Trendyol paket başı ücret motor kuryeler ne kadar kazanıyor. Trendyol kurye şartları nelerdir ve Trendyol Go paket başı ücret ne kadar alıyor oldukça fazla araştırılmaktadır. Trendyol kargo dağıtım işi yapanların yorumlarını gelin birlikte inceleyelim.

Trendyol motorlu kurye maaşları 2023 yılında güncellendi. Trendyol bünyesinde motorlu kurye olarak çalışmak isteyen herkes güncel maaşları merakla araştırıyor. Bu noktada Trendyol kuryelerimin sabit bir maaşı bulunmuyor. Çünkü kazançlarını etkileyen birden fazla faktör bulunuyor. Kuryeler teslim ettikleri paket sayısına bağlı olarak aylık 8.000 TL ile 26.000 TL arasında gelir elde edebilir. Eğer teslim edilen kargo sayıları artarsa alacakları hak ediş kazançları da aynı oranda artacaktır.

Trendyol kuryelerinin aynı zamanda belirli bir çalışma saati de bulunmuyor. Günün herhangi bir saatinde gelen kargoyu ilgili adreslere teslim edebilirler. Ne kadar çok kargo sayısı olursa kuryeler o kadar kazanç sağlayabiliyor. Yani kuryelerin çalışma saatleri arttıkça alacakları ücretler de otomatik olarak artış gösterecektir.

GÜNLÜK TAŞINAN PAKETTRENDYOL GO PAKET BAŞI ÜCRET
200 paket26.122 TL
175 paket22.850 TL
150 paket19.500 TL
125 paket16.200 TL
70 paket8.136 TL
Trendyol Kurye Şartları

Trendyol Kurye Şartları

Trendyol kurye şartları hakkında öğrenmek istediğiniz herşeyi makalemizde detaylı anlatıyoruz. Trendyol Go kurye maaşlarını yukarıdaki tablomuzda aktarmıştır. Şuan Trendyol Go kurye alım şartlarını sizlerle paylaşıyoruz. Aşağıdaki maddelerde Trendyol kurye şartlarını bulabilirsiniz.

 • 18 yaşı doldurmuş olmak,
 • Temiz bir adli sicile sahip olmak,
 • A1 ve A2 sınıfı motor ehliyeti bulunmak,
 • Lise ve dengi okullardan mezun olmak,
 • Erkek kuryeler için askerlikle ilişiği bulunmamak,
 • Esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma temposuna uyum gösterebilmek,
 • Trafik kuralları çerçevesinde hızlı ve eksiksiz teslimat yapabilmek,
 • Takım çalışmasına yatkın olmak,
 • Müşteriler ile iyi iletişim kurabilmek.

Trendyol Kargo Dağıtım işi Yorumları

Trendyol kargo dağıtım işi yorumları Trendyol bünyesinde dağıtımcı olarak çalışmak isteyen herkes tarafından merak ediliyor. Trendyol bildiğiniz üzere Türkiye’nin en sevilen ve güvenilir olan online e-ticaret pazaryerleri arasında yer alıyor. Bu noktada 81 ile sürekli aktif bir şekilde günlük milyonlarca kargo çıkışı sağlıyor. Türkiye’nin en büyük kargo firmaları ile anlaşmalı çalışsa da bu firmalar da yetersiz kalıyor.

Bu nedenle de Trendyol dağıtım hizmeti sunacak iş ortaklarıyla da çalışmayı tercih ediyor. Trendyol kargo dağıtım kuryesi olarak hizmet vermek isteyen iş ortaklarına teslim edilen kargo sayısına göre ücret veriyor. Bu işi yapan bazı kişiler çeşitli forum ve sözlük sitelerinde yaptıkları işi değerlendiren yorumlarını şu şekilde paylaşıyor;

 • Trendyol kuryesi olarak başvurumu geçen yıl yaptım. Neredeyse 1 yıldır Trendyol kuryesi olarak hizmet veriyorum. Kargolarım fazla olduğu için aylık 8 bin ile 15 bin arası kazanç elde ediyorum. İyi ki böyle bir iş modeli çıkardılar.
 • Trendyol kuryesi olarak hem kendi işimin patronu hem de karlı bir işe sahip oldu. 6 aydız hizmet vermeme rağmen güzle kazançlar elde ettim.
 • Biraz yorucu bir iş. Özellikle de adres bilginiz yoksa sizin için zarar bile olabilir.
 • Yazın sıcağı kışın soğuğu demeden o kargoyu adrese ölsen de teslim edeceksin şeklinde bir iş. Yapabilene helal olsun.
 • Ben yaptım, yapıyorum ve kazanıyorum da. Trendyol bu ülkenin en çok iş modeli geliştirip destek olan şirketlerinden biri. Ben şirketimden aşırı memnunun. Kazanç ödemelerimi bir gün ile aksatmıyorlar. Her şey tıkırınca ilerliyor.
 • Eğer adres, yer ve yön sorununuz varsa kesinlikle uzak durmanız gereken bir iş.

Trendyol kuryesi olarak hizmet veren bazı kullanıcıların yorumları yukarıda yer verdiğimiz şekildedir. Genel olarak Trendyol kuryesi olarak hizmet veren kişilerin yorumları olumlu yansıyor. Özellikle de kazanç noktasında kuryelerim oldukça memnun olduğu yorumlar üzerinden de anlaşılıyor.

Trendyol Moto Kurye Maaşları

Trendyol Moto Kurye Maaşları 2023

Trendyol moto kurye maaşları 2023 yılında sıkça merak ediliyor. Trendyol kargolarının dağıtılması için moto kurye anlaşmaları yaparak iş ortaklığı yapıyor. Trendyol bünyesinde moto kurye olarak çalışmak isteyenler ise kazanç miktarlarını büyük bir merakla araştırıyor. Moto kurye ödemeleri genelde teslim edilen kargo paketi başına yapılıyor. Bu nedenle de moto kuryelerin sabit bir maaşa sahip olduğunu söylemek mümkün değildir. Ancak genel olarak aylık en az 5 Bin TL ile 15 Bin TL arasında kazanç elde ettikleri gözleniyor.  Ortalama bir moto kurye maaş hesaplaması yapmak gerekirse de;

 • Ortalama alarak 70 paket taşıyan bir moto kurye ayda 8.136 TL kadar kazanç elde edebilir.
 • Yine ortalama gün içerisinde 200 paket taşıyan bir moto kurye ise ayda neredeyse 26.122 TL kazanç elde ediyor.

Çalışma yoğunluğuna bağlı olarak yukarıda yer verdiğimiz kazançlar artıp azalabilir.

Trendyol Go Motorlu Kurye Yorumları

Trendyol Go motorlu kurye yorumları sözlük ve forum sitelerinde yer alıyor. Trendyol bünyesinde çalışan go motorlu kuryeler yeni kurye olmak isteyenlere yorumları ile fikir veriyor. Forum ve sözlük sitelerinde yer alan bazı yorumları sıralamak gerekirse de;

 • Go kurye olarak çalışmaya başladım. Hayatımda aldığın en doğru iş kararlarından biri oldu. Biraz yorucu ama gerçekten kazançlı bir iş.
 • Eğer motor kullanmayı biliyorsanız sermayesiz kazanabileceğiniz en iyi işlerden biri.
 • Aşırı yorucu bir iş ama eğer başka alternatifiniz yoksa para kazanmak için tercih edilebilir.

Trendyol moto kurye yorumları yukarıda yer verdiğimiz şekildedir. Genel olarak hem olumlu hem de olumsuz çok sayıda yorum olduğunu söylemek mümkündür.
Trendyol Express Taşıyıcı Ücretleri

Trendyol Express taşıyıcı ücretleri paket sayısına göre değişiyor. Trendyol Express kargo bildiğiniz üzere İzmir, İstanbul, Bursa ve Ankara illerinde hizmet veriyor. Bu hizmet için Trendyol tarafından sunulan taşıyıcı ücretleri ise şu şekilde yansıyor;

 • 40 pakete kadar 4,5 TL + KDV ödenir
 • 40 paketten sonrakiler için 4 TL + KDV ödenir.

Güncel taşıyıcı ücretleri yukarıda yer verdiğimiz şekildedir. Ancak bu ücretler Trendyol tarafından revize edilebilir.

Trendyol Araçlı Kurye Maaşları

Trendyol araçlı kurye maaşları sıkça merak ediliyor. Nitekim kendi aracı ile Trendyol kuryesi olarak hizmet veren kuryelere maaş ödemesi yapılmaz. Maaş yerine teslim ettikleri kargo sayısı kadar kargo başına ödeme sağlanır. Ortalama olarak aya vurunca araçlı kurye maaşlarının 8.000 TL ile 26.000 TL arasında değiştiği görülüyor.

Getir Kurye Ne Kadar Maaş Veriyor (Paket Başı Ücret ve Saatlik)

Trendyol Go Kurye Destek Hattı

Comments are closed.