Trendyol Üyelik Silme Linki (Anında Kapat)

Trendyol üyelik silme linki ve detayları sıkla merak ediliyor. Türkiye’nin en büyük online alışveriş sitelerinden biri olan Trendyol çeşitli ürün gamıyla tercih ediliyor. Gıdadan, aksesuara kadar milyonlarca ürün gamı çeşitli satıcılar tarafından bu platformda satışa sunuluyor.

İhtiyacınız olan ürünleri satın almak için trednyol mobil uygulamasını ya da doğrudan web sitesini kullanabilirsiniz. Bunun için üyelik açarak alışveriş yapmanız gerekiyor. Eğer Trendyol üyeliği açtıysanız ve hesabınızı artık silmek istiyorsanız şu adımları takip etmeniz yeterli olacaktır;

 • Trendyol.com sitesine erişim sağlayın.
 • Ardından ise sol üst alanda yer alan hesabım kısmına tıklayarak devam edin. (https://www.trendyol.com/Hesabim/KullaniciBilgileri)
 • Sonraki adımda ise kullanıcı bilgilerim alanına tıklayın.
 • Daha sonra ise sağ üst alanda yer alan hesabımı kapat kısmına tıklayarak işleminizi tamamlayın.

Yer verdiğimiz bu adımları takip ederek siz de sadece dakikalar içerisinde hesabınızı kapatabilirsiniz. Hesap kapatma işlemi sırasında takıldığınız bir nokta olursa hızlıca Trendyol çağrı merkezi ile irtibata geçerek destek alabilirsiniz.

Trendyol Hesap Silme Telefondan

Trendyol hesap silme telefondan kolayca yapılabilir. Eğer Trendyol online pazaryeri üzerinden alışveriş yapmak istiyorsanız üyelik açmanız gerekiyor. Üyeliğinizi oluşturup hesabınıza giriş sağladıktan sonra dilediğiniz ürünleri sepetinize ekleyerek kolayca satın alabilirsiniz. Bazı kullanıcılar Trendyol hesaplarını artık kullanmadıkları için silmek isteyebilir. Eğer siz de artık Trendyol hesabınızı silmek istiyorsanız telefonunuz üzerinden şu işlemleri takip edebilirsiniz;

 • Akıllı cep telefonunuza Trendyol uygulamasını indirin.
 • Ardından mevcut Trendyol hesabınıza uygulama üzerinden giriş yapın.
 • Daha sonra ise profil alanından kullanıcı bilgilerim kısmına tıklayarak devam edin.
  Son adımda ise alt sağ alanda yer alan hesabımı kapat kısmına tıklayıp işleminizi bitirebilirsiniz.

Cep telefonunuz ile yukarıda verdiğimiz adımları takip ederek kolayca Trendyol hesabınızı kapatabilirsiniz. Hesap kapatma işlemlerinde takıldığınız bir nokta olursa da Trendyol çağrı merkezi- müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek destek alabilirsiniz.

Trendyol Hesabımı Kapatamıyorum

Trendyol üyelik silme linki

Trendyol hesabımı kapatamıyorum, kapatma işlemleri nereden yapılır gibi sorular kullanıcılar tarafından merak ediliyor. Trendyol hesabınızı açtıktan sonra istediğiniz zaman kapatma şansınız bulunuyor. Kapatma adımlarını takip ederek kolayca işleminizi tamamlayabilirsiniz. Hesabınızı kapatmak için izlemeniz gereken adımlar şu şekildedir;

 • Trendyol uygulaması üzerinden hesabınıza giriş sağlayın.
 • Ardından profil alanında yer alan kullanıcı bilgilerim sayfasına tıklayın
  Bu adımdan sonra Trendyol hesabınızın bağlı olduğu mail adresine mail gelecektir.
 • Gelen bu maili açarak yer verilen tüm yönergeleri takip edin.
 • Yönergelerin ardından ise üyeliğimi iptal et seçeneğine tıklayarak işleminizi kolayca bitirin.

Normal şartlarda yer verilen bu adımları takip etmeniz halinde hesabınız hemen kapanır. Aksi bir durumda yanı hesabınızı kapatmada sorun yaşıyorsanız da hemen Trendyol Canlı Destek ekibine bildirerek yardım alabilirsiniz.

Trendyol Numara İptal Etme

Trendyol numara iptal etme işlemi hesabınızı silerek mümkündür. Trendyol hesabınız varsa ve bağlı olan numaranızı sistemden iptal etmek istiyorsanız mevcut Trendyol hesabınızı silmeniz gerekiyor. Bunun için ise şu yönergeleri takip etmeniz yeterli olacaktır;

 • Trendyol hesabınızı silmek istiyorsanız mobil uygulamaya giriş sağlayın.
 • Mobil uygulama üzerinden profil kısmına gelerek kullanıcı bilgilerim sayfasına erişin.
 • Kullanıcı bilgilerim sayfasından sonra ise ekranın sağ alt alanında yer alan hesabımı kapat sekmesine tıklayarak işleminizi tamamlayın.

Bu adımları takip etmeniz halinde Trendyol hesabınız silindiği için telefon numaranız da otomatik olarak iptal olacaktır.

Trendyol Eski Numarama Kod Gönderiyor

Trendyol eski numarama kod gönderiyor, numaramı nasıl ve nereden güncelleyebilirim gibi sorular kullanıcılar tarafından sıkça merak ediliyor. Trendyol üzerinden alışveriş yapmak istiyorsanız hesap oluşturmanız ve irtibat bilgilerinizi girmeniz gerekiyor. Oluşturduğunuz hesapta hangi irtibat numarası yer alıyorsa alışverişleriniz ve diğer işlemlerinizde o numaraya çeşitli kodlar gönderilir.

Ancak bazı kullanıcıların artık Trendyol hesabına bağlı olan eski cep telefon numarasına erişimi olmayabilir. Bu gibi durumlarda Trendyol hesabınıza bağlı e-posta adresinizden yararlanabilirsiniz. Eğer eski telefon numaranızı yeni numaranız ile güncellemek istiyorsanız yardım alabilirsiniz. Bunun için izlemeniz gereken adımlar;

 • Trendyol uygulaması üzerinden ”Hesabım” ardından ‘’Yardım” ardından ise ”Canlı Yardıma Bağlan” kısımlarına tıklayarak canlı yardım sayfasına ulaşın.
 • Yapmak istediğiniz işlemi canlı destek ekibine aktararak destek talebinizi iletin.
 • Canlı destek ekibi en kısa süre içerisinde size geri dönüş yaparak işlemlerinizi tamamlayacaktır.

Trendyol canlı destek ekibi hafta için saat 08:30-24:00 hafta sonları ise 10:00-24:00 saatleri arasında hizmet veriyor. Bu saat aralıklarında irtibata geçerek yardım alabilirsiniz.


Daha fazla ilgili içerik;

Trendyol üye olunca ne oluyor?

Trendyol’a üye olduğunuzda, Trendyol’un sunduğu tüm hizmetlerden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Trendyol üyeliği için ne gerekli?

Ad, soyad
E-posta adresi
Telefon numarası
Şifre
Doğum tarihi

Trendyol satış üyeliği ne kadar?

Trendyol satış üyeliği için herhangi bir ücret talep edilmez. Trendyol’da satış yapmak için tek yapmanız gereken, Trendyol’un satıcı başvuru formunu doldurmaktır.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥