Vakko Gelinlik Fiyatları 2022

Vakko gelinlik fiyatları 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Vakko Wedding randevu mağazaları ve Vakko Wedding randevu ücreti işte detaylar.

Vakko gelinlik fiyatları 2022, Vakko Wedding dünyaca ünlü gelinlik markalarını Türkiye de gelin adaylarına sunmaktadır. Gelinliklerde çok geniş modellere sahip olan Vakko fiyat seçenekleriyle de birçok gelin adayın tercihi olmaktadır. En iyi gelinlik markaları arasında yer almaktadır. Ayrıca dünyaca ünlü birçok gelinlik tasarımcının modellerini ve markaları gelin adaylarına sunmaktadır. Vakko Wedding Türkiye de 5 farklı şehirde dünyaca ünlü gelinliklerini gelin adaylarına sunmaktadır. Vakko Wedding House mağazaları dışında İstanbul şehrinde iki, Ankara’da bir adet bulunan Pronovias mağazası da Vakko mağazasına ait olmaktadır.Bu şubeler dışında diğer hazır giyim mağazalarında Vakko Outletler de de gelinlik satışı olabiliyor. Fakat gitmeden mağazayı arayıp Vakko Wedding Outlet olup olmadığını sormalısınız.

  • Vakko Wedding gelinlik fiyatlarına gelirsek birçok ünlü markanın satışa sunulduğu mağazada gelinliklerde modeline ve markasına göre fiyatlar farklılık göstermektedir. Fiyatlar 5.000 TL’den 300.000 TL’ye kadar yükselmektedir.

Çırağan Sarayı Düğün Fiyatları

Vakko Wedding Randevu Mağazaları

Vakko Wedding mağazaları Türkiye’de 5 farklı şehrimizde bulunmaktadır. Gelinlik almak için gideceğiniz her Vakko Wedding mağazalarından randevu almanız gerekmektedir. Bu randevular ücretlidir. Fakat 6 ay boyunca randevu oluşturmadan gidebilirsiniz ve gelinliğinizi firmadan aldığınızda gelinlik fiyatından randevu ücreti düşülmektedir. Türkiye’de Vakko Wedding İstanbul da 5 mağaza, Ankara da 2 mağaza, İzmir de bir mağaza, Adana da bir mağaza ve Antalya da bir mağaza bulunmaktadır.

  • İstanbul’da Vakko Wedding Aquq Florya, Vakko Wedding House Suadiye, Vakko Wedding House Zorlu, Pronovias İstinye, Pronovias Suadiye mağazalarında istediğiniz gelinliği bulabilirsiniz.
  • Ankara da Vakko Wedding House Ankara, Pronovias Ankara mağazalarında istediğiniz gelinliği bulabilirsiniz.
  • İzmir de ise Vakko Wedding House İzmir Point Bornova mağazaları bulunur.
  • Antalya da Vakko Wedding Antalya şehrinde tek mağazası olarak bilinir.
  • Adana da Vakko Wedding Adana mağazasında gelinlik çeşitlerine ulaşabilirsiniz.
Vakko Wedding Randevu Mağazaları

Vakko Wedding Randevu Ücreti

Vakko Wedding gelinliklerini denemek için mutlaka randevu almalısınız. Şunu söylemekte de fayda var ki Pronovias mağazalarının randevu sistemi ayrıdır. Vakko gelinlik randevusu ücretlidir.

  • 2022 yılı için geçerli Vakko Wedding randevusu 400 TL’dir. Fakat bir kez alınan randevu 6 ay geçerli olmaktadır. Hatta gelinliğinizi firmadan aldığınız da gelinlik fiyatından randevu parası olan 400 TL düşünmektedir.
Vakko Gelinlik Kiralama

Vakko Gelinlik Kiralama

Vakko gelinlik kiralamak da mümkündür. Gelinlik kiralamak için birçok internet sitesi bulunmaktadır. Kiralık gelinlik almak istediğinizde alacağınız sitenin güvenilir olup olmadığına çok dikkat etmelisiniz. Birçok gelinlik modelleri ve markalar kiralanmaktadır ve bunların içinde Vakko gelinlikleri de mevcuttur. Genellikle sitelerin hepsinde 4 gün kiralama süresi vardır. Ve fiyatlar modeline, markasına ve alışveriş yapacağınız siteye göre farklılık göstermektedir.

  • Ön bilgi olarak söyleyebiliriz ki Vakko gelinlik kiralama fiyatları 2.000 TL ile 6.000 TL arasında değişmektedir.
Vakko Gelinlik Kiralama
Vakko Wedding Randevu Mağazaları

Vakko Abiye Fiyatı

Nişan, kına, mezuniyet, balo, özel geceler, şık davetler ve benzeri yerlerde giyeceğiniz abiyenizi Vakko Wedding de istediğiniz model ve markalarda bulabilirsiniz. Sıra dışı modelleri ile Vakko da abiyeler gerçekten çok şık ve zariftir. Vakko da abiye fiyatları tabi ki modeline, markasına göre farklılık göstermektedir.

  • Vakko abiye fiyatları 3.000 TL ile 100.000 TL arasında değişmektedir.

Vakko Gece Elbiseleri Fiyatı

Şık davetler ve özel geceler için istediğiniz modellerde gece elbiselerini Vakko da çok rahat bulabilirsiniz. İster mini ister uzun, göğüs dekolteli ya da sırt dekolteli, tek kollu, straplez, yırtmaçlı, yırtmaçsız birçok çeşidi bulunan Vakko mağazalarından gece elbiselerini her bütçeye uygun fiyatlarda bulabilirsiniz. Vakko gece elbiselerinin fiyatları markasına ve modeline farklılık gösterir.

  • Fiyatlar 2.000 TL ile 90.000 TL arasında değişmektedir.

Ankara Düğün Salonu Fiyatları

Rüyada Düğün Kalabalığı Görmek

İzmir Düğünleri Nasıl Olur

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu