İçeriğin devamı aşağıda ▼

Yaşam

Sigma Kuralları – Maddeler Halinde Sigma Hakkında Bilgiler

Sigma kuralları sosyal medyada sık sık paylaşılıyor olması sebebi ile merak edilen bir konu haline gelmiştir. Sigma kurallarının ne demek olduğu konusunda ise, zeki ve kendinden emin olan erkeklerin uyguladığı kurallar şeklinde yanıt vermek doğru olabilir.

İçeriğin devamı aşağıda ▼

Sigma Kuralları Türkçe

Sigma kuralları Türkçe çevrilmiş hali ile merak edilmektedir. Bu kuralları hayatında uygulamak isteyen kişiler yalnızca yabancı kaynaklarda yer alan içerikleri gördüklerinde çevirmekte zorlanabilir. Bu durumda kuralların Türkçe hali önemli olmaktadır.

Sigma kuralları özellikle sosyal medya üzerinde oldukça popüler bir konu haline gelmiştir. Alfa, Beta gibi terimler ile kullanılan Sigma kuralları, karakteristik özelleri kapsamaktadır.

Sigma kurallarına uyan ve hayatını bu doğrultuda yaşayan erkekler Alfa erkek olarak adlandırılmaktadır. Alfa erkek bulunduğu ortamlarda liderlik etmeye yatkın olan ve insanları yönlendirmeyi seven erkekler olarak düşünülebilir. Alfa karaktere sahip erkekler kendilerine duydukları güven sayesinde hayatlarına giren insanlara da güven vermektedir. Bunun yanı sıra bu karaktere sahip olan erkeklerin en büyük özelliği etrafındaki insanların onlara karşı saygı duyuyor olmasıdır. Düşünceleri ve davranışları belirli bir çerçeveye oturmuş bu erkekler ile iletişim kurduğunuzda onların Alfa karaktere sahip olduğunu anlayabilirsiniz.

Sigma kurallarına uyan ve Alfa karaktere sahip olarak tanımlanan erkeklerin ortak özellikleri bağımsız bir ruha sahip olmalarıdır. Bunun yanı sıra yalnız kalmayı ve kendi alanında vakit geçirmeyi severler, sık sık buna ihtiyaç duyarlar. Öyle ki, Alfa karaktere sahip erkeklere dışarıdan bir göz ile baktığınızda içine kapanık biri olduğunu bile düşünebilirsiniz. Ancak sanılanın aksine iletişime geçtiği taktirde konuştuğu herkesi kolaylıkla etkileyebilirler. Çünkü iletişim yetenekleri oldukça kuvvetlidir.

Sigma Kuralları Maddeler Halinde

Sigma kuralları maddeler halinde

Sigma kuralları maddeler halinde şu şekilde listelenebilir;

  • Herhangi bir konuda sözlerle değil, eylemlerle cevap verin.
  • Kendiniz için başarılı bir strateji kurarak, rakiplerinizi şaşırtın.
  • Sizden nefret edenler ile ilgilenmeyin.
  • Verdiğiniz sözü mutlaka tutun.
  • Birini tanısanız bile koşulsuz bir şekilde güvenmeyin.
  • Herkesten önce kendinizi takdir etmeyi bilin.
  • Hayallerinizi ertelemeyin ve vazgeçmeyin.
  • Kurallarınıza uymayı ne olursa olsun bırakmayın.
  • Vaktinizi boşa harcamayın ve size herhangi bir faydası olmayan aktiviteler ile uğraşmayın.

Sigma Erkekler Manipülatif midir?

Kuvvetli bir ikna kabiliyeti olan sigma erkeklerinin manipülatif olduklarını söylemek yanlış olmayacaktır.

Kadınlar Sigma Olabilir mi?

Kadınlar da Beta, Alfa, Sigma, Omega, Gamma ve Delta tiplerinden herhangi bir karakter tipine sahip olabilir.

Seni İsteyen Kadın Nasıl Davranır – Karşılıklı Hoşlanma Belirtileri

Sevgiliye Sorulacak Sorular (Erkek Sevgiliyi Zorlayacak Özel Soru)

Sevgiliye Sorulacak Komik Sorular – Sevgiliye Romantik Sorular

İçeriğin devamı aşağıda ▼

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

Faydalı linkler