Pubg isim değiştirme için isim değiştirme kartı sahip olmanız gerekir. İsim değiştirme kartınızın yoksa maalesef isminizi değiştiremezsiniz. PubG Mağazaya giderek satın alabilirsiniz ya da sandıklardan hediye olarak bu kartın size verilmesini bekleyebilirsiniz. Belirli görevleri ve etkinlikleri tamamlayarak bu karta ücretsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz. 

Pubg İsim Değiştirme Kartı Hilesi

Uzun süre önce yaptığınız isminizi artık beğenmiyor ve daha iyi bir isimle mi değiştirmek istiyorsunuz? Pubg oyununda isimler oyundaki karakterinizi yansıtmaktadır. Karakterin dış görünüşü ve ismi ne kadar değişik ve havalı olursa o kadar çok ilgiliyi üstünüze toplarsınız. İsim değiştirme kartının üzerine tıklayın ve Yeniden Adlandır kısmına gelerek yeni isminizi girmeniz yeterli olacaktır.  

PUBG İsim Değiştirme Kartı Alma 

Pubg isim değiştirme kartı alma zannettiğinizden daha kolaydır. İsim yenileme kartı açtığınız sandıklardan hediye olarak gelmediyse yapmanız gereken mağazaya giderek satın almanız gerekir. Peki nasıl dediğinizi biliyorum. Sadece sizler için hazırladığımız adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. 

 • İlk olarak Pubg hesabınıza giriş yapınız.  
 • Pubg hesabınıza girdikten sonra Shop kısmına tıklayarak Mağazasına gitmeniz gerekir. 
 • Mağazaya gittikten sonra Hazine kısmına tıklayınız. 
 • Hazine kısmından İsim Yenileme kartını kolayca görebilirsiniz. 
 • Satın alarak isminizi değiştirebilirsiniz. 
Pubg İsim Değiştirme Kartı Hilesi

PUBG İsim Değiştirme Kopyala Yapıştır Olmuyor 

Oyun severler Pubg isim değiştirme kopyala yapıştır olmuyor şikayetinde bulunmaktadır. Pubg oyununda değişik biçimlerde isim kullanmak isteyen kişiler kopyala, yapıştır seçeneğinin olup olmadığını merak etmektedir. Pubg oyunun güncellemesini indirdikten sonra birçok kişi kopyala ve yapıştır seçeneğini kullanamamıştır. Alttaki adımları takip ederek havalı isimlerinizi kopyala, yapıştır yapabilirsiniz. 

 • İlk olarak cihazınızın Ayarlar seçeneğini tıklayınız. 
 • Daha sonra Genel kısmına tıklayınız.  
 • Genel kısmında karşınıza gelen Klavye seçeneğine tıklayınız. 
 • Klavye ’de metin değiştirme başlığını seçerek sağ kısımda yer alan + simgesine basınız. 
 • Şekilli adınızı kopyaladıktan sonra ekrandaki ifade yerine yapıştırmanız gerekir. 
 • İfade kısmının altında yer alan kestirmeler seçeneğinden sembolle yazdığınız takma isminizi tamamlayan bir harf dizisi girmeniz gerekir. 
 • Bu işlemleri hallettikten sonra kaydetmeniz yeterli olacaktır. 
 • Ardından Pubg hesabınıza girin ve isim değiştirme kartınızın olduğu kısma belirlediğiniz harf dizisini yerleştirin. 

Pubg de 2. Kez İsim Değiştirme 

Pubg de 2. kez isim değiştirme nasıl yapılır ya da yapılır mı sorularını sizler için ele aldık. Pubg oyununda isim değiştirme kartı olmadan isim değiştirme şansınız yoktur. İsim değiştirme kartınız varsa dilediğiniz kadar isminizi değiştirebilirsiniz. İlk olarak görev kısmında yer alan eğitim görevlerinde isim değiştirme kartı kazanmış olabilirsiniz. Bu kartı kullanarak isim değiştirebilirsiniz. Ancak bu kart eğitim görevlerinde çok az bir zaman karşınıza çıkar. Mağazalara giderek isim değiştirme kartı alabilirsiniz. Pubg oyununda 2. kez isminizi değiştirebilirsiniz ancak günde yalnızca bir kez gerçekleşebilir. 

Pubg Güncelleme Linki (Yeni Güncelleme Yap)

Pubg Hassasiyet Ayarları – Tüm Ayarları Buradan Yapabilirsiniz

Vonage Nedir – SMS Geldi, Vonage Pubg Doğrulama Kodu Sorun Çözümü

Pubg Ne Kadar İnternet Yer

Bedava UC Alma Pubg Mobile