Tjk mobil güncelleme yani kısaca açılım yapacak olursak Türkiye jokey kulübünün desteklediği ve yapılan yarışların takiplerini ve sonuçlarını öğrenmek için yapılan android bir yazılım olarak karşımıza çıkmaktadır. Türkiye’de at yarışlarına çok fazla ilgi duyulduğu için Tjk mobil uygulaması pek çok at yarışı sever tarafından büyük bir ilgi ile takip edilmektedir. Yazılım her türlü marka cep telefonu ve Android ya da IOS işlemciler içinde uygun olarak yapılmıştır.

Tjk mobil güncelleme ile neler yapılır;

 • İstediğiniz yerden at yarışı dünyasındaki en son haberleri takip edebilir.
 • Tüm mevcut oranları öğrenebilir.
 • İstediğiniz kuponu rahatlıkla oluşturabilir.
 • Para yatırabilir ve hatta kazanılan ödüllenici Tjk mobil sayesinde kullanabilirsiniz.
 • TJK mobil uygulaması kullanımı oldukça kolay bir uygulamadır.

 Bu uygulamayı kullanarak her türlü işlemi minimum sürede yapabilirisiniz. Üstelik tüm işlemleri ücretsiz olarak yapabilirsiniz.

TJK e-bayi Mobil indir

TJK e-bayi mobil indir işlemini Android veya IOS işletim sistemli cihazınıza rahatça indirmeniz için aşağıdaki indirme butonları ile TJK e-bayi mobil indir işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

TJK e-bayi mobil indir sayesinde at yarışı severler için yarışları takip etmek ellerinin altında olacak. Üstelik TJK Program tamamen ücretsiz bir şekilde indirildiği gibi kullanmak içinde herhangi bir ücret ödemezsiniz.


Daha fazla at yarışı ve at içeriği;


Tjk Mobil Neden Açılmıyor

Tjk Mobil indir

Tjk mobil neden açılmıyor? Mobil uygulamalarda bazı zamanlarda bu tür sorunlarla karşılaşmak mümkün olabiliyor. Bu sorunlar genelde uygulamalara yeni güncellemeler geldiğinde ortaya çıkabiliyor. Böyle bir durumla karşılaşıldığında neler yapmamız gerektiğini kısaca araştırmak istedik.

Tjk mobil kullanıcısı olarak böyle bir durum ile karşılaştığınızda çözümü;

 • Öncelikle telefonunuzun wi-fi ya da internet bağlantılarını ve bağlı olup olmadığınız iyice kontrol ediniz.
 • Bağlantınız olduğuna emin olduğunuzda Tjk mobil ile ilgili yeni bir güncelleme olup olmadığını kontrol ederek iyice emin olunuz.
 • Eğer unutmuş olduğunuz, ya da güncelleme yapmayı unuttuğunuz bir durum varsa Tjk mobil uygulamasının yeni güncellemesinin telefona inmesini bekleyiniz.
 • Tjk mobil güncelleme işlemi tamamlandıktan sonra tekrar giriş yapmayı deneyin.
 • Eğer sorun hala düzelmemiş ise sorunu ilgili bildirimlere mutlak bildirin. Size en yakın zamanda dönüş sağlanacaktır.
Tjk e-bayi mobil indir

16 Comments

 1. Tjk Mobil neden açılmıyor diye bakınıyordum. Güncelleme gelmiş meğer. Hadi bakalım şimdi açılır umarım.

 2. Herhangi birisi on

  Tjk Mobil indirdikten sonra güncelleme de yapılması şart sanırım başka türlü kullanılmıyor.

 3. Şakir Aslan on

  Tjk MObil Android 12 de çalışmıyor , bunun üzerine bir güncelleme mevcut mu ?

 4. Kardeş şu yukarda yazdıklarını zaten herkes biliyor adam akıllı bilgi versene sayfa tıklasın diye yazmışın 50 tane uyduruk bilgi android 12 yüklenince uygulama hiç açılmıyor sen onu cevapla

 5. Sanırım Beşiktaşlı Sergen’den sonra kadın erkek herkesin at yatırışlarına merakı arttı. Bu yarışların bağımlılık yaptığını duymuştum ama bu kadarını tahmin etmiyordum. Yarışları sürekli takip etmek isteyen kişiler için bu uygulama süper olmuş. Her an her yerden takip ediliyor ve yalnızca televizyon kanalı izlemek zorunda kalmıyor insanlar. Herkese bol şans diliyorum.

Leave A Reply