TRT Spor şifresi nasıl kırılır, Evlerinde uydu alıcıları olan kişiler bazı maçları izlerken sıkıntı yaşamaktadır. Maç izlemeyi seven insanlar için bu durum can sıkıcıdır. Bazı insanlar için ise rahatsız edici bir durumdur. Kolayca ve rahatça izlemek istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz.

Uydu cihazları maçların olduğu zamanlar şifre istemektedir. Biss key sistemiyle kolayca sorun yaşamadan izleyebilirsiniz. Biss key şifre kırma özelliğine sahip olması gerekir uydu alıcınızın. Eğer biss key özelliği açık değilse yetkili servisi arayabilirsiniz. Biss key şifre kırma yöntemini nasıl kullanabileceğinizi yazımızda bulabilirsiniz.

TRT Spor Şifresiz Frekans

TRT spor şifresiz frekans, TRT Spor izleyicileri şifresiz bir şekilde izleme keyfini çıkartmak istiyorlar. Şifreleme sistemi basit bir şifreleme sistemi olan Biss şifreleme kullanılmaktadır. Türksat uydusu kullanan kullanıcılar ise yayından etkilenmemek için TRT Spor Biss Key 2024 işlemini kullanarak kolayca izleyebilecektir.

TRT Spor’u şifresiz izlemek için sizlere frekans listesi hazırladık. Batı paketler şifresizdir ve doğu paketler şifrelidir.

 • TRT Spor; Türksat 3A Doğu 42°E/ Türkiye Orta Asya 11.096 H 30000 5/6 frekansı ile izlemenin keyfini çıkartın.
 • TRT3 Spor; Türksat 4A Batı 42°E / Türkiye Avrupa 11.958 V 27500 5/6 frekansını kullanarak izlemenin tadını çıkartabilirsiniz.
 • TRT Spor HD; Türksat 3A 42°E HD 11.054 V 30000 3/4 frekansı ile kolayca izleyebilirsiniz.

TRT 1 Şifre Kaldırma

TRT Spor Şifresi Nasıl Kırılır

TRT 1 şifre kaldırma, TRT 1 açtığınız zaman sizden şifre istemektedir. Şifre problemini ortadan kaldırabilirsiniz. TRT 1 Biss Key 2024 şifre kırma yöntemini kısaca sizlerle paylaşacağım. Biss key özelliği açıksa uydu alıcınız da hiçbir sıkıntı yaşamadan alttaki maddeyi uygulayınız.

 • İlk olarak uydu alıcınızın menüsünden key giriş menüsüne giriniz. Daha sonra önünüze bir menü gelecektir. Bu menüden şifreleme sistemi olarak Biss olan kısmı seçiniz. Biss key şifresini girerek kaydedip çıkınız. İşte bu kadar kolayca sıkıntı yaşamadan izleyebilirsiniz.

TRT Spor Biss Key 2024

TRT Spor Biss Key 2024, TRT Spor şifresiz izlemek istiyorsanız yapacağınız işlemler oldukça basittir. Gelin beraber bakalım. İlk olarak uydu alıcınızın Biss şifre çözme özelliğine sahip olup olmamasına dikkat edin. Özellik açık değilse bu işlemleri yapamazsınız. Özelliği açtırmak için yetkili servisine başvurabilirsiniz.

 • Uydu alıcınızın menüsüne giriniz. Daha sonra farklı uydu alıcıların da farklı isimlerle yer alan “cas- key girişi- cas sistem- cas keys” yazan menüye geliniz.
 • Şifreleme tiplerinden Biss olan sistemi seçiniz.
 • Önünüze gelen menüler de talimatları uygulayınız.
 • Daha sonra biss değerleri girilir. TRT için Biss ID; 0×1FFF ya da 6 haneli ise ekranda gelen sonuç Biss ID 0×001FFF değerlerini giriniz.
 • Şifreyi kaydedip menüden ayrılınız.
 • Bu işlemleri yapmanız halin de hala izleyemiyorsanız uydu alıcınızı açıp kapatmayı deneyin.

Daha fazla ilgili içerik;


Televizyon Şifresi Nasıl Kırılır

Televizyon şifresi nasıl kırılır, her uydu alıcının farklı bir şifreleme yöntemi vardır. En güzel kanallar maalesef şifrelidir. Ve bazen maç olduğu sıralar da şifresiz kanallar bile şifreli olabilmektedir. Uydu alıcılarına göre farklı şifreleme yöntemleri vardır. Şifreyi bularak direk uydu alıcınıza giriş yapabilirsiniz. Şimdi sizlere şifreleme yöntemlerinden ve bu yöntemleri nasıl kırabileceğinizi kısaca anlattık.

 • En basit şifreleme yöntemi ise Biss şifreleme yöntemidir. Şifreyi bildiğiniz takdirde uydu alıcınıza şifreyi girerek yayını izleyebilirsiniz.
 • Crytoworks şifreleme yöntemi bulunmaktadır. Emu denilen yöntem kullanarak şifresiz izlemek imkanına sahipsiniz. Emu kapalıysa açmanız gerekir, açtıktan sonra şifreleme yöntemi olarak Crytoworks seçeneğine tıklayınız. Şifreyi girerek kolayca izleyebilirsiniz.
 • Irdeto şifreleme yöntemi de bulunmaktadır. Bu şifreleme yöntemi ile varsa maalesef kırılma gibi bir ihtimali bulunmamaktadır.

TV Şifre Kırıcı Cihaz

TV şifre kırıcı cihaz, Tv da şifreli kanallarla uğraşmak istemiyorsanız şifre kırıcı bir cihaz alarak kolayca bu durumdan kurtulabilirsiniz. Bazı durumlarda şifresiz kanallar bile şifreli olmaktadır. Bu durumdan rahatsız oluyorsanız şifre kırıcı cihaz alabilirsiniz.

Linux sistemine sahip uydu alıcılarını almanız halinde bu durumdan kurtulabilirsiniz. Linux işletim sistemine sahip Dreambox markası en bilindik markadır. Dreambox ve Server üyeliği aldığınız zaman işiniz oldukça basittir. Dreambox satın aldığınız yerden server hizmetini de atabilirsiniz. Server ayarlarını yapıp öyle satın almaya özen gösterin. Sizin yapacağınız tek işlem ise internet kablosunu takmaktır. Daha sonra rahat bir şekilde şifreli kanalları izleyebilirsiniz.