Selfy Sosyal 10 GB Paketi 55 TL

Türk Telekom gençlere özel 10 GB sosyal tarifesi hakkında bilgi. Selfy 10 GB sosyal paketi nasıl yapılır işte detayları.

Selfy Sosyal 10 GB Tarifesi

Her Yöne 1000 Dakika + Her Yöne 250 SMS + 10 GB Cepten İnternet 4GB’ı Instagram, Facebook, Youtube ve Twitter’ın hepsinde geçerli.

12+12 Ay kalacağına söz verirsen55 TL
Aylık Ücreti75 TL
12 Ay kalacağına söz verirsen63 TL

Selfy Sosyal 10 GB Nasıl Yapılır

Türk telekom selfy sosyal 10 GB paket nasıl yapılır kısaca anlattık. Numara taşıma yoluyla Selfy’nin Sosyal 10GB Tarifesine kaydolmak için Türk Telekom mağazalarına uğrayabilirsin. Tarifeye kaydolduktan sonra, tarifeye kayıt tarihinden itibaren SOZ yazıp 5555’e SMS göndererek faturalı tarifelerde kalacağına dair taahhütte bulunabilirsin. Taahhüt vererek güncel aylık tarife ücreti üzerinden ilk 12 fatura dönemi boyunca 20 TL indirimli olarak yararlanabilirsin. Onay SMS’leri için 2 TL SMS ücreti alındığını unutma! Taahhüt İhlali halinde cayma bedeli yansıtılır. Taahhüt süresi sonunda güncel fiyatlar uygulanır.

Ücretsiz Sil Süpür İndir

Türk Telekom daha fazla bedava internet ve konuşma paketi kazanmak için Türk Telekom Bedava İnternet kategorisini ziyaret edin.

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu