Tinder hesap silme işlemini sizlerle paylaşıyoruz. Tinder hesap silme sorunu ve Tinder telefon numarası silme işlemini birlikte inceleyelim.

Tinder hesap silme işlemi oldukça kısa ve basittir. Sırası ile şu aşamaları izlemelisiniz;

  • Tinder uygulamasını açmalısınız.
  • Tinder.com adresine de giriş yapabilirsiniz.
  • Profil simgesine tıklamalısınız.
  • Sağ üst köşede yer alan simgeye tıklamalısınız.
  • Burada çıkan seçeneklerden hesabı yönet butonuna tıklamalısınız.
  • Hesabı yönete bastıktan sonra hesabı sil seçeneği karşınıza çıkacaktır.
  • Hesabı sil butonuna tıkladıktan sonra hesabı silmek için uygulama sizi belirli talimatlara yönlendirecektir.
  • Hepsini tamamladıktan sonra hesap silme işleminiz bitmiş olacaktır.

Tinder Yasaklanan Hesap Silme

Tinder Yasaklanan Hesap Silme

Tinder yasaklanan hesap silme gerçekleştirmek için öncelikle yasaklanan hesabı açmalısınız. En başta bir ayarlara gidip hesap sil seçeneğinden denemelisiniz. Eğer bu olmuyorsa yasaklanan hesabı açmalısınız. Saldırgan dil kullanmamalı, kedi balıkçılığı olarak adlandırılan flört olaylarına girmemeli, ırkçılık yapmamalı, görüntü ihlali yememeli, reşit olmadan bu uygulamayı kullanmamalı, gereksiz yere spam yapmamalı, kendi tanıtımınızı doğru yapmalısınız. Bunların yapılması sonucunda yasak yemeyen bir hesaba sahip olursunuz. Bundan dolayı normal bir hesap gibi hesap silme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.


Daha fazla ilgili içerik;


Tinder Telefon Numarası Silme

Tinder Telefon Numarası Silme

Tinder telefon numarası silme işlemi hesabınızı kapattığınız takdirde kendiliğinden gerçekleşecektir. Bunun dışında hesap aktif bir halde iken hesabınıza kayıtlı olan bir telefon numarası muhakkak isteyecektir.  Eğer telefon numarası vermek istemiyorsanız uygulamayı kullanmamalısınız. Daha sonradan numaranızı verdiğiniz için pişman olduysanız o zaman da hesabınızı silmelisiniz. Ayarlar sekmesinden hesabı sil butonunu tıkladığınız zaman hesabınızı silebilirsiniz. Bir de tinder uygulaması önce sizi hesabınızı dondurmanız için yönlendirecektir ama sizin seçiminizin hesabımı sil olması gerekmektedir. Aksi taktirde numaranıza kayıtlı hala istenildiği zaman erişilebilen bir hesap olacaktır. Hesabı komple kapatmalısınız.

Tinder Hesap Silme Linki

Tinder hesap silme linki tinder.com olarak geçmektedir. Tinder sitesine ya da uygulamasına girdiğiniz zaman buradan silme işlemini gerçekleştireceğinizden dolayı tinder ana sitesine girmeniz yeterlidir. Hesap silme işlemi profile ait ayarlar kısmında yer almaktadır. Eğer siz de hesabınızı silmek istiyorsanız profilinizde ayarlara girmeli buradan yukarıda bahsedilen seçeneklere tek tek uygulama yaparak hesabınızı aktif bir halden silinmiş bir hesaba dönüştürebilirsiniz.