3 Analistten STX Coin Yorum bilgisi yer alıyor. Stack Coin Geleceği ve Stack coin nedir detaylı bilgilendiriyoruz.

Stack coin geleceği için yapılan yorumlara bakılırsa sınırsız tedarikte olduğu görülüyor. STX token bir web 3.0 coin projesidir. Stack, Bitcoin ağına dayanır, bitcoin ise işlemleri onaylayan ve koruyan kendi coin madenciliği mekanizmasıyla öne çıkıyor. İşlem kanıtı adı verilen bir mekanizma sayesinde kullanıcılar, iki blok zinciri ağı arasında uyumlu doğrulama işlemleri gerçekleştirme özelliğinden yararlanabiliyor.

TarihFiyat+ / –
Haz 2023$0,61101,82%
May 2023$0,6001-16,19%
Nis 2023$0,7160-23,07%
Mar 2023$0,93075,05%
Şub 2023$0,8860221,01%

STX Projesi

Stacks projesini hayata geçiren Blockstack PBC şirketi Amerika Birleşik Devletlerinin New York şehrindekuruldu. Stacks Blockstack PBC şirketinin kurucuları da olan Muneeb Ali ve Ryan Shea tarafından geliştirildi. Stacks’in kısa kodu STX. Stacks ağının temel katmanını Bitcoin blok zinciri oluşturuyor olsa da Stacks Proof Of Transfer mekanizması ile kendi blok zincirini kullanıyor.

STX Coin Projesinin amacı nedir?

Bitcoin üzerinde merkeziyetsiz bir internet mottosu ile yola çıkan Stacks. Bitcoin blok zinciri ile eş zamanlı çalışan blok zincir, akıllı kontratlar, merkezi olmayan uygulamalar ve dijital varlıklar üretilmesine olanak sağlayan bir altyapısı var.

STX Coin Öne Çıkan Temel Özellikleri Nelerdir?

Bitcoin blok zinciri ile eş zamanlı çalışan birinci katman blok zinciri çözümü olması sayesinde hem Bitcoin ağını güçlü kılan unsurları kendi ağına eklerken hem de çatallanma olmadan yeni öellikl ekleme olanağı sunuyor.

STX Coin Kullanım Alanları Nelerdir?

Stacks blok zinciri üzerinde çalışan akıllı kontrat uygulamaları ve transfer işlemlerinde STX kullanılıyor. SEC onaylı ilk İCO olması Staking ödülü olarak Bitcoin kazandırması ve Bitcoin blok zinciri üzerine inşa edilen bir altyapı sunması projenin dikkat çekmesini sağladı. Bakalım önümüzdeki dönemde Bitcoin’in temel özelliklerini taşıyan merkeziyetsiz uygulamalar hayatımızı nasıl değiştirecek merakla bekliyoruz.

STX Coin Madenciliği yapılır mı?

Proof Of Transfer mekanizması ile STX madenciliği yapmak mümkün. Madenciler blok doğrulamak için Bitcoin transfer ediyor. Cüzdanında STX kilitleyenler yani staking yapanlar ödül olarak Bitcoin kazanıyor. STX’in toplam arzı 1.818 milyar adet ile sınırlı. Arzın üçte ikisi şuan dolaşımda.

Stack ağındaki madencilik ve oyun ödülleri, ağın kendi token STX kripto para birimi aracılığı ile dağıtılıyor. Kullanıcılar tarafından elde edilen STX, akıllı sözleşmeler oluşturmak, Bitcoin kazanmak veya Stacks ağına yeni varlıklar eklemek için kullanılabiliyor.

Fiyat açısından, 1 STX Coin şu anda yaklaşık 0,12 ABD dolarına (0,6 lire) eşdeğerdir. Yaklaşan boğa piyasasının, gelecekteki hacme kıyasla kolayca yaklaşık 10 USD (60 lire) bir rakam göreceğine inanılıyor. Zamanla yükselmeye başladığında değeri daha net anlaşılacaktır. Aslında, birçok yatırımcı yalnızca SEC tarafından onaylandığı için güvenilir bir projeye yatırım yapacaktır. Tüm bu yönleri göz önüne alındığında iyi bir yatırım olması bekleniyor.

Stack Coin Geleceği 2021 - STX Coin Yorum

WSG Coin Geleceği – Wall Street Game Coin Yorum

Stack coin nedir

Stack coin nedir sorusunun yanıtı şu şekildedir; Stacks, akıllı sözleşmeleri ve merkezi olmayan uygulamaları (DApp’ler) Bitcoin’e (BTC) tanıtmayı amaçlayan bir katman 1 blok zinciri çözümüdür. Bu akıllı sözleşmelerin piyasaya sürülmesinden dolayı, Bitcoin’i güçlü yapan güvenlik ve süreklilik dahil olmak üzere hiçbir özelliği değiştirilemez.

Stack, Bitcoin’i temel basamak olarak kullandığından, ağda olan bütün durum, en yaygın kullanılan ve en güvenilir blok zincirine sahip Bitcoin tarafından belirleniyor. Platform, varlıkları kaydetmek için kullanılan Stacks Token (STX) tarafından destekleniyor.

Stack coin yorum

Stack coin isim değişikliği ve bitcoin anlaşması ile ön plana çıkmıştır. Bitcoin anlaşması, stack coinin yükselmesinde öncülük etmiştir. Stack coin yorum yükseliş ile beraber artmıştır. Bu yorumlar şu şekildedir;

 • Zamanla STX Coin’in daha fazla borsada listelenebileceğine ve birkaç borsada listelenmesinin zaman içinde birçok borsada listeleneceği anlamına geldiğinden her listelendiğinde haber kalitesi yapılabileceğine inanılıyor.
 • STX paraları henüz grafik açısından olgunlaşmamıştır. Bu nedenle yükseliş dönemi geldiğinde direnç bölgesi olmadığı için şaşırtıcı bir şekilde yükselebilir.
 • Piyasa tirajı 2.048.913.388 adettir. Coinmarketcap, tüm paraların piyasada olduğunu söylüyor. Eğer bu doğruysa bu alanda birçok projeye engel olacaktır.

FLM coin geleceği – Flamingo Coin Yorum

Burada yer alan “bilgi ve yorumlar” yatırım tavsiyesi değildir. Sitede yer alan bilgiler yorum niteliğindedir. Lütfen bu bilgilere dayanarak yatırım yapmayın! Unutmayın yatırım tavsiyesi kişilere özel ve yetkili kurumlar tarafından verilebilir.

4 Comments

 1. Stx coin mayıs ayında öyle bir düşüş yaşattı ki ne zaman toparlanır bilmiyorum iyi bir zarar ettim projeye güveniyorum yıl sonunda güzel dönüşler olacak

 2. CoinDüşünürü on

  Stack coin geleceği 2021 ilk çıkışından bu yana baya bir yol katetti. Açık konuşmak gerekirse ilk yükselişe geçtiğinde biraz heyecan yaratmıştı. Ancak son zamanlardaki kararsızlığı biraz tedirgin edici. CTX coin yorumları genel olarak güven verici olsa da öte yandan pek de kazanç sağlayan bir yerde değil. En azından şimdiki tablo bu yönde. Piyasada biraz daha hareketlenme başladığında stack coinin düşmek yerine tekrar bir artışa geçeceğini düşünüyorum. Önünüzdeki günlerde bunu bekleyip göreceğiz

 3. Mutlu Özmen on

  akıllı sözleşme ve merkeziyetsiz uygulamaları , Bitcoin ağına getirmek üzere tasarlanmış, birinci katman blockchain protokolüdür. Bitcoin ağının güvenli ve istikrarlı çalışma yapısından ödün vermeden DApp ve akıllı sözleşmelerin çalışmasını mümkün kılar.
  2021-2025 yılları için uzmanlar tarafından yapılan Stacks Coin fiyat artışı öngörüleri oldukça olumlu. Stacks’ın kripto para çevrelerinde daha fazla kabul gördüğü açık ve bu durumun gelecekte güçlü bir şekilde artmaya devam etmesi bekleniyor.

 4. Diğer adıyla Stack Coin olan bu kripto paraya artık güvenim kalmadı. Beni her defasında zarara uğratmasına rağmen 3 defa şans verdim ama sonuç değişmedi: hüsran. Zaten bu New York merkezli coinlerden hiçbir zaman bana hayır gelmemiştir. Artık şuna inanıyorum, en güzel yatırımlık coinler belirli bir merkeze bağlı olmayan coinlerdir. Hiç şaşmaz.