Shiba Coin Son Dakika Paylaşımı! Shiba Army Boğaya Mı Hazırlanıyor?

ShibaArmy tarafından 29 Mart 2022 tarihinde bir tweet yayınlandı. Yayınlanan tweeet, yatırımcıları heyecanlandırdı. Uzun zamandır Shiba coin ile ilgili çeşitli projeler bekleniyor. Shiba token resmi Twitter hesabından yapılan duyuru ne anlama geliyor, hangi gelişmeler olacak? İşte detaylar…

Shiba Coin Yeni Projesini Açıkladı

Uzun zamandır Shiba coin ve platformunun yapacağı yeni gelişmeler, yatırımcılar tarafından merakla bekleniyordu. En başlarda şaka parası olarak çıkarılan Shiba, kısa sürede büyük bir yatırımcı kitlesine ulaşarak piyasada sağlam bir yer edinmeyi başarmıştı. Dünya genelinde büyük bir hayran kitlesi olan ve Doge katili olarak anılan Shiba coin ile ilgili yapılacak olan yeni gelişmeler, platform tarafından duyuruluyor.

Henüz Shiba bloğunda yer almayan ancak resmi Twitter hesabından açıklanan haber, yatırımcıları oldukça heyecanlandırdı. Bu habere, binlerce olumlu yorum yapıldı. Herkes, yeni açıklanacak olan projenin detaylarını merak ediyor ve Shiba Coin’in bu haberden sonra değerlenmesini bekliyor.

Büyük bir kesim tarafından Shiba coin’in boğa koşusuna 2002 yılında başlayacağı bekleniyordu. Hatta bu coin’in 1 dolar fiyatına erişmesi için çalışmalar yapıldığı da açıklanmıştı. Şimdilik bu fiyatlar zor görünse de yeni yapılacak olan projeler ve anlaşmalar, bu coin’in 2022 yılında değerlenmesini sağlayabilir.

Shiba coin son dakika paylaşım
Shiba coin son dakika paylaşım

Shiba Coin Geleceği 2022 – Shiba Coin Projesi (Nisan) Son Dakika

Shiba Coin Yeni Projesi Ne Zaman Başlayacak?

ShibArmy tarafından yayınlanan Tweette “dünyada bizden daha güçlü şeyler var ama binmeyi bilirsen, bir yerlere gidebilirsin” şeklinde açıklama yapıldı. Ayrıca 30 Mart için takipte kalınması gerektiği de açıklandı.

Bu tweet, yatırımcılar tarafından çeşitli şekillerde yorumlandı. Son dönemlerde Shiba Coin’in metaverse projesini açıklaması bekleniyordu. 30 Mart 2022 tarihinde bu projenin gerçekleşeceği bekleniyor. Yatırımcılar bu proje ile Shiba Coin ve Shibarmy coin’in değerlenebileceği düşünülüyor.

Hayran kitlesi tarafından heyecanla ve mutlulukla karşılanan bu haberin arıdandın Shiba coin’in uçuşa geçeceği ve ciddi oranda yüklenileceği beklentisi hakim oldu. 30 Mart tarihinde yapılacak olan açıklamanın ardından hangi gelişmelerin yaşanacağı merakla bekleniyor.

Blas S.

ali.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥