Vp Fiyatları 2023 (1000 VP Kaç TL) En Ucuz Valorant Point Satın Al

En ucuz VP fiyatlarını sizler için derledik. En ucuz Valorant point satın al ve En ucuz VP fiyatı 2023 yılı güncel rakamlarını gelin birlikte inceleyelim.

Volarant VP Fiyatları
Valorant Battle Pass113 TL
Valorant Points 175 VP15 TL
Valorant Points 740 VP60 TL
Valorant Points 1450 VP113 TL
Valorant Points 2850 VP230 TL
Valorant Points 5250 VP388 TL
Valorant Points 8500 VP594 TL
Volarant VP Fiyatları

Vp fiyatları 2023 yılında 15 TL ile 585 TL arasında değişiklik göstermektedir. Birinci şahıs nişancı oyunlarından biri olan Valorant ülkemizde ve dünyada en çok oynanan oyunlardan birisidir. Kurgusal olarak beğenilen bu Valorant oyununu hemen indirerek VP satın alın ve oyunun en güçlüsü olmaya hazır olun.

Ayrıca Valorant oyununda toplamda 16 tane karaktere sahip olmaktadır. Her karakterin yetenek ve özellikleriyle birlikte güçlü bir senaryoya sahiptir. Eğer yeteneklerinizi ve silahlarınızı güçlendirmek istiyorsanız VP satın almanız gerekir. VP satın aldıktan sonra oyun içerisinde kullanma şansınız vardır. VP sayesinde oyun içerisinde kolayca ürün satın alabilirsiniz. Ancak VP türlerine göre fiyatlarda değişiklik meydana gelmektedir. Aslında oyun içinde kullandığınız sanal paraya verilen isim VP olmaktadır. Sanal parayı birçok web sitesi üzerinden satın alabilirsiniz. 


Daha fazla Valorant içeriği;


En Ucuz Valorant Point Satın Al

En ucuz valorant point satın al 

Valorant oyununda kullanılan Valorant Point sanal para birimini kullanmak istiyorsanız ilk önce VP satın almanız gerekir. En ucuz ve en uygun Valorant Point ise piyasada 14.50 TL olarak satışa sunulmuştur.  

Riot Games tarafından yayına sunulan Valorant dünyadaki en çok oynanan oyunlardan biridir. En ucuz Valorant Point 175 VP olarak bilinmektedir. Oyun içerisinde satın almak için kullanılacak en uyun Valarant Point olmaktadır.  

En Ucuz VP Fiyatı 

En ucuz VP fiyatı 2023 yılında 14.50 TL olarak satışa sunulmuştur. Ayrıca en uygun 175 VP ile alabileceğiniz ürünleri sizler için araştırdık. Valorant 175 VP satın aldıktan sonra oyun içerisinde silah skinleri ve ajan kostümlerini elde edebilirsiniz. 

VP fiyatlarına göre alabileceğiniz ürünler değişiklik göstermektedir. En pahalı VP fiyatı ise 585 TL olarak bilinmektedir. Dolayısıyla 585 TL ile satın aldığınız VP sayesinde şampiyonlar, takviyeler ve ganimetlere sahip olma şansınız vardır.  

Valorant VP Fiyatları 

En ucuz vp fiyatı 

Valorant VP ile oyun içinde yer alan mağazada kullanabileceğiniz sanal para birimi olarak bilinmektedir. En çok sevilen bu oyunda Valorant VP fiyatları 2023 yılındaki fiyatlarını sizler için ile aldık.

Volarant VP hakkında merak ettiklerinizi, sormak istediklerinizi ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.  

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥