Trendyol sitesinden alışveriş yaptığınızda kampanyalar sonucunda çeşitli indirimler kazanırsınız. Bu indirimleri hesabınıza tanımlanan indirim kuponları ile kullanırsınız.

Trendyol indirim kodu nasıl alınır

Trendyol İndirim Kodu Nasıl Alınır?

 • Trendyol indirim kodu mobil uygulamanıza bildirim olarak gelir. Trendyol mobil uygulamanızı sürekli güncel tutmalısınız.
Trendyol kargo bedava kodu

Trendyol Kargo Bedava Kodu

 • Trendyol 50 TL ve Üzeri Kargo Bedava. Trendyol Kargo bedava kodu otomatik sepete yansımaktadır ve ayrıca kargo indiirim kodu girilmemektedir.

Trendyol indirim ve kampanya dönemlerini takip ederek alışverişinizi, diğer web sitelerine kıyasla çok daha hesaplı hale getirebilirsiniz. Trendyol indirim kuponu, birçok kullanıcının hesabına tanımlanmaktadır. Ayrıca bu tanımlanan trendyol indirim kuponları, sizin ilgilendiğiniz ürün kategorilerine yönelik olmaktadırlar.

Trendyol indirim kodu fırsatları ile trendyol hızlı market indirim kodu, trendyol kargo bedava, trendyolmilla, Trendyol indirim kodu, trendyol elektronik indirimi gibi avantajlar elde edebilirsiniz. Özellikle trendyolun son zamanlarda önemli ölçüde yatırım yaptığı yemek sektörüne ait trendyol yemek indirim kodlarını bulabilir ve indirimlerden yararlanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken trendyol’ da bir üyelik açmak ve trendyol indirim kodu duyurularını takip etmektir.

Çeşitli web siteleri trendyol kampanyalarını ve indirim kodlarını ilk olarak sizlerle paylaşmaktadır. En güncel trendyol indirim kodu ve kampanyalarını en hızlı şekilde yayınlayan bir site önerimiz var. Kuponly’i web sitesini takip ederek güncel trendyol indirim kuponlarını ilk siz öğrenebilir, kuponun kullanım sınırı dolmadan önce indirimden yararlanabilirsiniz. Aşağıdaki linkten ziyaret edebilir. En yeni indirim kodları ve kampanyaları görüntüleyebilirsiniz. Ek olarak trendyol indirim kodu nasıl kullanıldığını sitenin alt kısmında bulunan trendyol indirim kodu nasıl alınır ve kullanılır detaylı resimli anlatımını incelemenizi öneririz.

İndirim kuponlarını kullanmak için ilk olarak almak istediğiniz ürünü sepetinize ekleyin. “Sipariş özeti” bölümünün alt kısmında bulunan “indirim kodu” alanına giderek “ekle” bölümüne tıklayın. İndirim kodunuzu karşınıza çıkan kutucuğa yazıp onaylayın.

Trendyol ilk alışveriş indirim kampanaları;

 • Visa kartını ilk kez kaydet 50 TL kupon kazan
 • İninal kart ile 300 TL ve üzeri alışverişe anında 30 TL indirim
 • Akbank 350 TL ve üzeri ilk alışverişe özel anında 30 TL indirim
 • ING Bank 200 TL ve üzeri ilk alışverişe anında 20 TL indirim
 • Vakıfbank 100 TL ve üzeri ilk alışverişe anında 50 TL indirim

(!) Trendyol indirimi hakkında yorumunuz nedir ve Trendyol fiyatlarını uygun buluyor musunuz? Aşağıda yorum yaz bölümüne ne yapmak istediğinizi ve bu makalenin size faydasını belirtiniz.

Trendyol indirim Kodu
Trendyol indirim Kodu

Trendyol aktif indirim kampanyaları;

 • Lacoste, Gant, Nautica, Tommy Hilfiger 150 TL indirimi: Bu kupon; Lacoste Gant Nautica Tommy Kupon butiklerinden yapılacak siparişlerde geçerlidir. Kupon kullanımı ilk 500 adet ile sınırlıdır. Geçerlilik: 16.09.2022 – 22.09.2022 Min. Alışveriş Tutarı : 500 TL
 • Kadın Tekstilde Sezon Fırsatları 25 TL indirimi: Bu kupon; MarkaPlatform, Dilvin, Çok İyi Aldım, BİANCO LUCCİ, QUZU, Modagen mağazalarından yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Trendyol kupon kullanımı ilk 1000 adet ile sınırlıdır. Geçerlilik: 18.09.2022 – 25.09.2022 Min. Alışveriş Tutarı : 100 TL
 • Ayakkabı, Giyim 25 TL indirimi: Bu kupon; NEVER MORE mağazasından yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Kupon kullanımı ilk 200 adet ile sınırlıdır. Geçerlilik: 17.09.2022 – 23.09.2022 Min. Alışveriş Tutarı : 200 TL
 • Alt Giyim, Elbise, Üst Giyim 300 TL indirimi: Bu kupon; BEYGUARD mağazasından yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Kupon kullanımı ilk 83 adet ile sınırlıdır. Geçerlilik: 19.09.2022 – 25.09.2022 Min. Alışveriş Tutarı : 3000 TL
 • Kaban, Mont, Pardesü 100TL indirimi: Bu kupon; As Kürk Deri mağazasından yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Kupon kullanımı ilk 50 adet ile sınırlıdır. Geçerlilik: 17.09.2022 – 23.09.2022 Min. Alışveriş Tutarı : 1000 TL
Trendyol indirim Kodu

Trendyol Cüzdanım İndirim Kuponu Nasıl Kullanılır

Trendyol cüzdanım uygulaması ile hesabınıza dilediğiniz miktarda para aktarımı yapabilirsiniz. Kredi kartınızdan bir miktar para aktardığınızda alışverişlerinizde belirlediğiniz limiti aşmamış olursunuz. Trendyol Cüzdanım indirim kuponu nasıl kullanılır derseniz sepete eklediğiniz ürün için “indirim kodu” alanına kodu yazmanız ve daha sonra ödeme seçeneklerinden cüzdanınızı seçmeniz gerekir.

Trendyol İndirim Kodu

Trendyol İndirim Kodu

İndirim kodları ile Trendyol birçok kullanıcıya yıl içerisinde birbirinden güzel avantajlar ve indirimler sunar. Trendyol indirim kodu kazanabilmek için alışveriş yaparak indirim kodunu kabul eden mağazaları ziyaret etmeniz gerekir.

Özel günlerde indirim kodu kazanma hakkınız daha yüksektir. İndirim kampanyalarına ek olarak verilen indirim kodları bazı ürünler için iki defa indirim yapmanızı sağlar. İndirim kodlarını kullanmak oldukça basittir.

Trendyol 50 TL İndirim Kuponu Nasıl Kullanılır

Trendyol 50 TL İndirim Kuponu Nasıl Kullanılır

Trendyol üzerinden 50 TL indirim kuponu kazandıysanız bu kuponu indirimi kabul eden herhangi bir mağazada harcayabilirsiniz. Trendyol 50 TL indirim Kuponu nasıl kullanılır? Bilgisi sizin daha verimli alışveriş yapmanızı sağlar.

İndirimi kabul eden bir mağazaya giriş yaptıktan sonra istediğiniz ürünü sepetinize ekleyebilirsiniz ve “sipariş özeti” bölümünde bulunan “indirim kuponu/kodu” alanına yazmanız yeterlidir.

Trendyol Hoş geldin İndirim Kuponu Nasıl Alınır

Trendyol Hoş geldin İndirim Kuponu Nasıl Alınır

Trendyol hoş geldin indirim kuponu nasıl alınır konusu ilk kez üye olan kişiler için önemlidir. Hoş geldin kampanyalarından yararlanabilmek için öncelikle uygulamaya üye olmanız gerekir.

İlk kez üye olduktan sonra kampanyaları takip ederek hoş geldin indirimlerinden yararlanabilirsiniz. Hesabınıza tanımlanan direkt bir para miktarı olmaz yalnızca kampanyalara özel indirimler kazanırsınız. Üye olurken doğru bilgiler vermeniz gerekir.

Trendyol kuponları nerede görülür?

Trendyol tarafından herhangi bir indirime dahil edilmişseniz veya indirim kuponu kazanmışsanız bunu kolayca görmeniz kontrol etmeniz mümkündür. “Hesabım/İndirim Kuponlarım” seçeneklerini takip ederek faydalanacak olduğunuz indirimleri görmeniz mümkündür.

Trendyol gel al indirim kuponu nasıl kullanılır?

İlk olarak “Gel Al” noktasından siparişinizi aldıktan sonra 24 saat içerisinde size Trendyol tarafından bildirim gelmesini beklemelisiniz. Gelen bildirim ile indirim tanımlanır ve 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kullanım sağlayabilirsiniz.

FAQ

Trendyol indirim kodu nerede yazıyor?

Trendyol indirim kodları, genellikle sayılardan ve harflerden oluşan harflerdir. Bu kodlar, Trendyol’un web sitesinde veya mobil uygulamasında yer alan “Kupon ekle” alanına girilir.

Trendyol kod nasıl yazılır?

Trendyol kodları, genellikle sayılardan ve harflerden oluşan harflerdir. Bu kodlar, genellikle 10-15 karakter uzunluğundadır. Kodu yazarken, büyük ve küçük harfleri dikkatlice kontrol etmeniz gerekmektedir.