PTT Personel Alımı 2022 Başvuru Formu Doldur – Kpss’siz İş Başvurusu

PTT Personel alımı 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. PTT Personel Alımı 2022 başvuru tarihi işte detaylar.

PTT personel alımı konusunda vatandaşlar oldukça yoğun araştırma yapıyor. Her yıl ciddi oranda istihdam sağlayan PTT 2022 yılında da buna devam edecek gibi görünüyor. Yeni personel alımı konusunda henüz bir net bir açıklama PTT tarafından yapılmasa bile 2022 yılında yeni alımlar yapması kesin olarak ön görülüyor. Çünkü PTT 2023 hedefi olarak belirlediği istihdam ve şube sayısında artış yapma noktasında oldukça kararlı ilerliyor. Şube sayılarında artış yapılması aynı zamanda her branş için açık kadro ve personel alımı anlamını taşıyor.

PTT Personel Alımı 2022 KPSSsiz Başvuru Ne Zaman?

PTT Personel alım başvuruları https://www.pttteknoloji.com.tr/insan-kaynaklari/ ekranından yapılmaktadır.

PTT Personel Alımı 2022 Başvuru Tarihi

PTT Personel alımı 2022 yılı içinde yapılması bekleniyor. Personel alımı kısıtlı sayıda olması beklentisindeyiz.

PTT Personel Alımı 2022 Başvuru Tarihi

PTT Personel Alımı 2022 başvuru tarihi ne zaman sorusu da en sık araştırılanlar arasında yer alıyor. Son iki yıldır pandemi ve benzeri etkenlerden kaynaklı PTT tarafından alım yapılmıyordu. Normal şartlarda her yıl en az 5000 kişilik personel alımı yapacağını duyurmuştu. Bu noktada son iki yıl alım yapılmaması nedeniyle 2022 ve 2023 yılında 55.000’den fazla personel alımı yapması bekleniyor. Başvuru ve personel alımı detayları için henüz resmi bir açıklama yayımlanmadı.

Kamu Personel Alımı 2022 Başvuru

Kamu personel alımı 2022 başvuru tarihleri ve alım yapacak alanlar konusunda da oldukça sık araştırma yapılıyor. Bu noktada 2022 yılı için ilk kadrolu memur alımlarına dair detaylar belli oldu. KPSS 55 puan şartı ile yeni bir kamu personeli alımı ilanı yayımlandı. Buna göre;

  • Yaylakent Belediyesi tarafından yapılacak bu alım için net başvuru tarihi ise 5 Ocak 2022 olarak açıklandı. KPSS sınavına girip de 55 puan ve üzeri alan herkes başvuruda bulunabilecek.
  • Başvuru özel şartları için de doğrudan belediyenin resmi web sitesini ziyaret ederek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

PTT Personel Alımı Şartları

PTT personel alımı şartları hangi branşta alım yapılacağına göre farklılık gösteriyor. Bazı branşlar için ön lisans ve lise mezunu olmak yeterliyken bazı kadrolar için se lisans seviyesi talep edilebiliyor.

Başvuru formu doldur
Başvuru formu doldur

PTT Personel Alımı 2022 Başvuru Formu Doldur

PTT personel alımı 2022 başvuru formu doldur seçeneği artık aktif değildir. Önümüzdeki süreçte yeni alımlar için güncel formların yayımlanması bekleniyor. ik.ptt.gov.tr başvuru yap adresi üzerinden süreci takip edebilirsiniz.

PTT insan kaynakları bölümünden iş başvurusunu yapmak için; buradaki ekranı açın. Personel alımı olduğunda karşınıza çıkan başvuru formunu doldurmanız yeterli.

PTT Duyurular

PTT duyurular sayfasına da doğrudan ptt.gov.tr üzerinden ulaşabilirsiniz. PTT ile ilgili en güncel bilgiler sürekli duyurular sayfasında paylaşılıyor.

İnşaat İş İlanları

İŞKUR Profil Nasıl Oluşturulur

Üniversitede Öğretim Görevlisi Nasıl Olunur

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

68 Yorum

  1. Meslek lisesi mevzunuyum lise okudum is ariyorum zor geciniyoruz tek maas yetmiyor bilgilendirirseniz sevinirim devamli calismak istiyorum sakarya adapazarinda oturuyorum

  2. Temizlik görevlisi olarak PTT de çalışmak istiyorum.İşsizim ve üç çocuğum var yardımcı olursanız çok sevinirim . KIRSEHİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu