Sadece Üst Diş Teli Fiyatları 2022

Sadece üst diş teli fiyatları 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Diş teli fiyatları 2022 özel hastane işte detaylar.

Sadece üst diş teli fiyatları 2022 yılı itibari ile 4000 TL ile 7000 TL arasındadır. Diş teli kullanımı kişinin ağız yapısına bağlı olarak çeşitlenmektedir. Sadece üst diş teli yaptırmak için devlet hastanelerini ya da özel klinikleri tercih edebilirsiniz.

Diş teli ağızdaki dişlerin yapısına göre uygulanan bir tedavi yöntemidir. Hastanın ağız yapısı ve dişlerinin konumuna göre diş teli işlemi sadece üst dişlere ya da sadece alt dişlere uygulanabilmektedir.

Devlet Hastanesinde Diş Teli Fiyatları 2022 (18 Yaş Altı)

Devlet hastanesinde diş teli fiyatları 2022 (18 Yaş Altı), Devlet hastanesinde diş teli fiyatları 2022 yılında 18 yaş altı için ücretsizdir. Devlet tarafından gerçekleştirilen diş teli uygulamalarında metal diş teli tedavisi gerçekleştirilmektedir. 18 yaş altı için diş teli seçeneklerine bağlı olarak 5000 TL’ye kadar ücret talep edilebilmektedir.

Devlet hastanesinde diş teli yaptırırken 18 yaş altından ücret talep edilmez. Ancak tedavi için kullanılan malzemelerin çeşitlenmesine bağlı olarak ek ücret alınabilmektedir. Temelde tedavi ücretsiz olsa da kullanılan malzemeler için özel hastanelere oranla çok daha düşük bir ödeme talep edilmektedir.

Devlet hastanesinde 18 yaş altı çocuğun diş teli tedavisini ücretsiz yaptırabilmesi için ebeveynlerinden birinin sigortalı olması yeterlidir.

Diş Teli Fiyatları 2022 Özel Hastane

Diş teli fiyatları 2022 özel hastane, Diş teli fiyatları 2022 yılında özel hastaneler için 4000 TL’den başlamaktadır. Diş tellerinin alt ve üst dişlere uygulanması halinde özel hastane diş teli masrafı 11.000 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Hastanın mevcut ağız yapısı ve dişlerinin konumu göz önünde bulundurulduğunda diş teli takılmadan önce diş çekilmesi benzeri işlemler de gerekli olabilmektedir.

Diş teli fiyatları hesaplanırken çene durumu, dişlerin ayrık ya da çarpık olma durumu ve diş teli türü üzerinden fiyatlandırma yapılmaktadır. Özel hastanede fiyat hesaplaması yaptırırken aşağıda yer alan diş teli türleri için ayrı ayrı fiyat alabilirsiniz.

  • Metal braket
  • Renkli braket
  • Görünmez diş teli
  • Şeffaf plak

2022 diş teli fiyatları, özel hastaneler için tam anlamı ile öğrenmek için hastanın ağız yapısı ve dişlerinin durumu göz önünde bulundurulmalıdır. Diş teli uygulamalarında bazı özel hastanelerde 15.000 TL’ye kadar ücretlendirme yapılabilmektedir.

Özel hastanede 18 yaş altı çocuklar için diş teli tedavi planı fiyatları ise 4000 TL ile 10.000 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Sadece üst çene ya da sadece alt çene diş teli tedavisi için 18 yaş altı çocuklara 3000 TL ile 7000 TL arasında ücretlendirme yapılmaktadır.

Tek Diş İmplant Fiyatları

24 Saat Açık Dişçi İzmir

24 Saat Açık Dişçi İstanbul

Diş Taşı Temizliği Fiyatları

24 Saat Açık Dişçi Ankara

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu