasın 40’dan fazla ülkede mağazası bulunmaktadır. Dünyaca ünlü olan marka, gelinlik, gece elbiseleri, abiyeler gibi özel günümüz de ve özel davetlerde giyebileceğimiz kıyafetleri sıra dışı modelleri, farklı tarzı ve zevkiyle herkesin tercihi hâline geliyor.

  • Poronovias elbiselerin fiyatı hakkında tam fiyat veremiyoruz. Çünkü birçok modeli bulunan markanın elbiselerinin modellerine göre fiyatları da farklılık göstermektedir. En az 2.000 TL’den başlayan fiyatlar 80.000 TL ye kadar çıkabiliyor. Hatta fiyatlar daha fazla olabiliyor.

Evli Birinin Rüyada Gelinlik Giymek

Kuru Temizleme Fiyatları

İzmir Düğünleri Nasıl Olur

Çırağan Sarayı Düğün Fiyatları

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu