Shiba Inu platformu, 2022 yılının üçüncü ayını bitirirken daha önce vaat ettiği projeleri geliştirmeye ve sunmaya devam ediyor. Kripto para piyasalarında benimsenmesi ve yerini sağlamlaştırması adına çok sayıda yeni projeye ve anlaşmaya imza atan topluluk, her geçen gün büyümesi ile dikkat çekiyor. İşte Shiba Coin ve son yenilikleri…

Shiba Coin En İyi Güvenilir Trendi Olan Dijital Para Oldu

2011 yılının verilerine bakıldığında Shiba Coin %46 milyonluk kazanç sağlamıştır. Bunu takip eden 12 ay içinde ise daha fazla yükseliş göstererek, değerini arttırmaya devam etti. Shibaswap ise en güvenilir borsalardan biri konumuna geldi. Ünlü denettim şirketi Certik’in son verilerine göre en iyi güvenli dijital para trendinde 1. Sıraya yükseldi.

Shiba Coin Twitter Topluluğu Oluşturulurdu

Shiba coin, dünya genelinde önemli bir topluluğa sahip. Hayranları tarafından her zaman ve her sosyal medya aracından desteklenen bu coin platformu, en son Twitter hesabı açacağını duyurmuştu. Gelecek hedefleri arasında Twitter’dan aylık 30 milyon ziyaretçi çekmek var. Tüm sosyal medya kanallarındaki hedefi ise 50 milyon ziyaretçi.

Platform, bu hedefi gerçekleştirmek için resmi Twitter hesabını açtığını duyurdu. Bu hesapta kullanıcılar her konuda kendi fikirlerini beyan edebilecek, bilgilerini ve yaşadıkları deneyimleri paylaşabilecek. Bu hesapta bulunan topluluk özelliği, kullanıcıların ortak ilgi alanlarına göre birbirleriyle bağlantı kurmasını kolaylaştırmak amacıyla tasarlandı.

Özel bir Twitter Spaces profili olan Shiba Sessions ise topluluk üyelerinin daha fazla sesini duyurmak amacıyla kullanıma açıldı. Bu profili kullanan topluluk üyeleri başkalarıyla bağlantı kurabilecek, soruların yanıtlarını bulabilecek, haftalık Shiba Coin ve ekosisteminin gelişmelerini takip edebilecek ve eğlenebilecek.

Shiba Coin Twitter Topluluğu Oluşturulurdu

Shiba Coin Birçok Projeye İmza Attı!

Shiba, yeni Twiter profili ile birlikte diğer geliştirmelere de imza attı ve bunları kullanıcıları ile paylaştı. İşte platform tarafından paylaşılan diğer yenilikler;

  • Shiba Coin, dünya genelindeki en çok aranan ilk 5 kripto para arasındaki yerini korumaya devam ediyor.
  • Son verilere göre Kraken, Binance, Coinbase, Kucoin gibi önemli borsalarla birlikte 100‘den fazla borsada listelenmiştir. Bu durum Shiba’nın hem iyi bir itibar kazanmasını hem de benimsenmesini sağlamıştır.
  • Shiba paltomu Paris Moda haftasının ilk gününde ünlü moda tasarımcısı olan John Richmond ile iş birliği yapmıştır.
  • Youtube içerikleri ile desteklenen platform için çok sayıda içerik oluşturulmuş ve sunulmuştur. Bu sayede kullanıcıların Shiba’yı ve platformu daha iyi anlamalarına yardımcı olunur.
  • Yeni yapılacak olan geliştirmeler Shibaswap 2.0 güncellemesi, Shibarium’ın Katman 2 blok zincirinde çalışması, Shiba Inu Games x Playside geliştirmesinin yapılması, Metaverse alanında Shiberse, Shibanet ve çok daha fazla özelliğin eklenecek olması şeklinde açıklanmıştır.

Shiba Coin Yakımı Ne Zaman

Shiba Yükselir Mi – Shiba Coin Metaverse Yorumları

Comments are closed.