Thincal 120 mg 84 Kapsül Fiyatı 2022

Thincal 120 mg 84 kapsül fiyatı 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Thincal nasıl kullanılır aç mı, tok mu işte detaylar.

Thincal 120 mg 84 kapsül fiyatı 2022 yılı itibari ile 160 TL olarak bilinmektedir. Eczanelerden temin edilebilmektedir. Thincal obezite tedavisinde etkin bir diyet ile birlikte kullanılan bir ilaçtır. Thincal kullanımı sürecinde kapsüllerin doktor yönlendirmesine uygun bir şekilde kullanılması gerekir.

Minoxil Forte %5 Eczane Fiyatı

Thincal Nasıl Kullanılır Aç mı, Tok mu

Thincal 120 mg kapsüllerin kullanımı günlük 3 ana öğün ile birlikte alınması ile gerçekleştirilmektedir. Kapsüllerin 1 bardak su beraberinde, çiğnenmeden yutulması gerekir. Karnınız açken ya da tokken kapsülü alabilirsiniz. Herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır.

Thincal kullanımında dikkat edilmesi gereken nokta öğünler ile birlikte alınmasıdır. Karnınız çok açken kapsül almamanız önerilmektedir. Günlük 3 ana öğünde 1’er kapsül olacak şekilde 120 mg’lık kapsüller alınabilmektedir.

Thincal kapsülün öğündeki besinlerde yağ bulunmaması halinde kullanılmasına gerek yoktur. Kapsüllerin işlevini yerine getirebilmesi için öğünde tüketilen besinlerin diyette bulunan yağlardan barındırması gerekir.  12 yaş altındaki çocuklarda kullanımı uygun değildir.

Thincal 120 mg 84 Kapsül Kullanıcı Yorumları

Thincal 120 mg 84 Kapsül Kullanıcı Yorumları

Thincal 120 mg 84 kapsül kullanıcı yorumları itibari ile 12 haftalık düzenli kulanım sonrasında vücut ağırlığının en az %5’inin kaybedilmesi hedeflenmektedir. Thincal kullanıcı yorumları kapsamında doktor tavsiyesi ile uygun bir diyet beraberinde kullanılması halinde kilo kaybını desteklemektedir.

Thincal kapsüller yanlış kullanılması halinde etkisiz olabilmektedir. Bu nedenle Thincal kapsül kullanırken aşağıdaki hususlara dikkat etmelisiniz;

  • Doktor tavsiyesi ile kullanmak,
  • Diyet kapsamında uygun ana ve ara öğünler tüketmek,
  • Thincal kapsülü günde 1 kez ana öğünlerden hemen önce ya da sonra almak,
  • Ara öğünlerde Thincal kapsül almamak,
  • Unutulan dozları dengelemek için 1’den fazla kapsül yutmamak.

Thincal Fiyat En Ucuz

Thincal fiyat, en ucuz bulabileceğiniz miktar 160 TL’dir. Eczanelerde reçetesiz olarak satılmakla birlikte yağ emilimini azaltması nedeni ile mutlaka doktor reçetesi ile birlikte alınması önerilmektedir.

Thincal 120 mg 84 kapsül fiyatı 2022 yılında en uygun 160 TL olarak satışa sunulmaktadır. Bu fiyat aralığından çok daha düşük fiyatlı olan Thincal kapsül ürünlerini almaktan kaçının. Sahte olma riski olan ilaçlara karşı tüm ihtiyaçlarınızı güvenilir eczanelerden karşılamaya özen gösterin. 

Cleocin T Ne İşe Yarar

Expigment Krem Fiyatı

Bayramda Eczaneler Açık Mı

Fucicort Krem Fiyatı

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu