Trendyol Hızlı Market 30 TL İndirim (İndirim Hakları Nasıl Kullanılır)

Trendyol hızlı market 30 TL indirim hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Trendyol hızlı market 30 TL indirim nasıl kullanılır işte detaylar.

Trendyol Hızlı Market 30 TL indirim kazanarak alışveriş yapma fırsatı sunuyor. Trendyol bildiğiniz üzere Türkiye’nin en büyük ve en çok tercih edilen online pazaryerlerinden biridir. Trendyol bünyesinde binlerce marka, satıcı bulunuyor. Bunun yanı sıra giyimden, kozmetiğe, kozmetikten gıdaya, gıdadan ev tekstiline kadar milyonlarca ürün gamı mevcuttur. Online sipariş ile hizmet veren Trendyol müşterilerine Trendyol Hızlı market hizmeti de vermeye başladı.

Hızlı market üzerinden ihtiyacınız olan tüm market ürünlerini sipariş edebilirsiniz. Siparişleriniz en geç 30 dakika içerisinde belirtilen adrese teslim ediliyor.  Çeşitli kampanyalar da sunulan Trendyol Hızlı Market kampanyalarından biri de 30 TL indirim kodudur. Bu kampanya ilk kez Trendyol Hızlı Market üzerinden 60 TL ve üzeri alışveriş yapan kişiler için geçerlidir. Bu indirimden faydalanmak için izlemeniz gereken adımlar şu şekildedir;

  • Trendyol uygulamasını mobil cihazınıza indirin.
  • Uygulamaya giriş sağlayarak hızlı market kısmına tıklayın.
  • Ardından 60 TL ve üzeri olacak şekilde ihtiyacınız olan ürünleri sepetinize ekleyin.
  • 30 TL indirim almak için ENHIZLI30 yazarak siparişinizi tamamlamanız yeterli olacaktır.

Trendyol Hızlı Market 30 TL indirim kodu ilk kez ve 60 TL üzeri alışveriş yapacak herkesin faydalanabileceği bir kampanyadır.

Trendyol Cüzdandaki Parayı Karta Aktarma

Trendyol Hızlı Market 30 TL İndirim Nasıl Kullanılır

Trendyol hızlı market 30 TL indirim nasıl kullanılır, kampanyadan faydalanmak için hangi koşulları yerine getirmek gerekiyor gibi sorular sıkça merak ediliyor. Türkiye’nin en büyük online pazaryerleri arasında yer alan Trendyol Hızlı Market hizmeti de veriyor. Hızlı market üzerinden yapacağınız market alışverişlerinin tümü 30 dakika içerisinde adresinize teslim ediliyor.

Ayrıca ilk kez Trendyol mobil uygulaması üzerinden hızlı marketten 60 TL ve üzeri alışveriş yapan herkese 30 TL indirim fırsatı sunuluyor. Bu koşulları taşıyan herkes yer verilen 30 TL’lik indirimden faydalanabilir. Bu kodu kullanmak için izlemeniz gereken adımlar kısaca şu şekildedir;

  • Trendyol mobil uygulamasını indirin.
  • Hesabınıza giriş yaptıktan sonra hızlı market kısmına tıklayın.
  • İhtiyacınız olan market ürünlerini en az 60 TL olacak şekilde sepetinize ekleyin.
  • Ardından 30 TL indirim kodunu sepetinize uygulamak için ilgili kampanya alanına ENHIZLI30 yazdıktan sonra ödemenizi güncellenen sepet tutarı üzerinden yaparak siparişinizi tamamlayın.

Bu adımları takip etmeniz halinde sepetiniz 60 TL ve üzeriyse -30 TL şeklinde güncellenecektir. Sunulan bu kampanya Hızlı Market üzerinden yapacağınız ilk alışverişleriniz için geçerlidir.

Trendyol Hızlı Market İlk Sipariş İndirimi

Trendyol hızlı market ilk sipariş indirimi 30 TL olarak sunuluyor. Trendyol bildiğiniz üzere artık Hızlı Market hizmeti de sunuyor. Hızlı market üzerinden tüm market ihtiyaçlarınız için sipariş oluşturabilirsiniz. Oluşturacağınız siparişler en geç 30 dakika içerisinde adresinize teslim ediliyor. Eğer ilk kez Trendyol Hızlı Market üzerinden alışveriş yapıyorsanız sepet tutarınız en az 60 TL ise 30 TL indirim uygulanıyor.

Trendyol Üyelik Silme Linki

Trendyol İndirim Kuponu Kullanamıyorum

Trendyol İndirim Hilesi

Trendyol Kupon Nedir

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu