2024 Soğuk Lipoliz Jel Kullananlar Yorumları

Soğuk lipoliz jel, bölgesel yağlanma sorununa karşı kullanılan, yağ hücrelerinin donarak parçalanmasına yardımcı olan bir üründür. Cilt altına nüfuz ederek yağ hücrelerini hedef alır ve soğuk etkisi ile bu hücrelerin parçalanmasını sağlar.

Yağ dondurma işlemi olarak bilinen soğuk lipoliz jel son zamanlarda birçok kişi tarafından kullanılmaya başlandı. Vücudun zorlu alanlarında birikmiş olan yağları eriterek, selülit yok ederek ve bölgesel incelmeyle daha güzel bir görünüme sahip olabilirsiniz. Yağ aldırma, mide ameliyatı gibi işlemlere sıcak bakmıyorsanız soğuk lipolizi deneyebilirsiniz. Soğuk lipoliz yaptıran kişilerin yorumları ise şu şekildedir;

 • Göbek bölgeme soğuk lipoliz uyguladım. Gözle görülür incelme meydana geldi. Kilo almama rağmen göbek kısmım daha ince.
 • 3 ay boyunca işleme devam ettim. 3 bölge yaptırdım ilk seanstan itibaren gözle görülür farkları hissetmeye başladım.
 • 2 gün boyunca bu jeli kullandım çok fazla canımı yakıyor. Döner gibi yakıyor resmen acısına dayanamadığım için yarıda kestim.
 • 10 cm inceleceğimi bilsem de asla kullanmam. Aşırı derecede canınızı yakıyor. Yıkamama rağmen asla acısı geçmedi.
 • Göbek eritme işlemlerinin hepsini denedim. Maalesef hiçbiri başarılı olmadı. Bu işlemden de başarısız bir şekilde ayrıldık.
Eczane Fiyat 200 TL
Kaç Gün Sonra Etki Eder2 Hafta
Soğuk Lipoliz Sıkılaştırır Mı Evet
Yan EtkileriYanma, Kızarıklık, Hissizlik
Adet Döneminde Yapılır Mı Hayır

Evde Soğuk Lipoliz Jel

Soğuk lipoliz jel kullananlar yorumları

Bölgesel zayıflamak için kullanabileceğiniz yöntemlerden biri soğuk lipoliz jel olarak karşımıza çıkıyor. Magnesie Calcinee sonrasında soğuk lipoliz yöntemi birçok kişi tarafından tercih ediliyor. Güzellik merkezlerine gitmeden evde soğuk lipoliz jel uygulamasını gerçekleştirebilirsiniz. Ancak kullanan birçok kişi bu jelin aşırı derecede can yaktığını ve dayanılmaz olduğunu söylüyor. Ayrıca güzellik merkezinde yapılan soğuk lipolize göre başarı oranı oldukça düşük. Peki evde bu jel nasıl kullanılır?

 • İlk önce eczaneye giderek soğuk lipoliz jel alın.
 • Ardından ellerinize eldiven taktıktan sonra bir miktar jeli elinize dökün.
 • Ardından inceltmek istediğiniz bölgeye sürmeye başlayın.
 • Masaj yaparak jeli bölgenin her yerine yedirmeniz gerekiyor.
 • Elinizi yumruk şekline getirerek yukarıdan aşağıya hareketler ile masaj yapın.
 • 10 dakika boyunca masaja devam edin.
 • Ardından streç film ile bölgeyi tamamen sarın.
 • Sonraki gün duşa girerek tekrar deneyebilirsiniz.

Lipolysis Jel Günde Kaç Kez Kullanılır

Soğuk lipoliz jel kullananlar yorumları

Bel, kalça, göbek ve tüm bacaklarınıza kolayca lipoliz jeli kullanabilirsiniz. Mide balonu taktırmadan yağ eritmek için kullanılan lipoliz jel günde bir kere kullanılmalıdır. Özellikle duştan sonra kullanılması tavsiye edilir. Duştan sonra gözenekler açıldığı için jelin daha fazla etkisi olacaktır.

Lipoliz jeli kullandıktan sonra düzenli olarak spor ve diyet yapmanız da gerekir. Düzenli egzersiz yapmazsanız maalesef lipoliz etkili olmayacaktır. Günde sadece 1 kere ve duştan sonra düzenli olarak kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü jelin içerisinde bulunan potasyum hidroksit kimyasal madde bölgenin yanmasına neden olacağı için günde birden fazla kullanmayın.

Başak Saroğlu

Başak, Ankara'da Elektrik Elektronik Mühendisi. Ayrıca yeni içerikler yazmayı ve paylaşmayı seviyor. basak.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥