Sevdiğin erkeğin araması için resmine okunacak dua konusu hakkında detaylı bilgilendirme. 1 saat içinde araması için en tesirli dua örnekleri.

Sevdiğiniz bir insanın sizi aramasını ve sizinle iletişime geçmesini istersiniz. Bunun için Allah’tan yardım isteyebilirsiniz. Allah yapılan her duayı kabul eder. Ancak sizin hayırlısıysa bu dünyada değilse diğer dünyada duanızın karşılığını verir. Dua ederken abdest almayı ve kıbleye doğru yönelmeniz gerekir. En güçlü geri getirme duası ve sevdiğine kavuşma duası bulunur. Ayrıca duaya başlamadan önce günahlarınız için tövbe etmeyi ve Peygamber Efendimiz (s.a.v) salavat getirmeyi unutmayın. Duanızda gün ya da saat belirtmeden hayırlısını isteyerek dua etmeniz önemli. Tüm bu koşulları sağladıysanız alttaki duayı okuyabilirsiniz.

Duanın Okunuşu;

Veminen nasi men yettehizu min düniAllahi endaden yuhibbunehum kehubbiallahi vellezine amenü eşeddu hubbem liallahi velev yerallezine zalemu iz yeravnel azabe enn kubbete liallahi cemian veenna Allahe şedidül azab

Sevdiğinin Resmine Bakarak Ya Vedud

Sevdiğinin Resmine Bakarak Ya Vedud

Sevdiğinizin size dönmesi, barışmanız ve sizi daha çok sevmesi için dua edebilirsiniz. Ancak sevdiğiniz kişi evliyse, nişanlıysa ya da sevdiği bir başka kişi varsa bu duaları okumamanız gerekir. Birini unutmak için dua okumanız daha hayırlı olacaktır. Ayrıca Allah’tan en hayırlısını istemeli ve fotoğraf gibi objeler kullanarak dua etmemelisiniz. Fotoğrafa bakarak dua etmek İslam inancına göre doğru bulunmaz. Hayırlı bir şekilde sevdiğinize kavuşmak için Ya vedud zikriyle ve duası şu şekildedir;

Ey Rabbim, senin Ya Vedud esmanın fazileti ve hatırı adına hayırlı bir şekilde sevdiğim kişinin beni sevmesi ve kalbinin benim kalbime dönmesini istiyorum. Bu isteğin gerçekleşmesi adına niyet ediyorum diyerek dua işlemine geçiş yapabiliriz.

  • Ya Vedud zikrini günde 33 kere okumalı daha sonra 33 kere Ayetel Kürsi’yi okumalısınız.
  • Bunların ardından alttaki duaların Arapça okunuşlarını 33 kere okuyun.
  • Yüsebbihu lillahi ma fissemavati ve ma filard.
  • İnna fetehna leke fethan mübina.
  • La maktuatin ve la memnuah.
  • Tebarekellezi biyedihil mülk.
  • 3 kere Ya Vedud zikri çekilmeli ve dua ederek sevdiğiniz kişinin size dönmesini bekleyebilirsiniz.

Resme Okunacak Tesirli Dua

Resme okunacak dualar genellikle temiz kalple gerçekleşmez. Resim ya da fotoğraf gibi objelere bakarak dua okumanız büyüye girebilir. Bu yüzden bunu yapmanızı tavsiye etmiyoruz. Özellikle karşı tarafın kalbinde başkası varsa da bu duanın yapılmaması gerekir. Kalbiniz ve niyetiniz temizse bu duayı abdest alarak okuyabilirsiniz. Ayrıca vasıl duası sevgisini arttırmak ve size dönmesi için yapabileceğiniz güçlü kavuşma dualarından biridir. Sevdiğiniz kişiye hayırlı bir şekilde kavuşmak için etkili ve tesirli olan şu duayı okuyabilirsiniz.

7 istiğfar, 7 kere salavat, 818 kere bu duanın okunuşu daha sonra 1001 kere Ya Vedud zikri çekilmelidir. Bu şekilde 3 gün art arda gece yarısı abdest alarak okumanız gerekir. Okumanız gereken 818 kere duanın anlamı şu şekildedir;

Duanın Okunuşu;

Ve min ayatihi en halaka lekum min enfusikum ezvacen li teskunü ileyha ve ceale beynekum meveddeten ve rahmen, inne fi zalike le ayatin li kavmin yetefekkerun.

Duanın Türkçe Anlamı;

Huzur bulun diye sizin için eşler yaratıldı. Aranızdaki sevgi ve merhametin devam etmesi için Allah’ın varlığı ve kudreti en büyük delili. Farklı düşünen toplumlar için ibretlik hikayeler elbette var.