Provizyondaki İşlemler Ne Demek

Provizyondaki işlemler ne demek hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Provizyonda bekleyen para iadesi ve provizyonda bekleyen para ne zaman onaylanır işte detaylar.

Provizyondaki işlemler demek, yapılan işlemin ön onay sürecinde olduğu anlamına gelmektedir. Ön onay süreci yapılan işlemin onaylanması demektir. İşlem onaylandıktan sonra hızlı bir şekilde para transferi tamamlanır.

İşlem provizyonda görünüyorsa provizyon süreci bitmeden işlemin tamamlanması da mümkün olmayacaktır. Provizyon sürecinin tamamlanmasını beklemeniz gerekir. Para transferinde provizyon süreci göz önünde bulundurularak erken transfer yapılması önerilmektedir.

Yazımızın devamında provizyonda bekleyen paranın iade süreci, provizyon süresinin ne kadar olduğuna dair merak edilen bilgilere ulaşabilirsiniz. 

Provizyondaki İşlem Ne Zaman Düşer

Provizyonda Bekleyen Para İadesi

Provizyonda bekleyen para iadesi almak mümkündür. Provizyon bir ön onay alma sürecidir. Ön onay alma sürecinin tamamlanması için yaklaşık 1 ile 2 iş günü gerekli görülmektedir.

Ön onay sürecindeki paranın iadesi işlemi için doğrudan müşteri hizmetlerini aramanız gerekmektedir. Transfer yaptığınız paranın iadesini almak için hızlı bir şekilde hareket etmeniz gerekmektedir.

Para iadesi için gerekli olan süre zarfında başvuru yaptıysanız ön onay sürecindeki paranın karşı tarafa iletilmeden tekrar tarafınıza iadesini sağlayabilirsiniz. Provizyonda bekleyen para iadesi için hızlı bir şekilde ilgili bankanın iletişim kanallarını kullanmanız gerekmektedir.

Provizyonda Bekleyen Para İadesi

Provizyonda Bekleyen Para Ne Zaman Onaylanır

Provizyonda bekleyen para yaklaşık olarak 1 ile 2 iş günü içerisinde onaylanmaktadır. Provizyon sürecinde olan paranın onaylanması araya hafta sonu girmesi halinde daha da uzayabilmektedir.

Provizyondaki paranın en hızlı şekilde onaylanması için provizyon işlemi yapılan banka ile paranın gönderildiği bankanın aynı olması gerekir. Banka kanalları farklı olduğunda provizyon süresi de 2 iş gününe kadar uzayabilmektedir.

Provizyon süresi hakkında detaylı bilgi için ilgili bankanın müşteri hizmetlerini aramak kesin bilgi almak için şarttır. Provizyondaki paranın onaylanma süresi 2 iş gününü geçmesi halinde mutlaka teknik destek almanız önerilmektedir.

Ziraat Bankası POS Destek Numarası

Akbank Pos Destek

İninal Kart İnternet Alışverişi Açma

Finansbank Parapuan Nasıl Kullanılır

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu