Scratch İndir Ücretsiz

Scratch indir ücretsiz hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Scratch 3.0 indir Türkçe ve Scratch nasıl giriş yapılır işte detaylar.

Teknoloji hayatımızın en önemli parçalarından biridir. Teknolojiye ayak uydurmamız gerekmektedir. Özellikle küçük yaşta çocukların teknolojiye olan ilgileri oldukça fazladır. İşte çocukların kullanımına uygun olarak geliştirilmiş uygulamalardan birisi olan Scratch bir program dilidir. Programlamaya yeni giriş yapmak, çocukların yaratıcı fikirlerini ortaya çıkarmak ve üretmeye teşvik etmek için kurulmuştur. Grafik programlama dilleri arasında yer alan Scratch çocukların hayal dünyalarını öne çıkartarak, oyun ve animasyon yapabilecekleri bir uygulama olarak bilinmektedir. Çocuklarınızın hayal dünyasını genişletmek ve teknolojiyi iyi yönden kullanmalarını istiyorsanız Scratch uygulamasını yükleyebilirsiniz. Resmi bir uygulama olan Scratch uygulamasını mağazalardan kolayca indirebilirsiniz.

HappyMod indir

Scratch 3.0 İndir Türkçe

Genç insanlara programlama dillerini öğretmek için yapılmış eğitim aracıdır. Çocuklar için hem oyun hem de eğitici bir uygulamadır. Scratch uygulaması 7 ve 16 yaş aralığında olan çocuklar için uygundur. Geleneksel programlama dillerini daha kolay bir şekilde öğrenilmesi için grafiklerle öğretilmektedir. Hayal ettikleri her şeyi bu uygulama sayesinde gerçekleştirebilirler. Hem yaratıcıklarını geliştirirken hem de teknolojinin temel taşlarından biri olan program dillerini öğrenirler. Scratch programını Türkçe indirmek istiyorsanız sizler için birkaç link derlemesi yaptık.

  • Android telefonlar için Scratch uygulamasını buradaki linke tıklayarak indirebilirsiniz.
  • İos telefonlarınız için Scratch uygulamasını buradan linkine tıklayarak indirebilirsiniz.
  • Bilgisayarlarınız için Scratch uygulamasını https://scratch.mit.edu/download linkine tıklayarak indirebilirsiniz.
Scratch Nasıl Giriş Yapılır

Scratch Nasıl Giriş Yapılır

Scratch, çocuklar için oldukça eğitici ve öğretici uygulamalardan biridir. Günümüz artık teknoloji çağıdır. Teknoloji çağına çocuklarınızın ayak uydurması için belirli yaşlardan itibaren bazı program dillerini öğrenmeleri gerekir. Scratch uygulaması ile çocuklarınız hem oyun oynar hem de teknolojiye bir adım daha yaklaşır. Scratch uygulamasına nasıl giriş yapacağınızı bilmiyorsanız sizler için adımlar halinde ele aldık. Hadi gelin bakalım.

  • İlk olarak https://scratch.mit.edu linkine tıklayınız. Ardından sağ üst kısımda yer alan Scratch’e Katıl seçeneğine tıklayınız.
  • Bu seçeneğe tıkladığınız anda yeni bir kullanıcı oluşturmuş olursunuz. Karşınıza çıkan formları doldurarak üyeliğinizi oluşturarak Scratch uygulamasına giriş yapabilirsiniz.
  • Eğer ana sayfada yer alan Giriş seçeneğine tıklarsanız var olan hesabınıza ait bilgilerinizi girerek giriş yapabilirsiniz.

Nonolive Güncelleme İndir

Ücretsiz MHRS Yükle

Minecraft Yükle

Araba Oyunu indir

Altına Koş Tom İndir

googlehaberler