Survivor Yorumları 2022 – [Final] Son Bölüm Yorumları

Survivor Yorumları hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Survivor şampiyon yorumları 2022 ve Survivor 2022 anket yorumlar neler yazıyor işte detayları.

Survivor All-Star ile ekrana gelen yarışma oldukça ilgi odağı olmayı başardı. Acun Ilıcalı tarafından yayınlanan bu yarışmayı seven kitle oldukça fazladır. Sevilen ve başarılı olan oyuncular tekrardan yarışmaya katılarak bu heyecanı daha fazla katlamışlardır. Survivor yarışması yıllardır ekranlarımızda olan ve severek izlediğimiz yarışmalardan biridir. Survivor All Star yarışmasında bu sene kadroda olan kişiler şu şekildedir.

  • Gönüllüler takımında olan kişiler şu şekildedir; Gökhan keser, Ogeday Girişken, Hikmet Tuğsuz, Anıl Berk Baki, Berkan Karabulut, Ardahan Uzkanbaş, Yasin Obuz, Gizem Kerimoğlu, Yağmur Banda, Berna Kekliker, Sude Burcu, Seda Ocak ve Evrim Keklik isimleri yer almaktadır.
  • Ünlüler takımında olan kişiler şu şekildedir; Atakan Arslan, Adem Kılıççı, Barış Murat Yağcı, Mert Öcal, Sercan Yıldırım, Furkan Kızılay, Batuhan Karacakaya, Aycan Yanaç, Elif Gören, Merve Aydın, Sema Aydemir, Nagihan Karadere ve Birsen Bekgöz isimleri yer almaktadır.

Survivor her sene olduğu gibi bu sene de oldukça beğenilmektedir. Hem sevilen yarışmalar geri gelmiş hem de rekabet daha fazla artmıştır. Survivor hakkında tüm yorumları yazımızda bulabilirsiniz. Sizler de kendi düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı sakin unutmayınız.

Survivor Final Bilet Fiyatları 2022

2022 Survivor Yorumları

2022 Survivor Yorumları

2022 Survivor All Star ilgi ve heyecanla beklenmişti. Artık zamanı geldi ve bir haftadır yayında olan Survivor severek izlenmeye devam ediyor. Rekabet ve açlık son sınırda olan bu yarışma da sakin kalmak ve başarılı olmak oldukça zordur. Geçen seneler de tartışma yaşayan birçok isim bir araya geldi. Şimdilik sessizlik olsa da ilerleyen zamanlar da ada hayatı hareketli olacağı kesin. Birçok izleyici farklı isimleri tutmaktadır. Eski yarışmacılardan oluştuğu için her bir yarışmacının seveni oldukça fazladır. Sürgün kampının olmasıyla yarışma biraz daha hareketleniş ve seyirciler tarafından beğenilmiştir.

Survivor Şampiyon Yorumları 2022

Survivor Şampiyon Yorumları 2022

Survivor yarışmasına birçok kişi yorum yapmaktadır. Eski yarışmacılar şu anda herhangi bir kişiyi desteklediğini açıkça dile getirmedi. Bu sene kim şampiyon olur sorusuna şimdiden cevap vermek doğru olmaz diye düşünüyorum. Faka ünlüler takımından en çok desteklenen yarışmacı Çağan Atakan Arslan olduğu kesin. Gönüllüler takımında ise en çok desteklenen yarışmacı ise Berkan karabulut olmaktadır. Oyunun seyrine göre şampiyon olacağını düşündüğümüz kişiler sık sık değişebilir. Bu yüzden biraz daha zaman geçtikten sonra yapmak daha doğru olacaktır. Sizce kim şampiyon olur yorumlarınızı bekliyoruz.

Survivor 2022 Anket Yorumlar

Survivor 2022 Anket Yorumlar

Survivor için çoğu mecrada anketler yapılmaktadır. Bu anketleri sizler için derledik ve araştırdık en fazla oy alan isimleri sizler için paylaşacağız.

  • Ünlüler takımından ankette en fazla oyu alan Atakan Arslan olmaktadır. Ardından Batuhan Karacakaya, Adem Kılıççı, Mert Öcal ve Barış Murat Yağcı gelmektedir.
  • Gönüllüler takımında ise ankette en fazla oy alan isim Berkan Karabulut olmaktadır. Ardından Ogeday Girişken takip etmektedir. Gökhan Keser ve Seda Ocak ardından gelmektedir.
Survivor Yorumları Facebook

Survivor Yorumları Facebook

Survivor yorumları için Facebook platformuna yazılan yorumları sizler için derledik. Facebook platformunda Survivor yorumları genel olarak şu şekildedir; Survivor ’da Barış Murat Yağcı’nın eski etkisinin olmadığı yönünde birçok seyirci yorum yapmaktadır. Yasin Obuz yarışmacısının eleştiren ve seven koruyan fanları bulunmaktadır. Sema ve Seda yarışmacılarının konseyde gizli konuşmaları çoğu seyirciyi kendilerinden uzaklaştırmıştır. Ogeday’ın başarılı geçmişi ve yükselişi herkes tarafından beğenilmiştir. Bakalım daha neler olacak. Birçok yarışmacının fanları kendi yarışmacısını savunmaktadır. Anladığımız kadarıyla bu sezonda izleyici rekoru kıracağı düşünülmektedir. İnanılmaz mücadeleler bizleri beklemektedir.

Survivor 2022 Yorumları Twitter

Survivor 2022 Yorumları Twitter

Survivor izleyicileri farklı platform üzerinden fikirlerini sunmaktadır. Survivor’ın yayınlandığı her akşam twitter platformunda popüler olmayı başarmaktadır. Twitter platformunda yarışmacıların hayranları Twet atarak yarışmacısını desteklemektedir. Şimdilik herkes akşam yedek yarışmacıların gelmesini beklemektedir. Adem Kılıççı’nın oyunlara dönmesi heyecanla beklenmektedir. Bu sene de ilgileri üzerine toplayan bu yarışma ilerleyen günler de daha fazla dikkat çekeceği kesin. Genel itibari ile sürgün adası ve yarışmacılar beğenilmekte ve izleyici kitlesi oldukça fazladır. Sizlerin yorumlarını bekliyoruz.

Exxen Maç Paketi Nasıl Alınır?

Maske Kimsin Sen Oylama Nasıl Yapılır?

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

773 Yorum

  1. Aysel hanim , gözünüz aydın cok sevindik Evrim devrim yapti Nısada kupayı kaptı.Karekter kazanacak deyince herkes dudak büktü Türkiyede herkesi süzdü ve notlarini verdi ve bitti.Seneye görüşurüz sevgiler selamlar size ve Menderes beye iyi aksamlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu