QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu – Finansbank Kredi Kartı Başvuru Sorgulama

QNB Finansbank ülkemizde sıkça tercih edilen özel bankalardan birisi olmaktadır. QNB Finansbank ile avantajlı kredi kartlarına sahip olabilirsiniz. Kredi kartları artık hayatımızın olmazsa olmazlarından biridir. Kredi kartlarının kullanma avantajları ve kolaylığı sayesinde birçok ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Günümüzde nakit alışverişlerinin yerini kredi kartları almıştır. Neredeyse birçok kişinin kullandığı kredi kartlar her bankada farklıdır. QNB Finansbank kredi kartı ise CardFinans kullanılmaktadır. Hediye paralarınızı biriktirebilir ve alışverişlerinizi bedavaya getirebilirsiniz. 50 TL üzerinde yaptığınız alışverişlerinizde sonradan taksitlendirme seçeneğini kullanabilirsiniz.

  • QNB Finansbank kredi başvurusunda bulunmanız için şubelere gidebilir, 0 850 222 09 00 telefon numarasını arayabilir, internet veya mobil kanallardan başvuruda bulunabilirsiniz. QNB Finansbank kredi kartına anında başvuruda bulunmak istiyorsanız başvuru ekranı linkine tıklamanız yeterlidir.

Denizbank Kredi Kartı Başvurusu

Finansbank Kredi Kartı Başvuru Takip

Finansbank yaptığı kampanyalarla birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Finansbank ile kredi kartı başvurusunda bulunmanız çok kolay. 18 yaşını doldurmuş ve düzeli gelir sahibi olan herkes kredi kartı başvurusunda bulunabilir. Finansbank kredi kartına başvuruda bulundunuz ve heyecanla başvuru sonucunu merak mı ediyorsunuz? Sizler için yazımızda kredi kartının başvuru sürecini nereden takip edeceğinizi ele aldık.

  • Finansbank kredi kartının başvuru sürecini takip etmek için takip ekranı linkine tıklamanız gerekmektedir. Dilerseniz müşteri hizmetlerinden ve mobil uygulamalarda yer alan Başvurularım seçeneğinden de sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
Finansbank Kredi Kartı Başvurusu SMS

Finansbank Kredi Kartı Başvurusu SMS

Finansbank müşterilerine daha iyi hizmet vermek amacıyla birçok kanalı kullanarak kredi kartı başvurularını gerçekleştirme imkanı sunmuştur. Önceki zamanlarda şubeye giderek gerçekleştirdiğimiz kredi kartı başvurularını artık tek bir tıkla gerçekleştirebiliriz. Finansbank kredi kartı başvurularınızı hem internet üzerinden hem de sms ile kolayca yapabilirsiniz. Finansbank birçok kolaylığı ve avantajı müşterilerine sunmaktadır. SMS ile kredi kartı başvurusu gerçekleştirecekseniz aşağıdaki adımları takip ediniz.

  • Cep telefonunuzdan 2273 telefon numarasına TC kimlik numaranızı yazarak kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Kısa mesaj için 0.65 TL ücret tahsil edilecektir.

Finansbank Kredi Kartı Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır

Hayatımızda bazı durumlarda acil olarak paraya ihtiyaç duyarız. Bu durumlarda bize destek olan kredi kartları artık herkes tarafından kullanılmaktadır. Kredi kartları bazı durumlarda oldukça avantajlıdır. Kredi kartlarında başvurularınızı gerçekleştirdikten sonra onay süreci bulunmaktadır. Banka tarafından incelenir ve kredi kartı alımına uygun olup olmadığınız değerlendirilir. Uygun olduğunuz takdir de kredi kartı adresinize teslim edilir ve dilediğiniz ihtiyaçlarınızda kullanabilirsiniz. Finansbank kredi kartı başvurusu ne zaman sonuçlandığını merak mı ediyorsunuz? Gelin bakalım.

  • Kredi kartlarının başvurusu anında sonuçlandığı gibi bazı durumlarda bankada yaşanan durumlardan dolayı başvuru sonuçları bir haftada açıklanmaktadır.

Finansbank Kredi Kartı Borcu Sorgulama T.C. İle

Nakit sıkıntılarınızı gidermek için ülkemizde yaşayan birçok kişi kredi kartına başvurmaktadır. Kredi kartları nakit ihtiyaçlarımızı karşıladığı gibi bankalarda oluşan kampanyalar sayesinde bazı fırsatlardan yararlanmamızı sağlamaktadır. Finansbank kredi kartı veren ve birçok avantaj sunan bankalardan biridir.

  • Finansbank kredi kartı borcunuzu internet bankacılığı üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. İnternet bankacılığına giriş yapabilmek için kayıt olmanız gerekir. Kayıt olduktan sonra T.C kimlik numaranız ve şifrenizle internet bankacılığına giriş yaparak kredi kartı borcunuzu sorgulayabilir, aylık ödeme tutarınızı görebilir ve sonradan taksitlendirme imkanından faydalanabilirsiniz.
  • Kredi borcunuzu sorgulayabileceğiniz diğer yöntemlerden birisi ise ATM’ler olmaktadır. ATM’lerden kart borucunuzu sorgulayarak ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Finansbank Kredi Kartı Kampanyaları

Finansbank kredi kartında birçok avantaj ve kampanya sizleri beklemektedir. Finansbank kredi kartlarında yer alan kampanyalardan ve fırsatları sizler için yazımızda ele aldık. Hadi gelin birlikte bakalım.

  • 20 Mayıs tarihine kadar CardFinans kredi kartınız ile gerçekleştireceğiniz Karekod ödeme ve temassız ödemelerinden toplamda 100 TL Para Puan kazanabilirsiniz. QNB Mobil’de yar alan Kart ayarlarından karekod ve mobil temassız seçeneklerini aktif hale getirin ve alışverişlerinize başlayın.
  • 31 Mayıs tarihine kadar vereceğiniz otomatik talimatlarınızda 40 TL olmak üzere toplamda 120 TL para puan kazanma şansınız vardır. Yeni otomatik fatura ödeme talimatı verin ve para puan kazanın.
  • 31 Aralık 2022 tarihine kadar Hopishop’da QNB kartlarınızla yapacağınız alışverişlerde vade farkı olmadan 2 ile 6 ay arasında taksit uygulama şansınız olacaktır. Bu kampanya kozmetik ve gıda ürünleri haricinde gerçekleşmektedir.
  • 31 Mayıs 2022 tarihine kadar Trendyol platformunda alışverişleriniz 300 TL ve üzeri ise peşin fiyatına 3 taksit yapma şansınız vardır. 

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Akbank Kredi Kartı Başvurusu

DenizBank Kesin Onaylı Kredi Başvurusu

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu