Rize artvin havalimanı personel alımı 2023 yılında’da devam etmekte. Rize Artvin Havalimanı güvenlik alımı ve insan kaynakları ile görüşmeniz için başvuru formuna sayfamızdan ulaşmanız mümkündür.

Rize Artvin Havalimanı 14.05.2022 tarihinde açılmıştır. Cumhurbaşkanın katılımları ile gerçekleşen açılış programı gerçekleşmiştir. Rize Artvin Havalimanının açılmasıyla birlikte birçok kişi personel alımlarını merak etmeye başlamıştır. Birçok konumda görevlendirilmek üzere işçi alımının yapılacağı geçtiğimiz aylarda duyurulmuştur.

Yolcu Hizmetleri Memuru, Harekat Memuru, bagaj yükleme ve boşaltma, temizlik elemanları, elektrik teknisyeni, soğutma teknolojileri teknisyeni, sıhhi tesisat teknisyeni gibi birçok konumda işçi alımı yapılmıştır. Genellikle personel alımı İşkur tarafından veya Kariyer.net üzerinden alınmaya başlanmıştır. İş başvuru formlarına nereden ulaşabileceğinize ve işe alım şartlarını sizler için derledik. Hadi bakalım.

Rize Artvin Havalimanı İş Başvurusu Formu

Rize Artvin Havalimanı 14 Mayıs tarihinde hizmete açılmıştır. Rize Artvin Havalimanın açılmasıyla birlikte birçok kişi işçi alımlarını merak etmektedir. Nisan ayında gerçekleşen iş başvurularının birçoğu yayından kaldırılmıştır. Birçok konumda ve mevkide işçi alımı gerçekleşmiştir. Rize Artvin Havalimanında iş başvurularının yapıldığı bazı siteler bulunmaktadır. Güncel iş ilanlarını takip ederek iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Rize Artvin Havalimanı için başvuru yapabileceğiniz kanallar şu şekildedir;

  • Rize Artvin Havalimanında çalışmak için Kariyer.net veya İşkur sayfası üzerinden online başvuru formlarını doldurmanız ve özgeçmişinizi göndermeniz yeterli olacaktır. İkinci yöntemlerden birisi ise açık olan pozisyonlara gerekli şartları sağlıyorsanız rize.artvin.basvuru@5mkurumsal.com adresine özgeçmişinizi ve irtibat numaranızı yazmanız ve yollamanız yeterlidir.
Rize Artvin Havalimanı İş Başvurusu Formu

Rize Artvin Havalimanı Personel Alımı Şartları

Yeni havalimanın açılmasıyla birlikte alınacak personel sayısı ve işe alım şartları merak edilmeye başlandı. Nisan ayı içerisinde Rize Artvin Havalimanına personel alımı gerçekleşmiştir. Birçok konuma işçi alımı gerçekleşmiş ve çoğu iş ilanları yayından kaldırılmıştır. İşçi alımlarında aranan temel kriterler şu şekildedir;

  • Genelde ilk kriterlerden biri en az ilkokul mezunu olmak.
  • 41 yaşının altında olan kişiler başvurabilirler.
  • Çalışmasına mani olacak bir sağlık sıkıntısının olmaması.
  • Yoğun iş temposunu kaldırabilecek ve sabırlı bir kişi olması.
  • Ekip çalışmasına uygun ve iletişim becerilerinin güçlü olması.
  • Son 1 yıldır Rize’de ikamet etmesi ise aranan özellikler arasındadır.

Başvuruda bulunacağınız işin tanımı ve aranan nitelikler değişiklik gösterebilir ama genel olarak aranan temel özellikler bu şekildedir.  

112 Çağrı Merkezi Personel Alımı (Başvuru Ne Zaman)

KPSS’siz Memur Alımı Başvuru (PTT, Belediye, Cumhurbaşkanlığı Alımları)