VP, Riot Games tarafından geliştirilen birinci şahıs taktiksel nişancı oyunu Valorant’ta kullanılan oyun içi para birimidir.

Türkiye’de 2024 yılı için VP fiyatları şu şekildedir:

115 VP26,00 TL
150 VP31,35 TL
600 VP123,50 TL
1200 VP232,50 TL
2200 VP418,50 TL
3500 VP651,00 TL
7300 VP1302,00 TL

Birinci şahıs nişancı oyunlarından biri olan Valorant ülkemizde ve dünyada en çok oynanan oyunlardan birisidir. Kurgusal olarak beğenilen bu Valorant oyununu hemen indirerek VP satın alın ve oyunun en güçlüsü olmaya hazır olun.

Ayrıca Valorant oyununda toplamda 16 tane karaktere sahip olmaktadır. Her karakterin yetenek ve özellikleriyle birlikte güçlü bir senaryoya sahiptir. Eğer yeteneklerinizi ve silahlarınızı güçlendirmek istiyorsanız VP satın almanız gerekir. VP satın aldıktan sonra oyun içerisinde kullanma şansınız vardır. VP sayesinde oyun içerisinde kolayca ürün satın alabilirsiniz. Ancak VP türlerine göre fiyatlarda değişiklik meydana gelmektedir. Aslında oyun içinde kullandığınız sanal paraya verilen isim VP olmaktadır. Sanal parayı birçok web sitesi üzerinden satın alabilirsiniz. 


Daha fazla Valorant içeriği;


En Ucuz Valorant Point Satın Al

VP Fiyatları

Valorant oyununda kullanılan Valorant Point sanal para birimini kullanmak istiyorsanız ilk önce VP satın almanız gerekir. En ucuz ve en uygun Valorant Point ise piyasada 26 TL olarak satışa sunulmuştur.  

Riot Games tarafından yayına sunulan Valorant dünyadaki en çok oynanan oyunlardan biridir. En ucuz Valorant Point 175 VP olarak bilinmektedir. Oyun içerisinde satın almak için kullanılacak en uyun Valarant Point olmaktadır.  

En Ucuz VP Fiyatı 

En ucuz VP fiyatı 2024 yılında 26 TL olarak satışa sunulmuştur. Ayrıca en uygun 175 VP ile alabileceğiniz ürünleri sizler için araştırdık. Valorant 175 VP satın aldıktan sonra oyun içerisinde silah skinleri ve ajan kostümlerini elde edebilirsiniz. 

VP fiyatlarına göre alabileceğiniz ürünler değişiklik göstermektedir. En pahalı VP fiyatı ise 1303 TL olarak bilinmektedir. Dolayısıyla 1303 TL ile satın aldığınız VP sayesinde şampiyonlar, takviyeler ve ganimetlere sahip olma şansınız vardır.  

Valorant VP Fiyatları 

VP Fiyatları

Valorant VP ile oyun içinde yer alan mağazada kullanabileceğiniz sanal para birimi olarak bilinmektedir. En çok sevilen bu oyunda Valorant VP fiyatları 2024 yılındaki fiyatlarını sizler için ile aldık.

Volarant VP hakkında merak ettiklerinizi, sormak istediklerinizi ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.