TRT spor spikerleri 2024, TRT Spor kanalının yayınlarında sunuculuk yapan kişilerdir. Bu kişilerin birçoğunu farklı programlarda ya da yayınlarda görmüş olabilirsiniz. Gün Ortası, Spor Manşet gibi farklı TRT Spor programlarının sunuculuğunu yapan spikerleri ve ilgili olan yayınları yazımızda inceleyebilirsiniz.

TRT Spor Spikerleri Erkek

TRT spor spikerleri erkek ve kadınlardan oluşmaktadır. Spor spikerlerinin her birinin kendi alanında eğitimli olduklarını ve programlarının sunuculuğunu yaptıkları bilinmektedir. Aşağıda yer alan listede TRT Spor kanalında spikerlik yapan erkek isimleri ve hangi programların spikerliklerini yaptıklarını inceleyebilirsiniz.

  • Spor Stüdyosu Programı: Levent Özçelik ve Lütfü Özel
  • Hedef Süper Lig: Hayri Ülgen ve Deniz Kolgu
  • İleri 3’lü: Veli Yiğit, Fırat Günayer, Barış Yurduseven
  • Spor Merkezi: Erbatur Ergenekon
  • Avrupa’dan Futbol: Erbatur Ergenekon, Ali Ece
  • Teknik Analiz: Bünyamin Gezer, Hünkar Mutlu
  • Taktik Analiz: Özgür Buzbaş, Ali Ece
  • Başlama Vuruşu: Hünkar Mutlu, Kaya Çilingiroğlu
  • Gündem Futbol: Fatih Doğan, Senad Ok, Evren Göz

TRT Spor Kadın Spikerleri

TRT Spor kadın spikerleri farklı programlarda sunuculuk yapan kişilerdir. TRT Spor bünyesinde programların sunucuları olarak ses getiren iki isim bulunmaktadır. Bunlar Ezgi Sütçü Ercan ve Ceyla Büyükuzun’dur.

Ceyla Büyükuzun Spor Merkezi programının sunuculuğunu Erbatur Ergenekon ile paylaşmaktadır. Spor Merkezi programı birçok farklı daldan spor ile ilgilenmektedir.

Ezgi Sütçe Ercan ise Gündem Futbol programının sunuculuğunu Fatih Doğan, Senad Ok ve Evren Göz ile paylaşmaktadır. Güzel sunucu aynı zamanda spikerliği ile de başarılı bulunmaktadır.

Ceyla Büyükuzun
Ezgi Sütçü Ercan

Eski TRT Spor Spikerleri

Eski TRT Spor spikerleri, TRT’nin uzun yıllardır çalıştığı sunuculardır. Maç sunmak sanılandan çok daha zordur. Hatta maç sunarken eski TRT Spor spikerlerinden birçoğunun yabancı oyuncuların isimlerini yanlış telaffuz etmeleri nedeni ile dalga konusu olduğu da bilinir.

Eski TRT Spor spikerleri Hüseyin Başaran, Levent Özçelik gibi isimler maçların sunuculuğunu üstlenmiş ve sevilmiş spikerlerdir. Eskilerden bu yana birçok TRT Spor spikeri hala kariyerine TRT Spor ile devam etmektedir.

TRT Spor Maç Spikerleri

TRT Spor maç spikerleri efsane anlatımları ile izleyenleri kendilerine hayran bırakan bir grup spikerden oluşuyor. Neredeyse 90’lı yıllardan bu yana bile maç sunuculuğu yapan isimleri görmek mümkün. Özellikle Erdoğan Arıkan, Tansu Polatkan ve Levent Özçelik maç spikerleri denildiğinde ilk akla gelen isimlerdir.

TRT Spor’un maç spiker kadrosu uzun süredir küçük değişiklikler dışında kendini korumaktadır. Bu sunucu kadrosunun ise taraftalar tarafından yoğun bir şekilde sevildiği biliniyor. Heyecanlı anlatımları ve sevinç çığlıklarını her an hatırlamak mümkün.

Deniz Satar neden ayrıldı?
TRT Spor spikeri Deniz Satar kimdir

TRT Spor spikeri Deniz Satar kimdir?

Deniz Satar 1987 yılında İzmir’de dünyaya geldi, ilk, orta ve lise okullarını İzmirde tamamlayan Satar lisans eğitimini Konya Selçuk üniversitesinde tamamladı.

Deniz Satar neden ayrıldı?

Deniz Satar canlı yayın sırasında istifasını açıklarken bunun sebebinin açık reklamlar olduğunu kendi sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaştı.

TRT Kürdi Türkçeye Nasıl Çevrilir

www.trtçoçuk.net tr Başvuru

TRT Çocuğun Yeni Logosu