Stepn Ayakkabı Fiyatları Ne Kadar

Stepn ayakkabı fiyatları ne kadar, indirimli nereden alınır ve benzeri sorular sıkça merak ediliyor. GameFi sektörünün lider oyun seçeneklerinden biri olan Stepn (GMT) içerisinde ayakkabı çeşitleri mevcuttur. Bu uygulama fitness ve sağlık uygulaması olarak hizmet veriyor. Uygulama kurulduğu günden bu yana kısa süre içerisinde talep görerek kaliteli bir blok zinciri uygulaması oldu.

Uygulama GameFi sektörüne yeni bir soluk getirerek piyasa değerini ise 2 milyar doların üzerine çıkarmayı başardı. Uygulama içerisinde sunulan ayakkabı markaları ve modelleri farklılık gösteriyor. Fiyatları da yine bu kriterlere bağlı olarak değişiyor. Örneğin uygulama içerisinde yer alan 4 farklı ayakkabı sınıfı mevcuttur. Bu sınıflarda yer alan her ayakkabının fiyatları ortalama olarak aynıdır. Minimum bir ayakkabı 9 SOL’a satın alınabilir. Yani ortalama ayakkabı fiyatları 850 Dolar ile 900 Dolar arasında değişiyor.

STEPN Coin Geleceği

Stepn Ayakkabı Nedir

Stepn ayakkabı nedir, ne için kullanılır soruları sıkça merak ediliyor. Stepn uygulaması 2021 yılında GameFi sektörüne adım atmıştır. Kurucu isimleri ise Jerry Huang ve Yawn Rong olarak dikkat çekiyor. Henüz yeni kurulan bir uygulama olmasına rağmen milyonlarca kullanıcıya ulaşmış ve piyasa değerini oldukça yükseltmiştir. Uygulama hareketli ve sağlıklı yaşama teşvik etme amacı taşıyor. Uygulama içerisinde NFT satışları mevcuttur. Oyuncular bu NFT’leri satın alarak ayakkabı üretebiliyor. Ayrıca ayakkabı çeşitleri arasından da satın alım yapılabiliyor. Oyun içerisinde satışa sunulan 4 farklı ayakkabı sınıfı bulunuyor. Bunlar;

  • Walker Ayakkabı: 1-6 km/h
  • Jogger Ayakkabı: 4-10 km/h
  • Runner Ayakkabı: 8-20 km/h
  • Trainer Ayakkabı: 1-20 km/h

Sunulan her ayakkabı modelinde 4 adet gem soket yer alıyor. Her gemin içerisinde ise 1 ile 9 arası level mevcuttur. Level yükseldikçe ayakkabının özelliği de artıyor. Ayakkabılarda belirli bir enerji kotası mevcuttur. Oyun içerisinde koştukça kazan mantığı mevcuttur. Bu nedenle de oyuncular ne kadar koşarsam o kadar kazanırım mantığıyla hareket ediyor. Ancak ayakkabıların maksimum günlük enerji limitleri gün içindeki bir yürüyüşte tamamen bitebiliyor.

StepN Ayakkabılar Ne Kadar?

StepN uygulamasından Sneaker NFT’si satın almak isteyen kullanıcıların ortalama olarak 1750 Dolar harcaması gerekiyor. Bu ayakkabılar pahalı olsa da doğru kullanım sonucunda oyunculara karlı kazançlar bırakıyor.

StepN Uygulaması Ne Kadar Sürer?

StepN uygulamasında her kiralama işlemi yaklaşık 24 saat kadar sürüyor. Bu süreden sonra ise ekipmanlar kiralanmak üzere sahibine iade ediliyor. Kiralama sözleşmeleri ise kiralama notuna bağlı olarak ortalama 7 iş günü kadar sürebiliyor.

Stepn Ayakkabı Nasıl Alınır

Stepn Ayakkabı Nasıl Alınır

Stepn ayakkabı nasıl alınır sorusuna yanıt arıyorsanız öncelikle Stepn uygulamasını kullanmaya başlamanız gerekiyor. Çünkü ayakkabı satışları uygulama içerisinde yapılıyor. Uygulamanın içerisindeki pazardan spor ayakkabı modellerini seçip kolayca satın alabilirsiniz. Sunulan spor ayakkabıların modelleri değiştiği gibi maksimum enerji seviyeleri de değişiyor. Uygulamadan ayakkabı satın almak isteyen kullanıcıların öncelikle uygulamaya sanal cüzdanlarını bağlamaları gerekiyor. Sanal cüzdan bağladıktan sonra hızlıca NFT Sneaker satın alabilirsiniz.

Uygulamada token sahibi olmak için ayakkabı almanız gerekiyor. Sunulan ayakkabı modellerinin ortalama fiyatları ise 850 Dolar ile 900 Dolar arasında değişiyor. Ayakkabıları sadece SOL yani Solano coin ile alabiliyorsunuz. Bu nedenle de sana cüzdanınıza SOL eklemeniz gerekir.

Stepn Ayakkabı Hesaplama

Stepn ayakkabı hesaplama adımları oldukça basittir. Stepn uygulaması içerisinde token kazanmak için ayakkabı satın almanız gerekiyor. Her ayakkabının sağlayacağı kazanç miktarı da değişkenlik gösteriyor.  Ayakkabıların enerjisine göre GST cinsinden token kazanıyorsunuz. Kazanç miktarlarına dair örnekler vermek gerekirse de;

  • Walker #578954110 Kodlu Ayakkabı: Bu ayakkabı ile yapacağınız 21 dakikalık yürüyüşte yaklaşık 25 gst kazanırsınız. 25 gst ise ortalama 73 dolar kadar yansır.
  • Trainer #941597111 Kodlu Ayakkabı: Kullanıcı 20 dakika kadar bir yürüyüş yaptığında ortalama 31 gst kazanıyor. Bu adımlarda ayakkabı 4 enerji kaybediyor. 31 gst yaklaşık 91 Dolar kadar yansıyor.

Stepn uygulamasında ayakkabıların kazanç sistemleri bu şekilde işliyor.

Kripto Para Odaklı Finansal Hizmet Şirketi Babel Son Durum

Hard Fork Nedir Kripto

Kripto Para Neden Düşüyor Son Dakika

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu