Trendyol 12 Yıl Dönümü Hediyesi Gerçek mi 2022

Trendyol 12 yıl dönümü hediyesi gerçek mi 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Trendyol Xiaomi 12 Pro çekiliş doğru mu işte detaylar.

Trendyol ülkemizde bir numaralı online alışveriş sitelerinden biridir. Ülkemizde en çok tercih edilen ve kullanılan Trendyol uygulamasında birçok avantaj ve kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Trendyol üzerinden bazı dolandırıcılar ortaya çıkmaktadır. Son zamanlarda dolandırıcılık olayları gün geçtikçe artış göstermektedir. Trendyol adını kullanarak sizlere sosyal medya platformlarından link gönderilir. Bu linklere tıkladığınız zaman sizleri hediyeler bekler. Trendyol 12. Yıldönümü adına yapılan çekiliş doğru mu değil mi birçok kişi merak etmektedir.

  • Trendyol adını kullanarak yapılan hediye çekilişi gerçek değildir. Dolandırıcıların yeni yöntemi olarak bilinir. Kesinlikle itibar etmeyiniz.

Trendyol Paylaş Kazan

Trendyol Xiaomi 12 Pro Çekiliş Doğru Mu

Trendyol Xiaomi 12 Pro Çekiliş Doğru Mu

Trendyol Türkiye de en çok tercih edilen ve alışveriş yapılan platformlardan biridir. Zaman zaman Trendyol kampanya düzenlemektedir. Son zamanlarda sosyal medya üzerinden Trendyol ’un 12. Yıldönümü adına hediye verdiği söylenir. Trendyol ‘un adını kullanılarak yapılan dolandırıcılık yöntemidir. İlk olarak size link yollanır. Sizler linke tıkladığınız zaman sizlerden bazı bilgiler istemektedir. Daha sonra sizlere 3 hak tanınır ve kutu seçmeniz istenir. Kutuları açtığınız zaman kutulardan Xiaomi 12 Pro hediye çıkar. Ve bu linki paylaşmanız halinde sizlere hediyenin verileceği söylenir. Peki bu durum doğru mu?

  • Trendyol adını kullanarak Xiaomi 12 Pro kazandığınızı söyleseler de bu durum doğru değildir. Trendyol sizlere asla böyle bir link ya da paylaşım da bulunmaz. Trendyolun kendi sayfasında böyle bir çekilişin olduğuna dair hiçbir kanıt yoktur. Bu tarz linklerle sizlerin hesaplarınıza ulaşmaya çalışırlar. Kesinlikle bu linklere tıklayarak itibar etmeyiniz.
Trendyol Hediye Çeki Dolandırıcılığı

Trendyol Hediye Çeki Dolandırıcılığı

Trendyol adını kullanarak sizlere hediye çeki verildiği iddia edilmektedir. Maalesef ülkemizde dolandırıcılık sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Dolandırıcılar sürekli yöntemlerini değiştirerek yeni yollar denemektedir. Yeni yollardan biri ise linkler yöntemiyle hesabınıza ulaşmaya çalışırlar. Firmaların ve kurumların isimlerini taklit ederek sizlere gönderilen linklere itibar etmeyiniz ve bu linklere tıklamamanız gerekir. Dolandırıcıların yeni yöntemi büyük firmaların isimlerini taklit ederek insanların hesaplarına ulaşmak istemektedirler. Bu tarz paylaşımlara itibar etmemeniz önemle tavsiye edilir.

Trendyol’dan Nasıl Alışveriş Yapılır

Trendyol Satıcı Puanı Ne İşe Yarar

Trendyol Puan Nasıl Kullanılır

Trendyol İade İptali

googlehaberler