Tarte kapatıcı fiyat 2024, ülke çapında en çok merak edilen ürünler arasında yer alıyor. Özellikle de kadınların sıklıkla kullandığı bu nadir ürün, istenmeyen lekelerin veya çeşitli durumlarda ortay acıkan sivilce, akne veya yara gibi cilt sorunlarının bir süre de olsa ortadan kaldırılması ve daha pürüzsüz bir cildin ortaya çıkmasına yardımcı oluyor.

Tarte Kapatıcı Fiyat
Tarte Shape Tape KapatıcıHespiburada1.500 TL
Flormar Stay Perfect ConcealerGratis209 TL
Estee Lauder Double Wear Stay-in-place KapatıcıBoyner1.200 TL


Daha fazla ilgili içerik;


Türkiye’de de oldukça geniş bir pazara hizmet eden ürün, farklı marketlerde satın alım imkanı sunuyor. Cilt türlerine göre farklı tonları ve çeşitleri olsa da ortalama 1200 TL civarında bir fiyata sahip olduğu biliniyor.

Tarte Kapatıcı Yurtdışı Fiyatı

Tarte kapatıcı yurtdışı fiyatı da göze çarpan farklı bir başlık olarak gündem geliyor. Bu noktada ürünlerin yurtdışı fiyatlarının TR para birimi ile kıyaslandığında farklı olduğu görülür. Avrupa ülkelerinde ede satışa sunulan ürün, 60 Euro’luk bir fiyata sahiptir.

Tarte Kapatıcı Kaç Dolar

Tarte kapatıcı kaç dolar sorusu ise Avrupa değil de Amerika’da alışveriş yapmak isteyenler tarafından sıkça soruluyor. Farklı cilt bakımı mağazalarında satışa sunulan ürün, internet fiyatı olarak 31 dolar şeklinde belirlenirken, mağazalarda ise 25 dolara kadar satışının yapıldığı biliniyor.

Tarte Kapatıcı Trendyol Fiyatları

Tarte kapatıcı Trendyol fiyatları ise hemen diğer satış platformları ile aynı satış fiyatında ilerliyor. Bu ürünlerin güncel Trendyol fiyatı ise 1222 TL şeklinde kullanıcıya sunuluyor.

Tarte Hangi Ülkenin

Tarte hangi ülkenin sorusu da ülkemizde satış yapan bu ürün için sıkça karşımıza çıkıyor. Amerikan markası olarak cilt bakımlarının vazgeçilmezi bir ürün haline geldiği de biliniyor.

Tarte Kapatıcı Kaç Ml

Tarte kapatıcı kaç ml, satın almak isteyen kullanıcıların en çok dikkat ettiği konular arasında yer alıyor. Bu sorunun cevabı ise belirli bir standardı olmadığından değişkenlik gösterebiliyor. Ancak yine de en çok satılan kapatıcı ürünleri arasında net 10 ml boyutunda bir içeriğe sahip olduğu biliniyor.