Stanley Termos Garantiye Nasıl Gönderilir?

İçeceklerimizi sıcak tutmak için termosa ihtiyaç duyarız. Herkesin tercih ettiği en iyi termos markası ise Stanley olarak bilinir. Üstelik Stanley termos ömür boyu garanti imkanı sunuyor. Ancak birçok kullanıcı garanti sürecinde sorunla karşı karşıya kalıyor.

Üretim hatasından kaynaklı tüm arızalara ömür boyu garanti hizmeti sunar. Termos hakkında sorun yaşıyorsanız Stanley markasının distribütörü ile iletişime geçmeniz gerekir. Peki Stanley markasının ülkemizdeki distribütörü kim?

  • Kutup ayısı, Stanley markasının distribütörü olarak hizmet verir.
  • Şikayet kaydı oluşturmak için canlı destek, müşteri hizmetleri ya da servis talep formunu doldurabilirsiniz.
  • Tüm bu işlemleri Kutup Ayısı resmi web sitesinin müşteri hizmetleri bölümünden gerçekleşir.
Stanley Termos Garanti Ne KadarÖmür boyu
Stanley Garantisi Neyi KapsarÜretim, malzeme kusuru, sızdırma, bozulma ve kırılma
Stanley Termos Kullanmadan Önce Ne Yapmalı Garanti kaydını oluşturmalı ve tüm parçaları yıkanmalı
Stanley Termos Buzdolabına Konur Mu Hayır
Kutup Ayısı Müşteri Hizmetleri0212 243 04 30

Stanley Termos Garanti Kaydı

Stanley termos garantiye nasıl gönderilir?

Stanley termos satın alındıktan sonra garanti kaydının yapılması gerekir. Garanti kaydı yapılmazsa ürünle ilgili sorun yaşadığınız zaman garanti kapsamından yararlanamazsınız. Stanley ürünleri için ömür boyu garanti verir. Bu yüzden en iyi ürün kategorisinde yer alır. Ancak bu garanti yalıtım, sızdırma ve üretim kusurları için geçerlidir. Termosun garanti kaydını oluşturmak için alttaki adımları takip edebilirsiniz.

  • İlk önce Kutup Ayısı resmi platformuna giriş yapmanız gerekir.
  • Ana sayfaya geldikten sonra arama kısmına ürün kayıt formu yazın.
  • Karşınıza çıkan seçeneğe tıkladıktan sonra garanti kaydı sayfasına ulaşabilirsiniz.
  • Buradan ürün bilgileri ve kişisel bilgilerinizi doldurmanız gerekir.
  • Doldurma işlemini yaptıktan sonra garanti sürecini başlatabilirisiniz.

Stanley Termos Garanti Başlatma

Ülkemizde birçok kişi termos kullanmaya başladı. Termos kullanmak isteyen birçok kişi de Stanley markasını tercih ediyor. Yalıtım ve sızdırma konusunda ömür boyu garanti vermesi de kendilerine olan güvenin bir göstergesi olarak görülüyor. Stanley tarafından müşterilerine sunulan ömür boyu garantiden yararlanmak için garanti kaydını oluşturmanız gerekir.

Garanti kaydı oluşturmadan ya da garantiyi başlatmadan bu hizmetten yararlanamazsınız. Garanti kaydı için Kutup Ayısı resmi web sitesini ziyaret etmelisiniz. Kutup Ayısı platformu üzerinden ürün kayıt formuna ulaşın ve ürün bilgilerini sisteme girin. Böylece kolay bir şekilde garantinizi başlatabilirsiniz. Dilerseniz Hepsiburada, Amazon ya da Bim üzerinden termosu alın. Hepsinde garanti kaydının yapılması gerekir.

Stanley termos garanti konusu hakkında sorularınızı, düşüncelerinizi ve yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

Stanley ömür boyu garanti kayıt QR Kod

Stanley ömür boyu garanti kaydını yapmak için, öncelikle ürününüzün üzerinde bulunan QR kodunu taramanız gerekir. QR kodunu taramak için, akıllı telefonunuzdaki kamerayı veya QR kod tarayıcı uygulamasını kullanabilirsiniz.

QR kodunu taradıktan sonra, Stanley’nin web sitesine yönlendirileceksiniz. Web sitesinde, ürün bilgilerinizi ve fatura bilgilerinizi girmeniz istenecektir. Bu bilgileri girdikten sonra, garanti kaydınız tamamlanacaktır.

Eğer ürününüzde QR kodu bulunmuyorsa, Stanley’nin web sitesinden garanti kaydınızı yapabilirsiniz. Bunu yapmak için, ürün seri numaranızı girmeniz gerekir. Seri numaranızı, ürününüzün altındaki etikette bulabilirsiniz.

Başak Saroğlu

Başak, Ankara'da Elektrik Elektronik Mühendisi. Ayrıca yeni içerikler yazmayı ve paylaşmayı seviyor. basak.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥