Tivibu Abonelik Fiyatları – Tivibu Kampanya 1 TL

Tivibu abonelik fiyatları 2023 yılı güncel rakamlarını sizlerle paylaşıyoruz. Türk Telekom Tivibu ücretsiz ve Tivibu kampanya 1 TL hakkında bilgiler veriyoruz.

Tivibu abonelik fiyatları oldukça merak ediliyor. Bildiğiniz üzere Tivibu Türk Telefon tarafından hizmete sunulan bir dijital TV platformu olarak kullanılıyor. Türkiye’de milyonlarca kullanıcı bulunan Tivibu’nun üyelik ücretleri ise değişkenlik gösteriyor. Çünkü Tivibu’nun dahil edildiği sayısız kampanya seçeneği mevcuttur. Bu kampanyalar dönemsel olarak değişkenlik gösterebiliyor. Güncel Tivibu kampanyalarından bazıları ise şu şekildedir;

24 Aylık Tivibu Uydu Paketleri;

Paket AdıTarife FiyatıKampanyalı Fiyatİndirim Tutarı
Tivibu Uydu Aile Paketi99 TL27 TL72 TL
Tivibu Uydu Sinema Paketi115 TL41 TL74 TL
Tivibu Uydu Spor Paketi120 TL45 TL75 TL
Tivibu Uydu Süper Paket149 TL63 TL86 TL

12 Aylık Tivibu Uydu Paketleri;

Paket AdıTarife FiyatıKampanyalı Fiyatİndirim Tutarı
Tivibu Uydu Aile Paketi99 TL34 TL65 TL
Tivibu Uydu Sinema Paketi115 TL48 TL67 TL
Tivibu Uydu Spor Paketi120 TL52 TL68 TL
Tivibu Uydu Süper Paket149 TL70 TL79 TL

Güncel kampanyalar ve fiyatları bu şekildedir. Ancak Türk Telekom sürekli Tivibu paketleri için aktif kampanya seçenekleri sunabiliyor. Taahhüt süresi içerisinde kampanya değişikliği Tük Telekom kuralları dahilindedir. Uygunluk halinde kampanyalar arası geçiş yapabilirsiniz.


Daha fazla ilgili içerik;


Tivibu Film Kiralama Ücreti

Tivibu film kiralama ücreti

Tivibu film kiralama ücreti hizmeti hakkında sıkça araştırma yapılıyor. Nitekim Tivibu film kiralama hizmeti bulunmuyor. Kiralama hizmetine yer verilmese de dilediğiniz film seçeneklerini izleyebileceğiniz profesyonel paketlerden faydalanabilirsiniz. Dünyanın en iyi filmlerini oturduğunuz yerden kolayca Tivibu üzerinden izleyebilirsiniz. Tivibu sinema paketi içeriği şu şekilde yansıyor;

  • Belgesel ve film tutkunlarına özel sunulan Tivibu paketidir.
  • İçeriğinde ise Sinema TV, Sinema Aile, Sinema Aksiyon, Sinema 1001, Sinema Yerli ve Sinema Komedi kanalları 7/24 aktif olarak çalışır.
  • Dünyanın en iyi dizilerinin yer aldığı Discovery, National Geographic History Channel ve BBC Earth gibi kanalları da içeriyor.

Tivibu Süper Paket Kanalları

Tivibu süper paket kanalları

Tivibu Süper Paket kanalları oldukça fazladır. Bu nedenle de Tivibu kullanıcılarının dikkatini çeken ve ilk tercih ettiği paket seçenekleri arasında yer alıyor. Genel olarak Tivibu süper paket içeriği ve içeriğindeki kanallar şu şekildedir;

  • Tivibu süper paket seç izle seçeneği sunuyor. En temel kanal seçenekleri Discovery, History Channel ve BBC Earth olarak dikkat çekiyor. Bunun dışında 110 adetten fazla HD kanal, 145’ten fazla da TV kanalı seçeneğine sahiptir.
  • Ev ya da uygu teknolojisine bağlı olarak içerdiği seçenekler Premiere League, Futbol maçları, Basketbol müsabakaları, Voleybol müsabakaları, Bundesliga, Bundesliga 2, Tenis, FA Cup, İspanya Kral Kupası, Golf, NBA, MotoGP, Formula 1, ING Basketbol Süper Ligi, Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi maçları sunuyor.
  • Sinema, Belgesel, Çocuk ve Yaşam-Eğlence seçenekleri mevcuttur.

Tivibu Spor Paketi Fiyat

Tivibu Spor Paketi fiyat detayları merak ediliyor. Spor paketinin içeriği oldukça zengindir. Bu nedenle de özellikle spor tutkunlarının tercih ettiği paket seçeneği olarak dikkat çekiyor. Paket toplamda 24 ay taahhütle sunuluyor. Taahhüt sürecinin ilk altı ayında kullanıcıdan 179 TL tahsil edilirken kalan aylar spor paketi için 269 TL tahsil ediliyor. Paket içeriği ise Premiere League’den basketbol Ligi Maçlarına kadar sayısız spor müsabakası sunan kanal seçeneğini içeriyor.

Paketİlk 6 ayİkinci 6 ay
Tivibu Go Spor Yıllık Paketi179 TL269 TL
Tivibu spor paketi fiyat

Tivibu Aile Paketi Kanallar

Tivibu Aile Paketi kanallar açısından son derece zengin bir pakettir. Tivibu kullanan ailelerin en sık tercih ettiği bu paketin içeriğinde seç-izle özelliği mevcuttur. Genel itibariyle paket içeriği detayları ve sunduğu kanallar ise şu şekilde yansıyor;

  • Tivibu’da aile paketinde Discovery, National Geographic ve History Channel gibi temel ve profesyonel kanallar içeriyor. Öte yandan 55’ten fazla HD kanal seçeneği be 100’den fazla da TV kanalına yer veriyor.
  • Kanalların kategorileri ulusal, belgesel, yaşam-eğlence, müzik ve çocuk olarak dikkat çekiyor.

Tivibu Kampanya 1 TL

Tivibu kampanya 1 TL ödeme ile mümkün mü sorusu sıkça merak ediliyor. Tivibu için birden fazla kampanya seçeneğine yer veriliyor. Kampanyaların duyurusu gerek arama gerekse çeşitli reklam araçları üzerinden yapılıyor. Bir dönem Tivibu kampanya 1 TL sunulsa da şu an da bu kampanya aktif değildir. Tivibu kampanya 1 TL iptalinden sonra Tivibu tarafından farklı kampanyalar yine düşük tutarlarla sunulmuştur. Bunlardan bazıları ve fiyatları ise şu şekildedir;

KAMPANYAÜCRET
Tivibu süper paket kampanyası 39 TL
Tivibu sinema paketi 25 TL
Tivibu Kampanya 1 TL

Bu ve benzeri cazip fiyatlı birden fazla kampanya seçeneği mevcuttur. Kampanyalardan faydalanmak için doğrudan Türk Telekom ile irtibata geçebilirsiniz. İçeriğimizde yer verdiğimiz bilgilerin yanlış ya da eksik olduğunu düşünüyorsanız yorum alanından bize bildirebilirsiniz.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥