Prostacare, erkeklerde prostat sağlığını desteklemek için kullanılan bir gıda takviyesidir. İçeriğinde bulunan bitkisel özler, prostatın sağlıklı işlevini desteklemeye yardımcı olur.

Prostacare eczanelerde satılabilir. Ancak Prostacare bitkisel bir besin takviyesi olduğundan ilaç gibi reçetelendirilemez ve eczanelerde reçetelendirilerek satılamaz. Bu bağlamda eczanelerde satılması ya da satılmaması eczane sahibinin tercihine kalmış bir durumdur. Aktarlardan da temini mümkündür.

Prostat Kanseri İlacı

Prostat kanseri tedavisi, kanserin evresine, hastalığın ilerleme hızına ve hastanın genel sağlık durumuna göre değişir. Erken evre prostat kanserinde, cerrahi, radyoterapi veya hormon tedavisi gibi seçenekler kullanılabilir. İleri evre prostat kanserinde ise genellikle kemoterapi, immünoterapi veya hedefe yönelik tedavi gibi seçenekler tercih edilir.

Prostat kanseri tedavisinde kullanılan ilaçlar şunlardır:

  • Hormon tedavisi: Prostat kanseri hücrelerinin büyümesini ve yayılmasını önlemek için kullanılan bir tedavi türüdür. Androgen hormonunun üretimini azaltan veya etkisini engelleyen ilaçlar kullanılır.
  • Kemoterapi: Kanser hücrelerini öldürmek için kullanılan kimyasal ilaçlardır. Prostat kanserinin ilerlemiş evrelerinde kullanılır.
  • İmmünoterapi: Bağışıklık sistemini kanser hücrelerini daha etkili bir şekilde tanıması ve yok etmesi için uyaran ilaçlardır. Prostat kanserinin ilerlemiş evrelerinde kullanılabilir.
  • Hedefe yönelik tedavi: Kanser hücrelerinin büyümesi ve yayılmasında rol oynayan belirli molekülleri hedefleyen ilaçlardır. Prostat kanserinin ilerlemiş evrelerinde kullanılabilir.

Prostacare Eczane Fiyatı

Prostacare eczane fiyatı, 50 ml’lik bir kutu için 150 TL ile 190 TL arasında değişmektedir. Tercih edeceğiniz eczaneye ya da online satış kanalına bağlı olarak fiyatlar değişiklik gösterebilir.

N11, Trendyol, Hepsiburada benzeri online satış platformlarında da farklı satıcılar tarafından satılan bir bitkisel besin takviyesidir. Çoklu alımda fiyatlarının daha uygun olduğu bilinmektedir. Prostacare ultra olarak da bilinen bir formu bulunmaktadır.

Prostacare Cinselliğe Faydaları

Prostacare nedir eczanede satılır mı

Prostacare cinselliğe faydaları yönünden halk arasında yoğun bir söylem bulunan bitkisel besin takviyelerinden biridir. Cinselliğe fayda bağlamında değerlendirilen unsur ise cinsel ilişkinin daha uzun sürmesi ve daha verimli geçmesidir. Prostacare içerisinde bulunan bazı bitkisel maddeler;

  • Afrika eriği özü,
  • Kabak çekirdeği özü,
  • Cüce palmiye bitkisi özü.

Yukarıda bahsi geçen maddeler cinsel gücün arttırılması yönünden bazı bitkisel takviyelerde de kullanıldığından Prostacare kullanımının doğrudan cinsel performansı arttırmaya yönelik bir ürün olduğu yanılgısı ortaya çıkabilir. Ancak doğrudan cinsel performansa yönelik kullanılabilecek bir ürün değildir.

Prostacare, prostat rahatsızlığının giderilmesi için yardımcı bir takviye olarak satılmaktadır. Doğrudan cinsellik üzerine satılan bir takviye değildir. Prostacare doğrudan cinsellik üzerinde bir etkiye sahip değildir. Ancak cinsel hayatı olumsuz etkileyen üreme yolları sorunlarının giderilmesinde yardımcı rol oynaması nedeni ile dolaylı olarak cinsel hayat için olumlu değerlendirilen bir üründür.

Prostacare kullanım amacı prostat rahatsızlığına yönelik olmalıdır. Prostat rahatsızlığının etkilerinin azaltılması sonrasında cinsel performansın da yükseldiği çoğunlukla öngörülen bir durumdur. Prostacare 50 ml ve 80 gr olarak iki farklı formda satılmaktadır.


Daha fazla ilgili içerik;

Prostacare ultra ne işe yarıyor?

Prostacare Ultra, erkeklerde prostat sağlığının korunmasına yardımcı olmak için kullanılan bir gıda takviyesidir. İçeriğinde bulunan bitkisel özler, prostatın sağlıklı işlevini desteklemeye yardımcı olur.

Prostavar Ultra nasıl kullanılır

Prostavar Ultra’nın nasıl kullanılacağı ile ilgili talimatlar, ürünün prospektüsünde yer almaktadır. Genel olarak, Prostavar Ultra’nın günde 2 kez, yemeklerden sonra birlikte bir tablet alınması önerilir.

/ 5.

Share.
Leave A Reply