Trendyol Nasıl Satıcı Olunur

Trendyol Nasıl Satıcı Olunur detaylı bilgilendiriyoruz. Trendyol Mağaza Açma Şartları ve Trendyol Mağaza Açma Ücreti işte detayları.

Trendyol satıcı nasıl olunur sorusu bu sitenin çok büyük bir alışveriş sitesi olmasıyla birlikte sıkça sorulmaya başlandı. Türkiye’nin En büyük e-ticaret sitelerinden birisi olan trendyol satış yapmak için öncelikle satıcı başvuru butonuna tıklayarak karşımıza çıkan formu doğru bilgilerle istenilen şekilde doldurduktan sonra verdiğimiz iletişim bilgilerine onay sonucu beklenilmektedir. Onaylanan başvuruların ardından, Trendyol yetkilileri ile tanışma toplantısı düzenlenmektedir. Firmanız ve size ait bilgilerin satış yapacağınız marka ve ürünlerin olduğu forumları eksiksiz şekilde doldurarak belirlediğiniz ürün ve  kategorilerde satış yapmaya başlayabilirsiniz . Buna ek olarak trendyol’da satış yapmak için mağazanız veya fatura kesebilir şirketinizin bulunması gerekmektedir.

Trendyol Yemek İlk Sipariş Kampanyası

Trendyol Mağaza Açma Şartları

Trendyol mağaza açma şartları başında fatura kesebilir bir şirketinizin olması gerekmektedir. Şirket bilgilerinizin bazıları bu şartlar arasında yer alır. Bu şartlar şu şekilde sıralanır.

  1. Ad ve soyadı bilgisi
  2. Kişiye ait yada firmaya ait cep telefon numarası
  3. Kişiye ait veya firmasına ait telefon numarası
  4. Şirket türü
  5. Satış yapacağınız ürün kategorisi
  6. T.C. kimlik numarası ve vergi numarası
  7. İl ve ilçe bilgisi
  8. Referans kodu mutlaka doldurulmalıdır.

Trendyol Para iadesi

Trendyol Mağaza Açma Ücreti

Trendyol mağaza açma ücreti almadan tüm satıcı olmak isteyen kişilere ücretsiz şekilde sunulur. Birçok mağaza açma sitesi ve e-ticaret sitesi belirli ücretler talep ederek satış yapma imkanı sunar. Türkiye’nin en büyük Pazaryeri olma yolunda sürekli adımlar atan Trendyol üzerinden mağaza açmak isteyen kişilerden kesinlikle ücret talep etmez. Markalara olan ilgisi ve seçkin müşteri kitlesi ile birçok kişinin günlük milyonlarca kez ziyaret ettiği bir alış veriş sitesidir.

Trendyol Express Kargo Takip

Trendyol’da Satış Yapmak İçin Gerekenler

Trendyol’da satış yapmak için gerekenler bireysel ve kurumsal olarak değişebilir. Kurumsal satış için kişiden bazı belgeler ve firma bilgileri istenir. Ancak bireysel şekilde satış yapacak kişinin Trendyol’un uygulaması olan “Dolap” uygulamasına üye olması yeterli olacaktır. Bu uygulama ile herhangi bir kuruma bağlı olmadan direk olarak satış yapma imkanı sunuyor. Bu uygulamayı kullanarak hobi olarak ürettiğiniz ürünler var ise buradan satışa sunmanız mümkündür.

Trendyol indirim Kodu Nasıl Kullanılır 2021

Trendyol Linkinden Para Kazanma

Trendyol telefon numarası değiştirme

Trendyol Teslimat Noktası

Trendyol iade iptali

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu